Autor Tema: Oman za kažnjavanje Nadana Vidoševića  (Posjeta: 2865 vremena)

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Oman za kažnjavanje Nadana Vidoševića
« Odgovori #15 u: 18. 11. 2013. 16:36:09 »
Perop,ti ne misliš da je Vidošević kriv za gospodarski kriminal (njegov lovački smjer me ne zanima)?
Ili ćemo po onoj "nevin si dok ti se ne dokaže da si kriv"?
Mediji nebi trebali prejudicirati i iznositi paušalne izjave jer time stvaraju određenu sliku koja nije možda utemeljena ali ja nisam medij ili "javna" ličnost pa ću imati svoje mišljenje koje gore spomenutom nejde baš u korist.
Da,mislim da je opkrao i ukrao.

A na ovog klauna iz Prijatelja životinja (oksimoron samo takav) ne valja trošiti riječi,tko njega ugošćuje i daje mu medijski prostor čini ionako sebi loš imidž,nažalost se radi o nacionalnoj televiziji ali već odavno je jasno da je ona sve samo ne kvalitetan medij informiranja,žutilo i šund.
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: Oman za kažnjavanje Nadana Vidoševića
« Odgovori #16 u: 19. 11. 2013. 08:25:08 »
Perop,ti ne misliš da je Vidošević kriv za gospodarski kriminal (njegov lovački smjer me ne zanima)?
Ili ćemo po onoj "nevin si dok ti se ne dokaže da si kriv"?
Mediji nebi trebali prejudicirati i iznositi paušalne izjave jer time stvaraju određenu sliku koja nije možda utemeljena ali ja nisam medij ili "javna" ličnost pa ću imati svoje mišljenje koje gore spomenutom nejde baš u korist.
Da,mislim da je opkrao i ukrao.

A na ovog klauna iz Prijatelja životinja (oksimoron samo takav) ne valja trošiti riječi,tko njega ugošćuje i daje mu medijski prostor čini ionako sebi loš imidž,nažalost se radi o nacionalnoj televiziji ali već odavno je jasno da je ona sve samo ne kvalitetan medij informiranja,žutilo i šund.

 teaa
Ništa ja ne mislim tu se nema što misliti. Na kraju su pritvorili onog policajca koji je dilao slike njegove kuće i trofeja.
Ako mediji stvore klimu javnog linča teško je imati pošteno i objektivno suđenje. Kao što sam i rekao u 99% ljudi mediji su stvorili sliku da se pokralo, otuđilo i pronevjerilo. Ne znam uopće čemu onda ročišta i procesi neka EPH i drugi mediji napišu i presudu pa smo sve odmah riješili.

Offline carlo

  • K 100
  • **
  • Postova: 288
Odg: Oman za kažnjavanje Nadana Vidoševića
« Odgovori #17 u: 19. 11. 2013. 09:03:15 »
Za nas normalne ( i još tome većinu ) je opasno kad takvi gelipteri kao što je Oman slažu sliku i to krivu o jednoj interesnoj skupini u našem slučaju , lovcima.

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Oman za kažnjavanje Nadana Vidoševića
« Odgovori #18 u: 19. 11. 2013. 09:18:14 »
Perop,ti ne misliš da je Vidošević kriv za gospodarski kriminal (njegov lovački smjer me ne zanima)?
Ili ćemo po onoj "nevin si dok ti se ne dokaže da si kriv"?
Mediji nebi trebali prejudicirati i iznositi paušalne izjave jer time stvaraju određenu sliku koja nije možda utemeljena ali ja nisam medij ili "javna" ličnost pa ću imati svoje mišljenje koje gore spomenutom nejde baš u korist.
Da,mislim da je opkrao i ukrao.

A na ovog klauna iz Prijatelja životinja (oksimoron samo takav) ne valja trošiti riječi,tko njega ugošćuje i daje mu medijski prostor čini ionako sebi loš imidž,nažalost se radi o nacionalnoj televiziji ali već odavno je jasno da je ona sve samo ne kvalitetan medij informiranja,žutilo i šund.

 teaa
Ništa ja ne mislim tu se nema što misliti. Na kraju su pritvorili onog policajca koji je dilao slike njegove kuće i trofeja.
Ako mediji stvore klimu javnog linča teško je imati pošteno i objektivno suđenje. Kao što sam i rekao u 99% ljudi mediji su stvorili sliku da se pokralo, otuđilo i pronevjerilo. Ne znam uopće čemu onda ročišta i procesi neka EPH i drugi mediji napišu i presudu pa smo sve odmah riješili.

Tu se slažem i kako sam napisao,mediji su postali sve samo neovisni,nema tu više novinarskog poštenja  i objektivnosti.Nažalost.
Kako god,ja sam iznio sve što sam mislio na ovu temu.  zagi
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline grga33

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1412
Odg: Oman za kažnjavanje Nadana Vidoševića
« Odgovori #19 u: 24. 11. 2013. 16:53:02 »
nije bez razloga ona sedma sila, slažem se s vama da ga znaju pretjerati, ali što mislite jel Nadan pretjerao u svemu ovome, kad je trebao nesto iznjeti u javnost onda su mu bili krasni i divni, kad ga treba blatiti ili ti ga osuđivati onda ne valjaju novinari  zagi, mislim da ce mu oni svi kvadrati nekretnina prisjesti i da će spasti samo na tri kvadrata koja i zaslužuje  zagi

Offline lovac 1

  • Moderator
  • K 500
  • *****
  • Postova: 697
  • Kad sam bio mlađan lovac jaaa...
Odg: Oman za kažnjavanje Nadana Vidoševića
« Odgovori #20 u: 01. 02. 2014. 16:24:12 »
Nažalost mi lovci smo često puta ocrnjeni radi pojedinaca kao što je Nadan Vidošević.
Uopće nesmiju biti upitni ti Nadanovi trofeji jer ih nije stekao u krivolovu, jako su strogi zakoni u
Afričkim zemljama što se tiće odstrela i kvote i u samome Mozambiqu koji slovi kao divlja država.
ali se zna što se smije i koliko se smije, za svaku zaštićenu vrstu izdaje se izvozni i uvozni cites.
i nemožeš je preuzeti na carinarnici dok svi papiri nisu posloženi.
Bože dragi , sad je upitno sa čijom je lovom sve to plačeno ali sigurno nije upitno dali je on to smio ili nije smio odstreliti.
A tako- zvani ZELENI iskoriste svaku priliku da nas oblate, a ovo im je bila prekrasna prilika. Pa nije Nadan jedin Hrvat koji je stekao ovakve ljepe trofeje, ali je sad u takvoj situaciji da ga sve kači da ga se razapinje jer je čovjek vjerojatno izgubio kompas od priliva te silne love koja je danomice pristizala ,a njegova jedina briga je bila da se malo nasmije pred kamerama i izšarmira ljepši spol i kako da ubije te silne kunice i euriće. zagi

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Oman za kažnjavanje Nadana Vidoševića
« Odgovori #21 u: 01. 02. 2014. 18:27:00 »
Ma Đuka javi se Ti ili barem Tvoji adlatusi . No kaj bi se javljal kad ima Đurđenicu  , Grede i punu Kamaru!   :pferd:
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Goran

  • K 3000
  • *
  • Postova: 8106
  • Metak po metak
Odg: Oman za kažnjavanje Nadana Vidoševića
« Odgovori #22 u: 25. 02. 2014. 01:13:41 »
Tog Omana bi trebao poslati u Oman pa nek se tamo sepuri.