Autor Tema: rhodesian ridgeback  (Posjeta: 5736 vremena)

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #15 u: 24. 10. 2008. 13:00:40 »
Kerber samo ti piše. Nema beda! Nikola je gledao ako se ne varam kako je taj pas ušao u gater i za 3 sekunde su ga nosili vani u djelovima. To je jedan primjer kod nas, a primjera ima mnogo pa ajmo s njima van. Treba poštivati i cijeniti i tu pasminu, kao i karelca i dogo-a. U matičnim zemljama su ponos i dio tradicije, nemojmo po njima pljuvati ako o njima nikaj ne znamo ili ako ih ne shvaćamo.

Zoran

  • Gost
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #16 u: 24. 10. 2008. 13:03:38 »
Kerber samo ti piše. Nema beda! Nikola je gledao ako se ne varam kako je taj pas ušao u gater i za 3 sekunde su ga nosili vani u djelovima. To je jedan primjer kod nas, a primjera ima mnogo pa ajmo s njima van. Treba poštivati i cijeniti i tu pasminu, kao i karelca i dogo-a. U matičnim zemljama su ponos i dio tradicije, nemojmo po njima pljuvati ako o njima nikaj ne znamo ili ako ih ne shvaćamo.

pa sta sam ja sad prije tvoga posta napiso!?

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #17 u: 24. 10. 2008. 13:09:14 »
Ne znam i ne zanima me. Prvo gledam od koga ide, a onda kaj ide i tako to tretiram.  uf  mad  z30

Zoran

  • Gost
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #18 u: 24. 10. 2008. 13:13:59 »
Ne znam i ne zanima me. Prvo gledam od koga ide, a onda kaj ide i tako to tretiram.  uf  mad  z30

i šta ti hoces molimte sa tim reci???
ja sam mislio da tvoja recenica sluzi za nas da nas ti upozoris na sebe?

kako ispucas 500dijabola, 100mk.metaka, i jos nekoliko iz karabina!
pa onda srnjaka na 20metra puknes po rebrebrima?
i još se ljubakas sa optikom?
 fre

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #19 u: 10. 11. 2008. 22:14:54 »

Bilo bi dobro da nam tog psa predstaviš u pravom svijetlu. Tako reci u slici i rijeci jer mi isto zelimo da ucimo.



Biti ce mi drago.
Ako vas nesto konkretno zanima, pitajte. :-)

Sve nas zanima.Općenito. Ovaj forum sluzi svima da nesto nauce,mnoge pasmine su vec predstavljene i komentiraju se i dan danas.
 d1
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #20 u: 10. 11. 2008. 23:20:52 »
Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.

Offline RR

  • K
  • *
  • Postova: 1
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #21 u: 11. 11. 2008. 00:33:04 »
Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.


To sto ti to nisi vidio, ne znaci da nitko nije vidio. A i da vidis, mogao bi suditi samo o konkretnom psu, njegov rad ti ne bi morao apsolutno nista reci o radu citave pasmine.
Al nije bitno.
Pozdrav, uzivajte.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #22 u: 11. 11. 2008. 08:33:38 »
Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.


To sto ti to nisi vidio, ne znaci da nitko nije vidio. A i da vidis, mogao bi suditi samo o konkretnom psu, njegov rad ti ne bi morao apsolutno nista reci o radu citave pasmine.
Al nije bitno.
Pozdrav, uzivajte.
Kaj je pisac time htio reći?! Koja je svrha tog posta?

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #23 u: 11. 11. 2008. 10:19:34 »
Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.


To sto ti to nisi vidio, ne znaci da nitko nije vidio. A i da vidis, mogao bi suditi samo o konkretnom psu, njegov rad ti ne bi morao apsolutno nista reci o radu citave pasmine.
Al nije bitno.
Pozdrav, uzivajte.
Kaj je pisac time htio reći?! Koja je svrha tog posta?

pa eto meni se cini da gospodin/gospodja RR ne zeli sa nam komunicirati nego malo pametovati.Kao prvo RR se pojavio na forumu bez predstavljanja, pa onda pise kako mi lovci nismo zasluzili da imamo tog psa, i ja sad mislim da je ovo previse ponizavanja. Mi ovdje nismo spali na to da nem neko pametuje o necem sto ni sam ne zna. Ako RR zna nesto sto mi neznamo neka iznese na vidjelo ili neka cuti za sva vremena.
Ide mi na zivce kad mi neko kaze kako mi LOVCI ne znamo raditi sa psima.
Zato RR ili se prilagodi nama ili idi tamo gdje te neko zeli slusati.

Jel sad dosta natezanja? d13
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: rhodesian ridgeback
« Odgovori #24 u: 11. 11. 2008. 15:32:30 »
Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.


To sto ti to nisi vidio, ne znaci da nitko nije vidio. A i da vidis, mogao bi suditi samo o konkretnom psu, njegov rad ti ne bi morao apsolutno nista reci o radu citave pasmine.
Al nije bitno.
Pozdrav, uzivajte.

Pa onda skupi što više RR pa ćemo gledat više pasa. I kaj sad nije bitno?
Ja predložim nekaj konkretno pa odmah nije bitno?