Autor Tema: SAJAM LOVA, RIBOLOVA I TURIZMA SOLARI OSIJEK 2013-14-2015  (Posjeta: 7620 vremena)

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: SAJAM LOVA, RIBOLOVA I TURIZMA SOLARI OSIJEK 2013-14-2015
« Odgovori #60 u: 16. 04. 2016. 15:37:50 »
jedno veoma ugodno druzenje,
spili kupicu, malo popričali i svako svojim putem

sajam nula bodova, da nema lovačkih društava koja kuhaju čobiku i malo se druze, ne bi se ni znalo za sajam, nadasve da mi nije dragih ljudi s kojima se rijetko sretnem ne bih ni došao jer se nema što vidjeti
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline 7 rem mag

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2185
  • Kad sam bio mlađan lovac jaaaa...
Odg: SAJAM LOVA, RIBOLOVA I TURIZMA SOLARI OSIJEK 2013-14-2015
« Odgovori #61 u: 17. 04. 2016. 11:29:59 »
Baš tako, nisam išao sam pa nisam s vama mogao duže popričat, no bar mi drago da smo se vidjeli. Sajam me nije nešto iznenadio, u 20 min obiđeš sve no bolje i tako nego ništa. Kupio sam si konačno lovačko odijelo na štandu firme"Kov" i jednu košulju za proljetne dane. Vani što mi se svidjelo je "drvenarija" odnosno štandovi s raznim potrepštinama od drveta, prodavalo se tu i slavonskih delicija, a uzeo sam i par sireva. Na kraju maznuli miješano meso, malo popili i kući.
Tu je moja draga ravan slavonska, ponosim se Slavonac sam ja!

Offline Zeiss

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1936
Odg: SAJAM LOVA, RIBOLOVA I TURIZMA SOLARI OSIJEK 2013-14-2015
« Odgovori #62 u: 18. 04. 2016. 00:00:59 »
Ja sam bio u petak na sajmu i mogu reći da sam bio tri puta, prvi, zadnji i nikad više  slL, katastrofa. Kako veli 7-mica, za 20 min. sve obiđeš. Htio sam si između ostaloga kupiti i gojzerice, a kad tamo niti jedan štand sa obućom od ukupno 5-6 štandova koji su nešto prodavali od lovačke opreme. Bitno je da kad sam se vozio prema doma na radiju vele kako ima 120 izlagača, posjetitelja pun ..., ma fantazija, a u stvari jad i bijeda.

Offline berbenn

  • K 500
  • ***
  • Postova: 719
Odg: SAJAM LOVA, RIBOLOVA I TURIZMA SOLARI OSIJEK 2013-14-2015
« Odgovori #63 u: 18. 04. 2016. 08:24:15 »
Varazdinski, koji je na glasu, je postao totalna katastrofa, a kamo i taj! Ali i da je gori,ja ipak skupim nas 5 ekipu i odemo na jednodnevni izlet jer obozavam miris onog grada, Drave, cijele zupanije! Rucamo, popijemo kapljicu i nazad, nazalost sa vrlo malim dojmovima! Nekad, dok je sajam bio u staroj dvorani, bio je kud i kamo bolji! Bilo je izlagaca, raznoraznih tematika, vani riba i sokolovi, unutra zmije i gljive , standovi sa raznoraznim proizvodima, pocevsi od lovackih pa redom suhomesnatih, alkoholnih. Ponuda raznovrsna!! Ovo sad je malo bolje nego pazar u Benkovcu....Cak i losije po ponudi,jedino uredniji! Ne znam kako organizatori ne vide problematiku da jedna ikona sajma lova iz godine u godinu stagnira sve vise i vise! Ali svakako, idem ponovno zbog samog puta!

Offline artosuki

  • K 100
  • **
  • Postova: 139
Odg: SAJAM LOVA, RIBOLOVA I TURIZMA SOLARI OSIJEK 2013-14-2015
« Odgovori #64 u: 19. 04. 2016. 18:43:26 »
Sajam već tradicionalno slabašan, rogisti zasviraše, mi zakuhali čobanac, podružili se, bilo je više novih autića nego lovačkih štandova, barem je bio prekrasan dan za boravak vani.. zagi
Nature is not a place to visit. It is HOME.