Autor Tema: HLS vs HKS - mišljenja forumaša  (Posjeta: 45956 vremena)

Offline Venator

  • K 100
  • **
  • Postova: 121
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #45 u: 22. 01. 2010. 20:16:43 »
Ja tebe Habek ne mogu shvatiti uopće!!!
Ne mogu sada naći jedan topic na forumu (mislim da je IZBRISAN) u kojem si ti tako kukao što te nisu zvali na Kup Svetog Huberta u Dardu kojeg je organizirao HLS. Radilo se o manifestaciji u kojoj su, protivno onom što ti kažeš da će biti (sudili suci koji imaju pse unazad 2-3-4 godine, mojeg psa je jedan od tih sudaca slikao fotoaparatom u lovu prije par godina i divio se šta to on upravo radi ::)). Još tu i njegova žena sudila. Smiješno. Međutim, gospodine Habek, nakon kukanja na forumu, dobio si obavijest da ideš na to natjecanje i okrenuo si se nakon toga 180 posto. Sada braniš taj HLS ko grudu svoju. Kad te budu ponovno ošamarili, ponovno ćeš kukat. Druga stvar što pričaš gluposti je, cijena jednog IPO-a + eksterijer recimo za ptičara, je ionako 200 kn. Takse, suce i ostale troškove plaćaju kinološka društva, a sve to od te akotizacije. Zato, o čemu ti pričaš da će biti jeftinije? Davno sam rekao da ne pravdam ni HKS ni HLS jer oboje vole novce, no u ovom trenutku i bilo kojem ubudućem svjestan sam i uvjeren da ćemo mi vlasnici i uzgajivači pasa trebati imati jedan jedini pravovaljani IPO + EXT, i to onaj pod okriljem HKS-a. Kome ćeš inače prijaviti svoje leglo, čelnicima županijskih saveza ili kome već misliš?
Ostajem vjeran manifestacijama HKS-a, ne samo IPO, dalje i B,C, IDS, IKT....
Volio bih vidjeti da mi netko zabrani lov s tim ispitima...
Pozdrav
Lov je dio mog života. Dobra Vam kob svima!

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #46 u: 23. 01. 2010. 11:23:35 »
bravo Venator oteo si mi neke riječi iz usta,sad se vidi ko je kinolog,kad treba muški braniti stav organizacije kojoj smo članovi .

Offline Venator

  • K 100
  • **
  • Postova: 121
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #47 u: 23. 01. 2010. 17:38:05 »
bravo Venator oteo si mi neke riječi iz usta,sad se vidi ko je kinolog,kad treba muški braniti stav organizacije kojoj smo članovi .

 d4
Lov je dio mog života. Dobra Vam kob svima!

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #48 u: 23. 01. 2010. 18:08:22 »
jasno venatore vrlo jasno, to sam i ja primjetio da neki mijenjaju kapute samo tako.

Vrijeme će pokazati svoje, tko će šta moći izdavati i organizirati
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #49 u: 23. 01. 2010. 18:13:04 »
No dakle,ako očeš loviti i samo loviti onda ti je HLS dovoljan,ako pak očeš uzgajati i pariti onda se obrati HKS i to je to,ništa ne treba filozofirati samo moaš znati kaj očeš od svojih pasa i sebe...
zar ne... ččč
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #50 u: 23. 01. 2010. 20:13:15 »
Tihomire nije li smješno to što oni organiziraju,volio bih vidjeti ocjenske liste ,i pravilnik po kojem sude,i ko su ljudi koji to mogu odsuditi,tamo ti sudi npr. čovjek koji nikad nije bio ni na jednoj kin. manifestaciji.

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #51 u: 24. 01. 2010. 15:07:17 »
A netko će i te HLS sudce od nekud izabrati,nemam pojma,navodno to mogu biti i sudci iz HKS koji će tamo htjet suditi. Koliko sam čuo moraš biti uzgajivač pasa(nekoliko godina) za grupe za koju su prijaviš,pa onda valjda imaš nekog iskustva.
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline Venator

