Autor Tema: Lovački vjesnik  (Posjeta: 75306 vremena)

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #165 u: 29. 10. 2008. 13:16:10 »
 ref znaci i sljedece godine je sajam u VŽ  ref
     to miki  d4

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #166 u: 29. 10. 2008. 13:27:09 »
ref znaci i sljedece godine je sajam u VŽ  ref
     to miki  d4
Točno. Drago mi je što će i sljedeće godine uloviti ovoga krivolovca u "Sv Hubert" Križevci. Doduše žao mi je jadnog jelena što će ga opet odstrijeliti, ali...
« Zadnja izmjena: 29. 10. 2008. 13:29:17 od mawerick »

Offline Earl Grey

  • K
  • *
  • Postova: 52
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #167 u: 29. 10. 2008. 16:03:21 »
ref znaci i sljedece godine je sajam u VŽ  ref
     to miki  d4
Točno. Drago mi je što će i sljedeće godine uloviti ovoga krivolovca u "Sv Hubert" Križevci. Doduše žao mi je jadnog jelena što će ga opet odstrijeliti, ali...


Prebolesno!  hao rol ref rol hao
Kao u onom filmu Groundhog Day (Beskrajni dan, prevode naši na HRT-u), s Billom Murrayem u glavnoj ulozi pakosnog meteorologa, koji stalno proživljava isti dan dok se ne popravi i ne postane dobar. (Ako se neki ne sjećaju, to je onaj film u kojem svizac proriče vremensku prognozu). Prava beskonačna petlja, rekli bi drugovi informatičari. Da se to možda ne događa Lekiću i HLS-u? Bio bih sklon povjerovati; bar ako postoji i za njih mogućnost happy-enda...

Offline EPABRET

  • K
  • *
  • Postova: 87
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #168 u: 30. 10. 2008. 14:03:36 »
dal i vama kasni lovački vjesnik kao i meni, prije je uvjek dolazio sredinom mjeseca a zadnjih par mjeseci dolazi isto sredinom mjeseca ali sa mjesec dana zakašnjenja? kako je kod vas?

Offline Stipe Šibenik

  • K 500
  • ***
  • Postova: 801
  • MINER AMATER
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #169 u: 05. 11. 2008. 12:45:17 »
Evo siga LV za 10 misec. Sriča šta je na vrime......... uf
Preobračenik

Offline PH DBK

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1005
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #170 u: 20. 11. 2008. 15:44:03 »
jeli se stariji sječaju kako je to bio zanimljiv časopis dok ga je uređivao Edi Marinović ??

A vidili ste im kalendare ? Vapiti umjesto jelena, tele košute za srnu, a na njihov prijedlog i idejno rješenje je američki bjelorepi jelen na oružnim listovima... tragedija !!!

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #171 u: 21. 11. 2008. 08:40:27 »
Što Ti to znači  stariji?
Ja to nisam , iako sam na veliko dobivao lovački kad je urednik bio Bogdan Stopar.
Pokojni Edi iako smo se poznavali i surađivali nije bio u odnosu na Marijana ništa bolji.Po mom sudu Vjesnik je bio najbolji za kratkog uređivanja prerano preminule Mirjane Šilobod , a apsolutno najlošiji za vrijeme kad ga je uređivao TIK (Tihomir Kovačević).
No tu postoji još jedan problem da je u roku desetak godina umrlo 20-tak vrhunskih stručnjaka s područja lovstva ,balistike , prava i umjetnosti koji su redovno surađivali i objavljivali svoje članke i studije u LV-u.
Pri HLS-u postoji tijelo koje se zove Uređivački savjet i koje bi trebalo sukreirati izgled i sadržaj našeg glasila.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline PH DBK

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1005
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #172 u: 21. 11. 2008. 09:48:09 »
Što Ti to znači  stariji?
Ja to nisam , iako sam na veliko dobivao lovački kad je urednik bio Bogdan Stopar.
Pokojni Edi iako smo se poznavali i surađivali nije bio u odnosu na Marijana ništa bolji.Po mom sudu Vjesnik je bio najbolji za kratkog uređivanja prerano preminule Mirjane Šilobod , a apsolutno najlošiji za vrijeme kad ga je uređivao TIK (Tihomir Kovačević).
No tu postoji još jedan problem da je u roku desetak godina umrlo 20-tak vrhunskih stručnjaka s područja lovstva ,balistike , prava i umjetnosti koji su redovno surađivali i objavljivali svoje članke i studije u LV-u.
Pri HLS-u postoji tijelo koje se zove Uređivački savjet i koje bi trebalo sukreirati izgled i sadržaj našeg glasila.


