Autor Tema: Meta - nije lovački  (Posjeta: 4250 vremena)

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Meta - nije lovački
« u: 31. 10. 2008. 15:07:07 »
ne znam jeste li vidjeli reklamu u lovačkom za časopis metu. čim sam ga vidio i naslovnicu morao sam ga nabaviti, i jesam. oba broja. evo sad će treći. inače vam je to časopis za oružje, vojno, civilno, noževi airsoft i te stvari. nije lovački. ali bez obzira ima dobrih stvari. to je nesto kao srpski kalibar, samo na finijem papiru. dečki koji pišu su stručni i po meni je časopis dobar. jedini je takav kod nas i za početak im dobro ide. nadam se da će ga ubuduće još unaprijediti. pošto sam ja frik za sve vrste oružja, ne samo lovačko, ovo je jako dobrodošlo!
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #1 u: 31. 10. 2008. 16:11:21 »
 uf Ja već 15-ak dana se pripremam kupiti broj 2 i još ga nisam kupio. Pitanje dali ću ga više naći jer uskoro izlazi br 3.  uf

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #2 u: 31. 10. 2008. 22:36:36 »
ja sam čitao prva dva broja,i po meni je časopis totalni promašaj.previše stvari koje nisu potrebne.taktičke naočale,taktički noževi,borbene vještine,itd.
najbolji časopis u Hrvatskoj o oružju je bio Delta,i ne znam dali će u skorije vrijeme biti tako dobrog časopisa
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #3 u: 31. 10. 2008. 23:01:55 »
Shandi.
Bespotrebno kako kome.
Obzirom da sam zaboravio kupiti br. 2 na brzinu ću izvući par tema iz broja 1
Npr.
-Oružje na području lijepe naše (vrste, način nabave i registracije, zabranjene vrste oružja u RH, i td...itd...
-Sigurno držanje oružja- mislim da smo o ovoj temi razgovarali i na Forumu
-Nesreće se ne događaju drugima- ovaj naslov je nadoveznica na temu Sigurnog držanja oružja (na slici je prikazan klinac sa dva pištolja u rukama, a na sljedećoj slici je stvarna slika ozljeđene ruke tj. sfaširane podlaktice itd)
-Zračno oružje- idealno za vježbu gađanja
-Desert Eagle .50 Action Express- dali da obrazlažem ili je naslov dovoljan
-pa opet Sigurno rukovanje oružjem- tu ima par natuknica kao što su:
 
 Svako oružje je uvijek napunjeno

 Nikada nemojte uperiti oružje u ono što ne želite pogoditi

 Nikada ne stavljajte prst na okidač dok niste nanišanili ono što želite pogoditi

 Uvijek znajte i raspoznavajte što je meta i što se nalazi okolo mete i iza nje

 ... pa održavajte oružje

 ... pa stalno kontrolirajte svoje oružje

 ... pa stalno vježbajte sa svojim oružjem...

    ŽIVA DOSADA KAŽEM VAM  fre fre fre

Ima toga još poput onoga kako izbjeći treptaj prije pucnja, ŠOK-kako ga prevladati, što učiniti sretnete li se "oči u oči" sa zmijom

...i tako dalje ...i tako dalje

P.S.

Ne kažem da na ovim našim područjima nije bilo ili nema boljih časopisa takove prirode, ali ja sam zadovoljan.

 uf samo mi još vijek nije jasno kako sam zaboravio kupiti broj 2  mad
« Zadnja izmjena: 31. 10. 2008. 23:05:17 od mawerick »

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #4 u: 31. 10. 2008. 23:37:56 »
nekako mi se čini da urednici još ne znaju o čemu bi časopis trebao biti,o oružju,o streljaštvu,o airsoftu,o ratničkim vještinama?tako da mi izgleda da pišu o svemu,a ne napišu o ničemu.i nervira me kad čujem riječ "taktički" nož,naočale,itd.
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3975
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #5 u: 31. 10. 2008. 23:52:24 »
A sve je to marketing....Tko bi svima ugodio?
Na sva načine Šire prodaju jer to im je posao.
Ima u zg. prodavaonica skoro svih stranih časopisa.Moj kolega svaki tjedan pravi 150km da si kupi nekakva 3 časopisa d13

Offline blackpowder

  • K 500
  • ***
  • Postova: 606
  • R.I.P.
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #6 u: 01. 11. 2008. 08:33:05 »
U oskudici koja vlada našim tržištem specijaliziranih časopisa moramo pozdraviti svaki pokušaj popunjavanja tih praznina. Koncept METE je u svakom slučaju dobrodošao. Moj najomiljeniji časopis na koji sam i pretplaćen (ARMI E TIRO) pokriva područja od strelljaštva do lova, preko balistike, opreme, optike, SOFT AIRA, noviteta na tržištu, zakonsku regulativu .....Takav časopis pročitaš od korica do korica.
Nadam se da će  META  ubrzo okupiti kvalitetne suradnike, prave znalce na svom području koji će svojim tekstovima doprinijeti zanimljivosti časopisa.
kako na ovom forumu ima ljudi koji su svojim znanjem i iskustvom doprinijeli kvalitetnoj obradi  tema za očekivati je da će svoja iskustva prenijeti i kroz takav časopis jer VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT! - RIJEČI LETE, NAPISANO OSTAJE!