  • K 100
  • **
  • Postova: 121
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #52 u: 24. 01. 2010. 17:41:33 »
A netko će i te HLS sudce od nekud izabrati,nemam pojma,navodno to mogu biti i sudci iz HKS koji će tamo htjet suditi. Koliko sam čuo moraš biti uzgajivač pasa(nekoliko godina) za grupe za koju su prijaviš,pa onda valjda imaš nekog iskustva.
To je čisti idiotizam harmonikaša i njegovog orkestra.
Ako se bude radilo već o ljudima koji uistinu poznaju pasminu i rad iste, svaka čast i skidam kapu.
No, već sada se dešava, u mojem ŽLS, da se zovu ljudi koji nemaju apsolutne veze sa uzgojom, poznavanjem pasmine i nijhovim radom.
Dakle, tvrdim kategorički....kao što se i dešava u cjelokupnoj našoj državi....na vlast dolaze  bake,tetke, stričevi, uža ali može i malo šira rodbina.
Ma samo se osvrnite na suce sa Kupa u Dardi i to je već dovoljno! mad
Takvi meni neće suditi moje pse!!!
Lov je dio mog života. Dobra Vam kob svima!

Offline sokac1

  • K
  • *
  • Postova: 24
  • ljubav raste u srcu a puca među nogama
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #53 u: 24. 01. 2010. 18:02:05 »
Svaka cast VENATORE podrzavam te u vezi sudaca. Pozdrav cjeloj ekipi z14

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #54 u: 24. 01. 2010. 21:24:43 »
Pozdrav Venatoru.

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #55 u: 24. 01. 2010. 21:36:29 »
A netko će i te HLS sudce od nekud izabrati,nemam pojma,navodno to mogu biti i sudci iz HKS koji će tamo htjet suditi. Koliko sam čuo moraš biti uzgajivač pasa(nekoliko godina) za grupe za koju su prijaviš,pa onda valjda imaš nekog iskustva.
To je čisti idiotizam harmonikaša i njegovog orkestra.
Ako se bude radilo već o ljudima koji uistinu poznaju pasminu i rad iste, svaka čast i skidam kapu.
No, već sada se dešava, u mojem ŽLS, da se zovu ljudi koji nemaju apsolutne veze sa uzgojom, poznavanjem pasmine i nijhovim radom.
Dakle, tvrdim kategorički....kao što se i dešava u cjelokupnoj našoj državi....na vlast dolaze  bake,tetke, stričevi, uža ali može i malo šira rodbina.
Ma samo se osvrnite na suce sa Kupa u Dardi i to je već dovoljno! mad
Takvi meni neće suditi moje pse!!!
On je za mene bio i ostao general HV, a ne harmonikaš.
O čemu ti prićaš, pa od ovih ne mogu biti gori jer su nam unazadili kinologiju. Većina KD su privatizirana, po par godina nema skupštine, ispiti su formalnost, muljanje sa leglima, vođe uzgoja ne izlaze na teren, psi sa teškim manama vam idu u uzgoj, na Evropskom prvenstvu goniča pas vam je gonio šest minuta, o tome ti meni pričaj.
što bi bilo kad bi bilo

Offline Venator

  • K 100
  • **
  • Postova: 121
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #56 u: 24. 01. 2010. 21:42:41 »
Onda se uhvati sa njime pod ruku i udrite kolo!
Očito ste isti.
Lov je dio mog života. Dobra Vam kob svima!

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #57 u: 24. 01. 2010. 21:47:45 »
Onda se uhvati sa njime pod ruku i udrite kolo!
Očito ste isti.

Pa ti uživotu nisi položio ispit pošteno,poštenjačino.
što bi bilo kad bi bilo

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #58 u: 24. 01. 2010. 21:51:58 »
Fruki nemoj tako ,daj reci gdje to tako rade vođe uzgoja i ovo što si nabrojio.

Offline Venator

  • K 100
  • **
  • Postova: 121
Odg: HLS vs HKS - mišljenja forumaša
« Odgovori #59 u: 24. 01. 2010. 21:54:22 »
Onda se uhvati sa njime pod ruku i udrite kolo!
Očito ste isti.

Pa ti uživotu nisi položio ispit pošteno,poštenjačino.

Isto tako kao ti, još veći poštenjačino!
Ja se barem mogu ovdje predstaviti imenom i prezimenom a ne biti xxx kao ti i xxx ljude.





Smirite strasti i ne razgovarajte na takav način - to radite u birtiji.
« Zadnja izmjena: 24. 01. 2010. 22:05:32 od Štef »
Lov je dio mog života. Dobra Vam kob svima!