20 ih odselilo u vječna lovišta ali se zato 30 drugih pojavilo sa svježim znanjem i iskustvom !

Aliii ....da nije onih mnogih miliona kuna koji se tamo sliju i koje ovi grabe kako ko stigne na dnevnice, honorare, aut. prava, službena putovanja, Izvršne odbore svaki put u drugoj Županiji...
Nema dobri moj kolega pristupa tamo, samo itekako podobnima.

E da, sječam se krajem 96 kad sam sticajem okolnosti vidjeo izvadak iz FINE jednog duznosnika HLS-a iz Dubrovnika.
66.000 'rvackih kuna nu isplačeno za tu godinu.!!!
To ti je onda bilo kao danas x 3

Pa sad pričajmo o kvaliteti LV !

Već davno ga ne kupujem, niti dobivam, povremeno mi susjed dobaci njegov...nemam rijeći
Nekad smo se sprdali kako poćinje TV program u Albaniji..."dobar dan predsjedniće Hoxa"
E tako zapoćinje i završava LV s tim da je 60 % članaka objavio M.L.
Doista čovjek ima neiscrpno znanje.
« Zadnja izmjena: 23. 11. 2008. 10:17:42 od PH DBK »

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #173 u: 28. 09. 2009. 22:45:24 »
Lovački vjesnik za rujan 2009.



PDF VERZIJA
« Zadnja izmjena: 01. 10. 2009. 09:17:35 od LOVAC »

Offline Tava

  • K 100
  • **
  • Postova: 488
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #174 u: 30. 09. 2009. 07:50:29 »
Pjeva Toni Cetinski: Blago onom tko te ima!!!
Pa danas je 30.9.

Pozdrav
Ako po lošem vremenu na polju vidiš čovjeka znaj ili je lud ili je lovac

Offline imota

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #175 u: 30. 09. 2009. 10:06:47 »
Koliko vidim opet smo se vratili na isto. Osim teksta gdina. Jakelica nevidim nijednu suvislu informaciju vec samo feste, jela itd. Taman kad sam mislio da smo se rijesili ovih tema i krenuli s vise znanstvenim temama ja trebam citati sto je promjenjeno rukovodstvo u nekom lovistu, i sl. sto me kao vjerujem i vecinu lovaca uopc nezanima.
Ocjena ovog broj : -2.

Matko

Offline TOMISLAV KT

  • K 100
  • **
  • Postova: 307
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #176 u: 30. 09. 2009. 12:03:50 »
Živcira me taj Lovački Vjesnik za 7 i 8 mjesec je dvobroj. Znači bilo je 2 mjeseca za pripremu ovog broja, a opet pušiona. Mislim da imaju dovoljno sredstava da naprave KVALITETAN mjesečnik koji bi mogao nekad i na vrijeme stići. Sve u svemu vrlo nekorektno prema nama koji ih plaćamo.
I AM CROAT IZ INATA

Offline .50AE

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1513
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #177 u: 30. 09. 2009. 12:08:07 »
Prelistao i osim što kasni, trebao bi promijeniti naziv u "Izvještaji sa natjecanja i gdje se jelo i pilo" jer te dvije teme nadmoćno prednjače nad svim ostalim sadržajem.
Grafički neka mjenja posao kada nije primjetio da su neke slike zrcaljene (str.20), a tekst na istoj strani ne želim komentirati (samo ću navesti jedan "biser": zadovoljavajuća grupa 6cm uf ).
I još jedna sitnica: za kapislu ili užgalo se na ovim prostorima još prije 100 godina koristio naziv prižižak.
Ukratko: najblaže rečeno  uf uf uf uf.
...umjesto glave ima barutanu, pa su mu misli nalik na eksplozije...

Offline HunterDon

  • K 100
  • **
  • Postova: 319
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #178 u: 30. 09. 2009. 12:27:53 »
Prelistao i osim što kasni, trebao bi promijeniti naziv u "Izvještaji sa natjecanja i gdje se jelo i pilo"

Hehehe, baš to... katastrofa... uf uf uf

Inače, jedva dvije strane o lovnoj kinologiji... halooooooo... a koliko samo stvari ima na tu temu...

Pozdrav!!!

HunterDon

valdop

  • Gost
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #179 u: 30. 09. 2009. 12:40:22 »
 ččč pa kaj još izlazi lovački vjesnik  ččč