Autor Tema: Zaštita od krpelja i papatača  (Posjeta: 10801 vremena)

Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
Odg: Zaštita od krpelja i papatača
« Odgovori #15 u: 05. 05. 2011. 18:42:29 »
Krilaš ti ultrazvučni su dobri za buhe i krpelje ali kod mene je papatača kao naj češći prijenosnik lišmanioze ono što me brine.
Pa zar ne smeta to ultrazvučno frekvencijsko područje psu što se tiče sluha? Na kojoj to frekvenciji radi?
Em ti sumpor.....

Offline sisaric

  • K
  • *
  • Postova: 23
    • Šime Šarić
Odg: Zaštita od krpelja i papatača
« Odgovori #16 u: 14. 05. 2011. 10:40:44 »
Ja već godinama koristim frontline, a ponekad i bayerove ampule i do sada sam uvijek bio jako zadovoljan. Nikad nisam imao nikakvih problema sa nikakvim beštijama krpeljima, buhama i sl. iako sam znao često puštati pase u šumu. Pojavili bi se krpelji na njima što je normalno, ali se nikad nebi uhvatili za pasa. Ove godine prvi put imam problema sa krpeljima. Krpelji se hvataju na pase i to kad su pasi u boksu, a nedavno sam stavio ampule, na dva pasa frontline a na jednog bayerov. Pridržavao sam se uputa da ne kupam pase dva dana prije i posli stavljanja ampule. Da li ima netko sličnih iskustava jer sumnjam da je neka loša pošiljka? Neki moji kolege također mi se žale da su imali istih problema.

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Zaštita od krpelja i papatača
« Odgovori #17 u: 16. 05. 2011. 08:13:40 »
Nebi me čudilo da su falše, kad su počeli falsificirati ljekove zu ljude šta im pas znači?
Imam upalu volje.

Offline darko čular

  • K 100
  • **
  • Postova: 179
Odg: Zaštita od krpelja i papatača
« Odgovori #18 u: 16. 05. 2011. 14:16:28 »
Evo da se javim na ovu temu jer sam i nedavno pisao na njoj. A pisao sam odnosno pitao za onu bubu protiv krpelja. Želim samo reći da bubu nisam uspio nabaviti i da sam kao alternativu kupio KILTIX ogrlice i vjerovali ili ne do sada niti jednog jedinoga krpelja a vjerujte mi psi su non stop u prirodi i u vodi, stoga svima koji još nisu tretirali pse da to učine s tom KILTIX ogrlicom.(nečete požaliti)  pozdrav zagi