Autor Tema: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to  (Posjeta: 23445 vremena)

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #30 u: 19. 01. 2010. 20:28:45 »
ja cijenim sve LOVCE i one sa psom i one bez psa,samo je bitno da su LJUDI i da su LOVCI. a to nije lako biti


        just just just just d4

 i Vlado  just just just just d4
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #31 u: 19. 01. 2010. 20:36:01 »
ja cijenim sve LOVCE i one sa psom i one bez psa,samo je bitno da su LJUDI i da su LOVCI. a to nije lako biti


        just just just just d4

 i Vlado  just just just just d4

A znaš li zašto je to napisao............ ima tornjaka i voda ga po izložbama...... njega može hraniti
 a lovi sa mojim psima....kaže da mu je tako lakše!!!! hao hao hao hao
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #32 u: 19. 01. 2010. 20:47:49 »
pozdrav!!! zagi

Stisak ruke i zahvalnost!!!!!! ref ref ref  I idi kući vodi pse hrani kupaj, vakciniši, češljaj itd. 9 mjeseci,do lova pa ponovo ,,,,  ref ref  a ovi što  nemaju pse dođu mi da stisnu ruku svakih mjesec dana ,,,,,,,ma zajebi.... još od njih da dobijem neku zarazu..... nemaš psa,,, u ribolovce,,,,u planinare,,, kažu nemam uslova...pa ne lovi....briga mene što ti nemaš uslova kupi sebi kompjutor,,,pa veslaj. Ti HS 2000. me svojim postom skoro natjera da zaplačem,,,, pa Vi Hrvati odavno nemate dobrog bacača kugle,,,,, a ti bi u lovce....kugla brajko....to je tvoj sport....voliš prirodu.....sadi  voće i planinari,,,,budi malo vegeterijanac...a i ostali ...kao poštuju nas....vole pse ,,,, ne treba  meni poštovanje....il kupi psa il heklaj..il piši pjesme ..!!!! oni pravi forumaši znaju  zašto  i iz kog razloga ovo pišem!!! happi


HEJ!!!
ja sam ovaj post napisao kao zajebanciju i ima da se tako i tretira.... a ne da se ljudi ljute na mene!!!!
P.S. Neko mi je sinoć ovakav komentar obrisao........nemojte da se večeras zajebajete sa mnom...
mene inače ....umjetnički zovu SEJFO---- TETEJAC!!! zagi


NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

valdop

  • Gost
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #33 u: 19. 01. 2010. 21:01:17 »
stari sejfo tetejac čestitam ti 2400 post, bilo bi ih 7800 da ti neke nisu obrisali  just  hao

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #34 u: 19. 01. 2010. 21:25:24 »
stari sejfo tetejac čestitam ti 2400 post, bilo bi ih 7800 da ti neke nisu obrisali  just  hao

tenkju Vlado ma nek se briše ...ja zaboravim i ove,, neobrisane.... ma  zajebavaju me....pojedinci!!! hao hao
A i ti i nas puno smo izmjenili  mišljenja i prije ovih razmišljanja za ovu temu,,,,i sve se uvijek svodi na onaj pincov zaključak,,,, da je LJUDI  a biće i pasa i ljudi...i loviće se kao i uvijek, a mi koji imamo pse imamo ih što ih volimo a ne da možemo nekom pridikovati  il zamjerati što ga nema, i to je sva pamet ovog svijeta!!! zagi zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline HS-2000

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1356
  • Živim,lovim i uživam...
    • 0000000
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #35 u: 19. 01. 2010. 22:31:44 »
A ljudi moji što mene ovaj Sejfo voli... ref ref d4 d4
Tko mene dira dobit će od Sejfe  pesi u zdrav mozak
a ako to ne upali onda nastupam ja kao bacač kugle.. pljus dois hao hao, :tommy:
Gazda Sejfo išao bih ja u bacače kugle ali imam jedan veliki problem gss gss
sve su mi "staze" male i svaki put kugla završi u gledalištu uf hao hao,
bježe ljudi od mene... hao hao
P.S. Imam i ja dva psa 1.Hrvatski ovčar, 2.Belgijski ovčar ali nitko od njih neće u lov samo bi ovce čuvali. hao hao
Odavno smo graničari stari!!!!

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #36 u: 19. 01. 2010. 22:34:37 »
Vidim HS da ti i gradjom i izborom pasa vise pases za brdsko-planinske terene BiH...na primjer planinu Vlasic!!! happi
E,sad....bosanci ce da razumiju zasto a ja imam srece sto sam daleko!! sor ali morao sam!! hao hao
I aint asked any pardon for anything I've done.

