Autor Tema: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???  (Posjeta: 13795 vremena)

Offline top_trap

  • K 100
  • **
  • Postova: 207
Dobar dan svima, čitam po oglasima da je moguće dobivati slike sa kamera za nadzor lovišta po 3 lipe po snimci. jel netko zna naćin kako to izvest?

Offline Dadx

  • K 100
  • **
  • Postova: 259
neznam na kaj misliš,

...ak kupiš svoju kameru, može te koštat nula kuna ako kamera ne šalje preko mms-a ili e-maila, a ako šalje onda po cjeni mms-a od operatera usluge, isto tako ako je i mail u pitanju, ovisi kolko košta slanje podataka.

x=o

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
svi pričaju ali evo iz prve ruke:

t-com je imao opciju poruke za 10 kn tjjedno neograničen broj mms

medjutim kupio kolega par kamera i  htio to i kaze više ne moze na nove brojeve nego samo na stare i ostala mu jedina opcija emailovima da dobija poruke, sad čeka prvi račun pa ćemo vidjet
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline top_trap

  • K 100
  • **
  • Postova: 207
Uzeo sam karticu na bonove od t-coma i mogu vam reć da mms košta preko 2 kune...

Offline Dadx

  • K 100
  • **
  • Postova: 259
a igranje s nekim tarifama, kolko znam ima nekaj ti "surfaj" pa imaš više mb. Svojedobno kad sam mislio kupit kameru sam se o tome raspitival, pa je to bila najbolja opcija.

Inače može se dati napraviti i multi sim, dakle kopija tvoje sim kartice, pa sve dolazi na jedan račun. to su uveli s navalom tableta.

Ja sam odustal od svega jer tamo gdje bi stavio kameru niti vip niti t-com nema signala, druge operatere nisam probal jer nitko od mojih ih ne koristi.
x=o

Offline GOGO LOVAC

  • K 500
  • ***
  • Postova: 756
  • Idemo u šumu?
Dali netko koristi kameru koja šalje slike na e-mail?
Gogo

Offline GOGO LOVAC

  • K 500
  • ***
  • Postova: 756
  • Idemo u šumu?
Planiram kupiti kameru koja šalje slike na mail. Dali za takvu kameru kupiti sim karticu kao za mobitel ili karticu samo sa podatkovnim paketom ?
Gogo

Offline crni3006

  • K 100
  • **
  • Postova: 480
Planiram kupiti kameru koja šalje slike na mail. Dali za takvu kameru kupiti sim karticu kao za mobitel ili karticu samo sa podatkovnim paketom ?
Pozdrav! I mene zanima ova info.,i koja je naj opcija za mms? hvala d1
LD "Fazan" Baranjsko Petrovo Selo

Offline GOGO LOVAC

  • K 500
  • ***
  • Postova: 756
  • Idemo u šumu?
Sada sam kontaktirao svog predstavnika u VIP-u i MMS je 1,90 kn, pun k...c previše love ,pogotovo kad kroz mjesec imama slika i slika,a mene više zanima video snimka radi toga što obično prvo izađu prasci i nazimci,a tek kasnije se pojavi krmača ili vepar ,tako da bi ih rijetko vidio na slici.Za mene je najpovoljnija opcija e-mail slanje slika ili filmova.
Gogo

Offline Dadx

  • K 100
  • **
  • Postova: 259
kad sam gledao za sebe, htio sam napravit kopiju svoje kartice, samo za podatkovni promet, HT to tada nije imao u ponudi, nego sam mislio uzet neki prepaid i stavit u kameru. VIP mislim da to ima tu opciju

Inače mislim da je mms na kameri promašaj, baš zbog broja slika.
x=o

Offline Stratus

  • K
  • *
  • Postova: 26
Daleko najjeftinije je preko maila. 50 kn ne mogu potrošiti u 2 mjeseca. Uzmi SIM karticu operatera koji ima najbolji signal na mjestu gdje će biti kamera. Kupi prepaid opciju sa najviše podatkovnog prometa u paketu i miran si.

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4329
Bon bon i sve prebaci na mb.

Offline antispin

  • K 100
  • **
  • Postova: 405
1 slika dobivena na mail košta 9 lipa.

Offline Zmijo

  • K
  • *
  • Postova: 61
Bon bon i sve prebaci na mb.

Jel radi to? Aktiviras opciju mb i to šljaka ?

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4329
Trebalo bi, bon bon je najpovoljniji