Autor Tema: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA  (Posjeta: 20264 vremena)

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA
« Odgovori #30 u: 07. 05. 2007. 21:28:37 »
Pa kad budeš gost kod mene onda ja gonim samo za tebe, to se podrazumijeva! Makar ti je bolje kod mene ič na fazane, onda pucaš pred mojim psom i fazana im ko u priči, a svinje se ne naču svaki put, znaš i sam. 
A kaj se tiče Karelaca i bilo kojih drugih vrsta, pustimo priče i idemo u gater. Kak vele Ameri: talk is cheap!
Hvala na pozivu i valjda cu naci vremena za lov s tobom i tvojim ljubimcem.Stvarno bih volio probati karelijca jer cuo sam se s poznaniko koji je bio zimus u Svedskoj i rekao mi je da mu je cudno bilo gledati psa izgledom kao cuvarski pas,a da oblajava i drzi svinje.Talk is cheap but useful ;D ;D ;D ;D

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA
« Odgovori #31 u: 08. 05. 2007. 08:47:57 »
Talk is cheap but useful! hahaha
Pustimo priče, idemo u gater.
To vam je kao da se Viktor hvali kak on lovi sa pticama a nitko to nije vidio. Ali ljudi, on je napisao knjigu, uzgaja jastrebove i uvijek bilo kome to može pokazat. Iza čovjeka stoje djela! A ja sam to sve vidio, nema se kaj reč!

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA
« Odgovori #32 u: 08. 05. 2007. 18:07:04 »
To znaci da ti moras uzeti karelijca i probati ga obuciti.To bi ti bio izazov.Mozda netko ima obucenog da ga pustimo na okupljanju forumasa ;D ;D ;D

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA
« Odgovori #33 u: 09. 05. 2007. 08:36:21 »
Pa to ti velim. Idemo ga stavit u gater da vidimo kakav je potencijal. Ja bi rače radio sa nekim od naših autohtonih pasmima, ipak je to naše nacionalno blago i trebao bi biti naš ponos! Ali idemo za početak testirat karelca!
« Zadnja izmjena: 09. 05. 2007. 12:20:30 od dean »

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA
« Odgovori #34 u: 10. 05. 2007. 18:27:58 »
Ma slazem se ja ali treba mu dati priliku i probati ga.Da sam sad tamo sve bih dao da ga probam.Znas sto,puno sam probao nasih pasmina i bili su od vrhunskih pasa ali samo ih je 1 % bilo pravih,50% jako prosjecnih sto se u nekim lovistima smatra jos uvijek dobrim i ostalih 49% za nista osim za naganjanje macaka i kokosiju ;D ;D ;D.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA
« Odgovori #35 u: 11. 05. 2007. 09:02:12 »
Zato treba radit selekciju, da samo najbolji idu dalje. Iči na utakmice kako DS, tako radne i krvni trag. Pas treba biti kompletan. Da zna i tražiti i nač, držati u mjestu, goniti, okrenuti divljač. Kaj ti imam pričat, pa znaš kak su tvoji bigli radili.

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA
« Odgovori #36 u: 11. 05. 2007. 18:34:09 »
E to je bila pjesma,a sad pjevam sam :'(

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA
« Odgovori #37 u: 01. 06. 2007. 09:20:54 »
Našao sam gater pored Samobora, od Zg pola sata vožnje. Gater je mali i nije za testiranje recimo traženja, ali možemo provjerit oštrinu psa. Ključ je u kafiču od vlasnika, a imam njegovu dozvolu da dođem kad hoču. Ajmo testirat karelce, ja sam bio neki dan puštat svog psa, svinje nisu zločeste, da jesu ja ne bi svog psa puštao.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: KARELIJSKI GONIč MEDVJEDA
« Odgovori #38 u: 04. 06. 2007. 09:04:30 »
Ništa od testiranjač Neče valjda sve ostat na pričič