Autor Tema: Lovački vjesnik  (Posjeta: 74941 vremena)

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #270 u: 01. 03. 2010. 11:16:18 »
Nisam ni sumnjao , znajući kako je narastao animozitet Ðuka- Marijan. Već više od dvije godine traje nimalo pritajeni rat na relaciji glavni urednik - " glavni urednik".  To se najviše odrazilo na kvalitetu Vjesnika i ako je žrtvovanje Marijana za opće dobro i boljitak Vjesnika onda to poštivam.
No ako je to naćin da se nađe neki poltron koji će veličati i hvastati Velikog vođu i dvorsku kamarilu onda je Marijan žrtveno janje.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Miro

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1239
  • ...ako želiš biti sretan cijeli život budi LOVAC
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #271 u: 01. 03. 2010. 12:03:17 »
Nisam ni sumnjao , znajući kako je narastao animozitet Ðuka- Marijan. Već više od dvije godine traje nimalo pritajeni rat na relaciji glavni urednik - " glavni urednik".  To se najviše odrazilo na kvalitetu Vjesnika i ako je žrtvovanje Marijana za opće dobro i boljitak Vjesnika onda to poštivam.
No ako je to naćin da se nađe neki poltron koji će veličati i hvastati Velikog vođu i dvorsku kamarilu onda je Marijan žrtveno janje.
Prije da je ovo drugo - jer kod nas je gotovo nemoguće doživjeti da bi se bilo što odradilo za boljitak šire zajednice a da nisu uključeni privatni interesi -  zagi pozdrav Fazan

Offline Tava

  • K 100
  • **
  • Postova: 488
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #272 u: 01. 03. 2010. 12:28:25 »
Mislim da malo idemo u krivom pravcu. U mom kraju kažu da postoje "fakti". U ovom slučaju su "fakti" slijedeći: LV je u zadnje vrijeme izazivao nezadovoljstvo čitatelja (lovaca); vodio ga je čovjek koji nije lovac, već koji je više volio lovačka druženja; u posljednje vrijeme prestali su pisati za LV neki priznati lovci i stručni ljudi što je prilično naštetilo kvaliteti lista. U takvoj situaciji kad ekipa baš i neigra dobro, strada prvo trener. Marijana poznajem osobno i moram reći da nisam stekao dojam o njemu kao lošem čovjeku, no da je nešto trebalo mijenjati, trebalo je. Sada nam preostaje nadati se da će kormilo uzeti netko tko poznaje lov i sve teme koje lov daje kao materijal o kojem se može pisati. Ukoliko je ovo bilo sjaši Kurta da uzjaši Murta, onda ode voda niz livadu.

Pozdrav
Ako po lošem vremenu na polju vidiš čovjeka znaj ili je lud ili je lovac

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #273 u: 01. 03. 2010. 13:55:53 »
Za animozitet između velikog vođe i Marijana znam neko vrijeme.Sukladno tome,mislim da je njegova smjena posljedica toga.Ne boljitka lista.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline mzajcek

  • K
  • *
  • Postova: 57
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #274 u: 20. 03. 2010. 20:47:03 »
     General je prije nešto više od pola godine, najavio kvalitetniji LV. Malo sutra. Krenuo naprijed, pa se vratio. Marijan je u početku svog urednikovanja radio bolji Vjesnik od svih dosadašnjih urednika (osim Stopara, s dužnim poštovanjem). Trebalo ga je pustit da suvereno uređuje i nebi bilo problema. LV je časopis hrvatskih lovaca, a s tog razloga u izdavačkom savjetu trebaju biti ljudi koji ga čitaju a ne oni koji ga pišu. Možda se tada nebi pretvorio u slikovnicu bez teksta i Glas koncila na lovački način.
           Dobra kob svima!

                                     Zeko!



generale, radi nepredstavljanja imaš ban od 5 dana, Team LOVAC
« Zadnja izmjena: 21. 03. 2010. 14:58:19 od valdop »
MIHAEL

Offline Tava

  • K 100
  • **
  • Postova: 488
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #275 u: 21. 03. 2010. 11:28:28 »
Ma mene ne interesiraju njihovi međusobni obračuni. Mene brine što su se mnogi dobri i iskusni lovci povukli u slanju svojih članaka iz LV-a tako da i ono što je bilo vrijedno za pročitati danas više ne postoji. LV mora uređivati profesionalni novinar, ali uz uvjet da je i lovac. Pa nije valjda da takav ne živi u RH, a u ovo doba recesije toliko ljudi traži posao.

