Autor Tema: Rasječeni jastučić  (Posjeta: 3380 vremena)

Offline Tome27

  • K
  • *
  • Postova: 24
Rasječeni jastučić
« u: 31. 10. 2010. 08:13:47 »
Prije skoro 2  mjeseca mi je pas rasjekao jastučić na desnoj šapi i to nikako da prođe. Rana kao da zaraste i sve bude ok al kad ode u lov odmah mu pukne, jel se kome slično događalo? Moj veterinar mi je rekao da se jastučić ne šiva i da ga ostavim da samo zaraste.

Offline Pepi18KA

  • K 500
  • ***
  • Postova: 635
Odg: Rasječeni jastučić
« Odgovori #1 u: 31. 10. 2010. 09:32:26 »

 pa probaj da ga ne vodiš u lov dok mu ne zacijeli... zagi
Bog je svakom čovjeku odredio broj dana u životu. Dani provedeni u lovu nisu ubrojeni u taj broj.

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Rasječeni jastučić
« Odgovori #2 u: 31. 10. 2010. 13:56:03 »
Prije skoro 2  mjeseca mi je pas rasjekao jastučić na desnoj šapi i to nikako da prođe. Rana kao da zaraste i sve bude ok al kad ode u lov odmah mu pukne, jel se kome slično događalo? Moj veterinar mi je rekao da se jastučić ne šiva i da ga ostavim da samo zaraste.
da ti nije možda dao takav savjet jer je to poprilično zaj... zašiti
naime imo sam priliku jednom držat psa meštru, koji je slomio 3 igle dok nije ušio, a psu je 3 puta dodavao
anesteziju jer se budio. Da bi kroz noć pas previo nogu i hodajuči opet otvorio ranu  slL


Offline Tome27

  • K
  • *
  • Postova: 24
Odg: Rasječeni jastučić
« Odgovori #3 u: 01. 11. 2010. 08:38:56 »
Ma nisam ga vodio mijesec dana i onda ga odvedem u lov i puklo mu je, pa je bio dva vikenda pošteđen i u subotu ga odvedem i opet mu je puklo. Žao mi ga vodit, a kad odem bez njega u lov koda nisam u lovu

Offline HunterDon

  • K 100
  • **
  • Postova: 319
Odg: Rasječeni jastučić
« Odgovori #4 u: 01. 11. 2010. 12:56:03 »
Ništa, kao što je jura naveo, bivacin i mirovanje. Nema druge. Neki su čak i izgubili cijelu sezonu sa psom nakon takve ozljede. U suprotnom bi se rana otvorila u lovu i opet sve ispočetka. Krvarenje, bol itd...

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
Odg: Rasječeni jastučić
« Odgovori #5 u: 03. 11. 2010. 08:22:38 »
Bilo bi jako dobro nogu držati pod povojem, plus antibiotik. i naravno nema lova dok ne zaraste.
„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Offline wachtel

  • K 100
  • **
  • Postova: 106
Odg: Rasječeni jastučić
« Odgovori #6 u: 03. 11. 2010. 08:33:14 »
Mi smo jednom sivali jastucic jer se rubovi rane nikako nisu spajali. preduboko je biloa i pas se morao nekako kretati pa se stalno otvaralo. Carapica na nogu i kako tako se hodalo, al posteda maksimalna.