R.I.P.  rođ.1960-06-15

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #7 u: 01. 11. 2008. 11:04:19 »
slazem se s blackpowderom, meta nam u nedostatku ostalog domaćeg dobro dodje. ja sam zato i napisao da se nadam da ce sljedeći brojevi biti bolji, jer mi se čini da su preopširno pisali o pojedinim temama. ali takav je koncept časopisa, to jest da pišu o svemu. i koliko god ti ne voliš naziv taktički, on postoji i to s razlogom. a i iznenadio bi se koliko su te stvari tražene. zato kažem meta samo naprijed!
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #8 u: 01. 11. 2008. 12:26:41 »
za šta je tražen taktički nož?kome trebaju ratničke vještine?rat je odavno gotov.
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline enigma

  • K 500
  • ***
  • Postova: 972
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #9 u: 01. 11. 2008. 12:43:57 »
Neko se fura na Bruce Lee-a neko na Schumahera a neko na Ramba u tom ti je fora.
Imaš za kupit Ninja mačeve ,odjela šurikene itd a kod nas nema Ninja. fre fre fre
Hey Joe

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #10 u: 01. 11. 2008. 12:54:47 »
Shandi, ne poznajem te osobno ali ti kod mene imaš poseban status...
Vezano za ovu tvoju tvrdnju imao bih štošta ti proturiječiti ali neću...
Nisi ni puno mlađi od mene pa da bih ti ja o nekim stvarima mogao soliti pamet...
Zamisli samo da smo se malo bolje taktički pripremili i opremili dali bih rat trajao 5 godina na našim područjima ili bih to riješeili u tjedan dana i  rodjo

I garantiram ti... mnogi bih danas bili živi...

Offline blackpowder

  • K 500
  • ***
  • Postova: 606
  • R.I.P.
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #11 u: 01. 11. 2008. 12:59:28 »
za šta je tražen taktički nož?kome trebaju ratničke vještine?rat je odavno gotov.

Bravo @shandi! Drago mi je da sam našao istomišljenika! S nestrpljenjem očekujem trenutak kada ćeš s indignacijom odbaciti sve oružje na centralno paljenje i vratiti se počecima - luku i  strijeli ili crnom barutu!  hao
R.I.P.  rođ.1960-06-15

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #12 u: 01. 11. 2008. 15:23:42 »

Shandi shvacam sto zelis reci ali ima puno ljudi koji zele nauciti nesto korisno da se osjecaju sigurnije u zemlji punoj 2p 2p 2p
 Slazem se i s tim da u lovu vecina taktickog materijala nije potrebna i to ne treba mjesati.
 Posebno je ovo dobro doslo za gradjane Zagreba ;D
   Isto ima i onih koji su bili nekad aktivni i zele biti u toku sa novim dogadjanjima.
Ima i onih koji jos uvijek misle da je rat i igraju se po kvartovima  2p i u svakom covjeku vide neprijatelja.
 Kako bilo, bilo bi mi drago da se o lovu i vojno-policijskim stvarima prica odvojeno. Nisam citao Metu ali nadam se da se tamo o lovu ne pise.
 Casopis je sigurno koristan ako pronadjes barem nesto korisno.

Sto se tice rata:
 Trajao je dok je trajala i pretvorba (mislim na onu pravu) ;D
Ratove vode i zavrsavaju politicari,a takticari itd. samo su pijuni za ostvarenje ciljeva.
S obzirom da je rat prosao ne treba se vracati na njega,a vecina gradjana muskog spola je znala taktiku prilicno dobro jer prosli su JNA medjutim zapovjednici bas i nisu pa je bilo svacega.

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #13 u: 01. 11. 2008. 16:39:25 »
za šta je tražen taktički nož?kome trebaju ratničke vještine?rat je odavno gotov.

očito nisi upoznat sa airsoftom i sa paintbalom!
a sto se tice noza, neces sigurno naci niti jednu specijalnu postrojbu sa nozevima od jelenjeg roga ili slično. zna se točno za sto oni sluze. isto tako ćeš rijetko naći lovca da guli sa teškim vojničkim nožinama. uostalom na internetu imaš sve o njima pa si malo pogledaj.

a za šta je tražen taktički nož, pa ako nisi gledao ramba onda piči u videoteku i uči! hao
« Zadnja izmjena: 01. 11. 2008. 16:54:04 od john deere »
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Meta - nije lovački
« Odgovori #14 u: 01. 11. 2008. 20:27:35 »
mislim da ste me krivo shvatili.čitao sam obadva broje Mete,a čitat ću ga i dalje.živa istina je da smo u manjku časopisa takve vrste,ali meni osobno neke stvari nisu zanimljive,i vjerovatno mi nikad neće ni trebati,a mislim i većini ljudi.nemam ja ništa protiv da se u jednom časopisu obradi više tema,ali onda bi trebalo biti više stranica da se svaka tema o kojoj se piše što kvalitetnije obradi.ne želim nikome soliti pamet i nametati svoje mišljenje.ja sam samo izrazio svoj stav.možda sam i previše izbirljiv,pa želim vrhunski časopis o oružju i opremi.
p.s Mawerick ja tebe poštujem,(kao i sve ostale na ovom forumu) i volio da se možemo i osobno upoznati
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!