Pozdrav
Ako po lošem vremenu na polju vidiš čovjeka znaj ili je lud ili je lovac

Offline .50AE

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1513
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #276 u: 21. 03. 2010. 12:55:56 »
Ima li kakav trač kada će novi broj?
...umjesto glave ima barutanu, pa su mu misli nalik na eksplozije...

Offline Legion66

  • K 100
  • **
  • Postova: 105
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #277 u: 22. 03. 2010. 13:10:06 »
Meni je došel danas.
Ko se mača lača, lakukarača!

Offline TUROPOLJE

  • K 500
  • ***
  • Postova: 565
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #278 u: 22. 03. 2010. 16:05:07 »
Stiga pročitao več se sinek igra sa njim gss

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #279 u: 22. 03. 2010. 20:02:26 »
Stigao,nabrzinu prelistao i nasmijao se,ali ne vicevima gospodina F.S. nego njegov tekst u vezi punjenja karabinskog streljiva ;D nitko nije zainteresiran,nije isplativo itd..
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline .50AE

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1513
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #280 u: 22. 03. 2010. 21:20:30 »
Dajte pdf, baš sam raspoložen za kometiranje (čitaj tlak 220/160),
...umjesto glave ima barutanu, pa su mu misli nalik na eksplozije...

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #281 u: 22. 03. 2010. 21:56:16 »
220/160 .50AE pa ti buš gasnul ;D ;D
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline Miro

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1239
  • ...ako želiš biti sretan cijeli život budi LOVAC
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #282 u: 23. 03. 2010. 12:26:39 »
U temi reloading postavio sam neka pitanja u vezi sa tekstom u LV, kolega Tihomir mi je odgovorio da odgovore potražim u temi LV (hvala), a onda imam još jedno pitanje - Zar se tekstovi u LV objavljuju bez provjere činjenica jer sam već više puta (da ne nabrajam) naišao na tekstove koji su u najmanju ruku čudni. Mislim da bi bilo dobro i direktno uputiti kritiku  na uredništvo kad primijetimo nešto slično naravno u dobroj namjeri jer je to ipak nama većini najdraži časopis  zagi

Offline lujo

  • K 100
  • **
  • Postova: 295
  • Plivaj, plivaj nećeš daleko...
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #283 u: 23. 03. 2010. 13:02:59 »
Podobnost, dupelizanje I slicne stvari su ispred strucnosti (na kraju krajeva tako je u svemu u ovoj zemlji)! Poz
Plivaj, plivaj nećeš daleko...

Offline Tava

  • K 100
  • **
  • Postova: 488
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #284 u: 23. 03. 2010. 13:34:39 »
U temi reloading postavio sam neka pitanja u vezi sa tekstom u LV, kolega Tihomir mi je odgovorio da odgovore potražim u temi LV (hvala), a onda imam još jedno pitanje - Zar se tekstovi u LV objavljuju bez provjere činjenica jer sam već više puta (da ne nabrajam) naišao na tekstove koji su u najmanju ruku čudni. Mislim da bi bilo dobro i direktno uputiti kritiku  na uredništvo kad primijetimo nešto slično naravno u dobroj namjeri jer je to ipak nama većini najdraži časopis  zagi
E moj prijatelju, da su takvi tekstovi u LV koji su malo čudni i objavljuju se bez provjere samo izuzetak, bilo bi super, no na žalost u zadnje vrijeme takvi tekstovi postaju pravilo, a to je ono što sve nas žalosti. Pa pročitaj posljednjih dvadesetak postova na ovu temu i biti će ti puno toga jasnije. Za taj naš list piše sve više ljudi koji se baš i ne kuže, dok su oni koji kuže sve skužili i više ne pišu.

Pozdrav
Ako po lošem vremenu na polju vidiš čovjeka znaj ili je lud ili je lovac