Autor Tema: Lovački vjesnik  (Posjeta: 74926 vremena)

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #45 u: 23. 10. 2007. 11:41:07 »
Svaki koji pročita zadnja dva posta će reč pametnom dosta.
Ne mogu vjerovati da državna firma koja se bavi lovom nije mogla to sponzoriratič I teško mi se oteti dojmu da su i taj tekst pisali amateri, a ne balističari, veterinari, iza koji stoje djela, a ne riječi. (jezikom kao lopatom)
Koliko je tekst bio dobar vidi se po tome da ga se i Medo i ja sječamo, a bio je prije par godina. Dobar glas daleko se čuje, a loš još dalje.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #46 u: 23. 10. 2007. 14:35:34 »
U LV se samo hvale društva-udruge kako rade. Svaka čast! Mene zanima gdje su rezultati tog rada. Neka pokažu trofeje. Ako nisu u medalji, neka pokažu grla koja su izlučena iz lovišta jer nisu bila perspektivna. Rade hranilišta za sitnu divljač. Zakaj ne stave brojke van. Recimo veličinu lovišta, broj hranilišta za sitnu divljač, broj za krupnu, broj pucanih predatora, a tek onda plemenita divljač.
Uzgoj zaštita i lov! To piše na tabli svakog lovišta!

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #47 u: 23. 10. 2007. 14:46:53 »
dečki totalno se slažem s vama. ali pogledajte u kakvom nam je stanju drzava, zakoni i gospodarstvo. tako da nam ni u lovstvu ne moze bit nist bolje. nažalost! ja bih samo volio da netko javi g. lekiču da dodje na ovu stranicu i pročita malo neka objektivna, i drugačija, mišljenja o njegovom listu, i onda čuti njegovu reakciju i mišljenje. nije ni od nas pošteno stalno ih napadati, a ne dati im šansu da se opravdaju. doduše dajemo im šansu svaki put kad dobivamo vjesnik nadajuči se da će biti bolji nego prethodni broj!
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #48 u: 23. 10. 2007. 15:19:35 »
Slazem se da im treba dati sansu.Dali smo im na varazdinskom sajmu i sad svi znaju za nas forum pa tako i oni u HLS-u.G. Lekic i ekipa slobodno mogu doci na forum samo je problem da oni za sve ovo znaju ,a ne cine nista da ga se rijesi. :(
LV je moj najdrazi casopis pa cak i kad je los ili prosijecan ali ako se zeli moze se to popraviti.Ipak sa LV se druzim u dobru i zlu vec 25 god.Nadam se da ce se poboljsati ako daju novim ljudima sansu,a na ovom forumu ih ima puno i svaki od nas ima nesto za reci

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #49 u: 24. 10. 2007. 07:59:09 »
Lovački vijesnik ima dva urednika -glavnog i odgovornog Marijana i još glavnijeg čuru.nadam se da Vam je jasno.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #50 u: 24. 10. 2007. 08:48:49 »
U urečivačku politiku društva se ne miješam. Mene zanima krajnji rezultat, a to je naš list LV!

Offline isa

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1541
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #51 u: 25. 10. 2007. 17:38:55 »
Ma Medo je ko hodajuča enciklopedija kaj se tiče tekstova i istraživanja pušaka, municije, optika... Naravno, to našim urednici nije potrebno jer oni imaju dovoljano kvalitetan list, kaj neč!
hahahaha
;D ;D ;D ;D
Nisam imao vezu da mi objave koji clanak tamo besplatno tako da je to preuzeo LOVAC.
Cinjenica je da ja nisam strucan kao ovi iz LV ali opet nesto znam i probam mnogo vise nego oni.Ja pisem jednostavno ,iz prakse dok oni strucno da ih je ponekad tesko razumijeti s tim da ne isprobaju sve stvari.
 Naravno da nisam bolji od njih ali mozda samo zanimljiviji ;)i iskreniji jer sam neovisan i nitko mi ne placa reklamu d1
 

Neki njihovi  saradnici su  samo teoretičari a neki drugi su praktičari a dobitna kombinacija je dobar teoretičar koji je isto toliko dobar praktičar u lovu = medo  :)

