Autor Tema: Irski crveno-bijeli seter  (Posjeta: 3085 vremena)

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Irski crveno-bijeli seter
« Odgovori #15 u: 06. 07. 2017. 08:48:22 »
kad lovac odstreli, ubije zivotinju, to je grozno. onda smo divljaci, frustrirani primitivci sa malim penisima koji ne mogu fukat itd.
kako funcioniraju azili?
isto imaju pisana pravila, 'odstrelni plan i odstrelne liste' ako zivotinja nakon tog i tog vremena ne bude udomljena, ona se uspavljuje.
e sad, to je ok.
lovci ne odstreljuju, lovci ubijaju...a prijatelji zivotinja ne ubijaju, oni uspavljuju. ma jeli bogati?!
ista stvar. ubojstvo i jedno i drugo, samo se drugacije naziva i nas cin ubojstva se osudjuje, a njihov je opravdan.
ako cemo tako gledat, njihovim ocima, na cijelu stvar, ko si ti da odlucujes da je ispravno ubiti jadnog psa.
samo zato sto nemas kud s njim, nemas ga gdje udomiti.
znaci, nesposoban si. nisi odradio svoj posao i zbog tvoje nesposobnosti je pas ubijen (pardon, uspavan).
onda se mani corava posla...
ista stvar sa kastriranjem i steriliziranjem.
to je ok?!
pitao bi ja nju il njega, prijatelja zivotinja, da ja odlucim da bi bilo dobro njih kastrirati, sta bi onda rekli?!
ko si ti da odlucujes o tome, dal ce netko zivjet il bit uspavan, ostat bez jajca i prezentiras to javnosti kao nesto plemenito?!
veliki prijatelji i ljubitelji zivotinja...
je da.

Offline OregonHunter

  • K
  • *
  • Postova: 67
Odg: Irski crveno-bijeli seter
« Odgovori #16 u: 06. 07. 2017. 14:01:47 »
Slažem se sa tobom deeejan svaku riječ. Kada uspave nekoga psa koji ima bjesnoću ili neku bolest,to oni ubijaju kako bi spasili druge pse da se i oni nebi zarazili. Pa isto tako mi lovci radimo,ali ti ljudi su,da oprostite,glupi ko ku***. Kada bi uzeli to njihovo pravilo kod divljači nebi bilo problema. Nitko se ne brine o divljim svinjama,lisicima,zečevima,jazavcima pa ih mi nakon nekog vremena ubijemo jer ih nitko nije udomio. Radije pusti psa neka luta i sam se hrani,ili mu ti daj ponekad hranu,ali šta ti imaš odlučivati hoće li biti kastriran ili ne. Što ako udomitelj želi imati štene od udomljenog psa jer mu se sviđa,ali ne može zbog nekoh budala iz azila.