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #37 u: 20. 01. 2010. 20:12:48 »
Daj da čujem da li je nekad neko od vas bio poslije lova ostavljen jer kolege ga ne mogu povesti ,do njegovog auta jer,ima sa sobom pse,znate ono evo nema problema tebe ću povesti ,ali psa ne mogu jer smrdi i.t.d.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #38 u: 20. 01. 2010. 20:14:29 »
Daj da čujem da li je nekad neko od vas bio poslije lova ostavljen jer kolege ga ne mogu povesti ,do njegovog auta jer,ima sa sobom pse,znate ono evo nema problema tebe ću povesti ,ali psa ne mogu jer smrdi i.t.d.

lično ne,ali sam bio prisutan pri ovakvom poniženju
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #39 u: 20. 01. 2010. 20:26:14 »
 a jel netko od ovih šta imaju pse dao onom što ima terenca za pranje auta, jel mu istreso tepih, jel mu dao za razbijeni retrovizor kad je svinje izvlačio... ma totalno mi glupa tema...   uf uf uf


 i naravno taman idealna za stvaranje svađe !!!
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Zoran

  • Gost
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #40 u: 20. 01. 2010. 20:43:33 »
a jel netko od ovih šta imaju pse dao onom što ima terenca za pranje auta, jel mu istreso tepih, jel mu dao za razbijeni retrovizor kad je svinje izvlačio... ma totalno mi glupa tema...   uf uf uf


 i naravno taman idealna za stvaranje svađe !!!

ja kad posudim kolegi lovcu terenca da ode u lov! jer on nema terenca! on ga opere još moje smece pobere po njemu!
i to sve plati 100kuna pranje plus pun rezervar natoci!
tako da ja sam njemu davo i luksuzno ako mu treba!( samo da ga neko opere! ali to on nesmje da sazna da ga ocu na taj nacin da iskoristim)

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #41 u: 20. 01. 2010. 20:44:02 »
a jel netko od ovih šta imaju pse dao onom što ima terenca za pranje auta, jel mu istreso tepih, jel mu dao za razbijeni retrovizor kad je svinje izvlačio... ma totalno mi glupa tema...   uf uf uf


 i naravno taman idealna za stvaranje svađe !!!

ti kao da si samnom bio u zadnjem lovu,upravo se tako desilo
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #42 u: 20. 01. 2010. 20:47:53 »
a jel netko od ovih šta imaju pse dao onom što ima terenca za pranje auta, jel mu istreso tepih, jel mu dao za razbijeni retrovizor kad je svinje izvlačio... ma totalno mi glupa tema...   uf uf uf


 i naravno taman idealna za stvaranje svađe !!!

Ti Štef imaš pse i ćuti,,,,, evo prvi počinješ svađu,,,,,, mi ovi što imamo samo potpaljujemo ove što nemaju da i oni nabave  pa da ih bude više..... naročito posavaca,,,,,,  jer npr. mi Bosanci imamo bolje posavce od  VAS Hrvata ... što je ružno za čuti, jer je to vaša autohtona pasmina...

Na provokacije tipa: MA čiji su bolji ....ne odgovaram,,, naročito onima što nemaju pse... ref ref ref
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Zoran

  • Gost
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #43 u: 20. 01. 2010. 21:00:04 »
gledajte stvrj je ovako!!!
idem od sebe ja kad bi ocekivo od kolege lovca da ima neki suosjecaj samnom ja bi si jaja pojeo!
da trebam racunati na njega!


e...sad---drugo šta on nece pomomoč meni oko pasa nesto da me uzme sa sobom ili da ceka moje pse!
moze biti da ja sam toliko zadivljen mojim psima i da ja samo pucam ako nesto oni zaustave i nedam ni blizu da docu svinje standu!
mozda je to razlog!
možda je razlog ko nedavno lov negdje sam ja to piso vec!
kako je jedan pogonic odredio ko je bio u štandu ima da guli jeli je se on sjebo u pogonu i izvlacanju!
a štand nista samo stoji i bla bl abla!
i takog lovca koji ima pse zapišam ga ja ko njegov pas bukvu!
niti je on mene trebo staviti u štand niti je on trebo da goni niti ništa šta se mene tice niej ni on ni pas trebali biti uopce u lovu! pa makar ja i nevidijo veprovine do krava zivota ili nekog trofeja šta mi je on i njegov pas istjerali!
ako je on došo za mene da lovi i ako on drzi pse za mene! onda brate kupim si psa i lepam po šumi! samo da mi take se4ronje nepricaju nista o lovu!
ili da njemu dam novce samo da suti i on i njegov pas!
troskovi jednog psa godišnje 2600kuna hrana i protiv bjesnoce! drugo sve je luksuz oces ti platiti psa 100eura ili 1000eura to je tvoj problem! a sad da ja uracunam svoje vrjeme potreseno u obuku bila bi glupost! jer je to moj gušt! e sad što moraš imati dva ili više psa neznam to je opet necija uzivancija!
sa ovim sta sam ciframa tjeo reci pas košta i nekošta ništa! kako ko na to gleda!
a to šta se on razboli ili ga vepar posjece a bože moj! i ja se prehladim pa mi sigurno drzava nece poslat korpu voča da ozdravim,! premda ja svaki mjesec placam porez itd, itd,!  happi happi happi happi happi

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: koliko nas cjene lovci koji ne drže pse ili nemaju uvjete za to
« Odgovori #44 u: 20. 01. 2010. 21:29:06 »
 
 Evo ,,,,na primjer!!
« Zadnja izmjena: 21. 01. 2010. 13:17:23 od Štef »
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!