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #52 u: 25. 10. 2007. 18:01:27 »
LOVACKI VJEDNIK
« Zadnja izmjena: 25. 10. 2007. 18:04:02 od shaga »
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #53 u: 27. 10. 2007. 12:12:34 »
O moram ja jos puno toga probati ali trudim se kad god stiignem.
Teoriju svakako treba isprobati jer u praksi cesto se ne potvrdi ili se potvrdi s neocekivanim rezultatom d4

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #54 u: 09. 11. 2007. 20:44:54 »
mislim da bi bilo dobro da prihvataju price lovaca, znaci ko je od lovaca zainteresiran da opise neki lov, neki interesantan dozivljaj sa slikom itd. da posalje u redakciju vjesnika neka ga oni obrade, dopune i objaver mislim da bi to daleko interesantnije bilo nego ovako.
hunter mogao bi namjednu priču napisati npr. o lovu na divlje purane to bi kod nas bilo jako zanimljivo pročitati

Offline hunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 572
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #55 u: 11. 11. 2007. 00:00:14 »
Mogu se potruditi da napisem nesta samo trebace mi koji dan, da opisem onako kratko ali detaljno!

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #56 u: 11. 11. 2007. 10:49:09 »
 >:(Decki razumem vas opravdani gnev.Ista je situacija i kod nas sa nasim Lovackim Novinama. U svakom broju jedno te isto,samo neki izvestaji sa sednica i konferencija.A sve to sa ciljem da se sacuva vlast i fotelja u savezu. A nigde nema ni dva slova ili dve reci o svakodnevnim problemima lovaca ili desavanjima u lovistima. Samo se sastanci, normalno posle toga dolazi jece i pice.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline isa

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1541
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #57 u: 12. 11. 2007. 20:57:16 »
Pisati o nekim stvarima o kojima bi mi lovci morali  imati uticaja a praktično nemamo  a to je Lovački vjesnik,je za mene gubljenje vremena .Več sam pisao o tome ,ali ponovu će ,evo prije nego sam ovo napisao uzeo sam jedan primjerak Lovačkog vjesnika ,slučaj je htio da to bude broj 6/god 2007,listam od naslovnice ,list ima 76 stranica , slike i tisak stvarno su po po kvaliteti papira odlični .što se nebi moglo reci i za tekstove.Po meni to je važno ali nije i presudno,jer listajuči  dolazim do  35 stranice a to je več pola tiskovine,tu na 35 stranici  pročitam prvi  meni zanimljiv tekst: Ante Dundič lovačkoj javnosti prestavlja največu izložbu trofeja muflona.
Znači prvi zanimljiv tekst čitam na 35 stranici ,to je nedopustivo jer bar mene u lovu zanima baš sve ali me ne zanima razgovor da Dečakom,zatim da je Ivica Halapir ponovo presjednik  Krapinsko -zag,a Zdravko Vujovič ,Požeško -Slav...,zatim rezultati skupštine LS Ličko -senjske i primorsko goranske,izborna skupština Lovačkog saveza Istarske županije itd.
Eto ja bih samo toliko,pametnom dosta ;D
« Zadnja izmjena: 13. 11. 2007. 06:44:49 od isa »

Offline Mali Matek

  • K 500
  • ***
  • Postova: 636
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #58 u: 12. 11. 2007. 21:11:52 »
...listajuči  dolazim do  35 stranice a to je več pola tiskovine,tu na 35 stranici  pročitam prvi  meni zanimljiv tekst: Ante Dundič lovačkoj javnosti prestavlja največu izložbu trofeja muflona.
Znači prvi zanimljiv tekst čitam na 35 stranici ,to je nedopustivo jer bar mene u lovu zanima baš sve...
Eto ja bih samo toliko,pametnom dosta ;D

zato sam ja počeo LV čitati od kraja prema početku tako da uvijek sa čitanjem završim negdje oko "35" stranice

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #59 u: 12. 11. 2007. 22:18:01 »
 ;DPa sta ja pricam, celi sastav samo trtljanje.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<