Autor Tema: Trening: disciplina TRAP  (Posjeta: 45893 vremena)

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #30 u: 04. 03. 2009. 13:14:43 »
pošto sam bio odsutan par dana evo javljam se sa predlogom da se ipak nademo na lužama iz dva razloga 1. na lukavcu je velika gužva subotom i dosta ljudi se ozbiljno sprema za pozivni.
2. mislim da su luže bolja opcija ima više pista i streljana skita pa čemo old i ja probati organizirati da nam se otvori za nas tako da možemo u miru i da nikome ne smetamo udarati koliko nam paše bez čekanja na red. p.s. meni paše ovaj dogovoreni datum ja odradim trening u klubu i dođem.

Ajde ljudi čuli ste gosp. Fulira pa se izjasnite - Lukavec ili Luže (Subota, 07.03.2009. u 12 sati) !

To što je napisao je točno (gužva u Lukavcu). Meni osobno paše bilo koja streljana, ali je isto tako točno da bi nam Marijan mogao otvoriti pistu D ili E samo za nas, tako da ne ometamo strijelce koji se pripremaju za pozivni turnir.

Inaće, za one koji neznaju, streljane su vrlo blizu (cca. 3-4 km poljskog puta).

Čekamo reakcije
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #31 u: 04. 03. 2009. 13:21:59 »
pošto sam bio odsutan par dana evo javljam se sa predlogom da se ipak nademo na lužama iz dva razloga 1. na lukavcu je velika gužva subotom i dosta ljudi se ozbiljno sprema za pozivni.
2. mislim da su luže bolja opcija ima više pista i streljana skita pa čemo old i ja probati organizirati da nam se otvori za nas tako da možemo u miru i da nikome ne smetamo udarati koliko nam paše bez čekanja na red. p.s. meni paše ovaj dogovoreni datum ja odradim trening u klubu i dođem.

Ajde ljudi čuli ste gosp. Fulira pa se izjasnite - Lukavec ili Luže (Subota, 07.03.2009. u 12 sati) !

To što je napisao je točno (gužva u Lukavcu). Meni osobno paše bilo koja streljana, ali je isto tako točno da bi nam Marijan mogao otvoriti pistu D ili E samo za nas, tako da ne ometamo strijelce koji se pripremaju za pozivni turnir.

Inaće, za one koji neznaju, streljane su vrlo blizu (cca. 3-4 km poljskog puta).

Čekamo reakcije


MOŽE LUŽE!!.

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #32 u: 04. 03. 2009. 13:27:30 »
Ovak !

Čuo sam se sa gosp. Fulirom i obzirom na sve gore navedeno zaključili smo da je bolje da se nađeno na streljani LUŽE !

Dakle, konačno i definitivno - LUŽE, Subota 07.03.2009. u 12 sati (točno u podne) !

Razloge možete pročitati u postovima iznad, a postoji mogučnost da zainteresirani puknu i SKEET !

Vidimo se  d7
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #33 u: 04. 03. 2009. 14:43:12 »
Kako se dođe do tamo?

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #34 u: 04. 03. 2009. 14:56:30 »
Kako se dođe do tamo?

Tko dolazi iz pravca Karlovca, Sl. Broda, Zagorja:

1. Sa autoputa se skida na čvoru Lučko i ide Jadransko avenijom u pravcu Zagreba.
2. Prije Arene (Lanište) skreće udesno i dolazi do Karlovačke ceste. Skreće ulijevo i nakon cca. 300 metara ima semafor
3. Na semaforu skrećete udesno, prelazite preko željezničke pruge i pored zatvora u Remetincu (nemojte se previše zadržavati da vas ne zadrže) produžujete još cca 1 km ravno. (ulica Dr. Luje Naletilića)
4. Na slijedećem semaforu skrečete udesno.
5. Nakon cca. 4 km dolazite do Odranskog Obreža
6. Tu su inaće postojali putokazi za streljanu Luže (ja ih ne gledam jer znam put i zavezanih očiju)
7. Tko se izgubi neka pita lokalno stanovništvo  paci
8. Ostali, dobrodošli na streljanu LUŽE
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

Offline fly

  • K 100
  • **
  • Postova: 477
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #35 u: 04. 03. 2009. 17:47:36 »
Nazalost, ne mogu se pridruziti.U nedjelju imamo prebrojavanje divljaci, pa u subotu imam pripreme za nahraniti barem pedesetak kolega.

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #36 u: 04. 03. 2009. 18:36:18 »
Meni paše sve ja ču svejedno ujtru u subotu na lukavec pa ako se vi dogovorite za luže meni je to 1 min vožnje pozz
Ćaća viče mater plače!

Offline top_trap

  • K 100
  • **
  • Postova: 207
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #37 u: 04. 03. 2009. 20:37:14 »
ok,ja se u subootu nađem sa medom na plesu oko 2 i onda dođem na luže,vodim i pojaćanja u vidu mog sina

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #38 u: 05. 03. 2009. 12:20:13 »
Kak sad stvari stoje ja dođem i ponesem zračnicu da malo i to pucamo...  d7  d6

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #39 u: 05. 03. 2009. 13:21:53 »
Kak sad stvari stoje ja dođem i ponesem zračnicu da malo i to pucamo...  d7  d6
Ti bi od svega lakrdiju radijo kakva zračnica Bog te pomoga ref ref???
To je olimpijsko strelište za leteće mete a ne vikendica

Do luža se može doć na jednostavniji ali malo duži način,dođe se do lukavca i nakon mostića se skreće na 2. mali makadamski put (cca. 100m) prije skretanja za streljanu za lukavec,onda se vozi neka 2-3 km po makadamu i skrene na asfaltni put koji vodi do streljane
Ćaća viče mater plače!

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #40 u: 05. 03. 2009. 14:43:54 »
Nazalost, ne mogu se pridruziti.U nedjelju imamo prebrojavanje divljaci, pa u subotu imam pripreme za nahraniti barem pedesetak kolega.

Predlažem da za probu nahraniš nas nekolicinu na streljani Luže u Subotu, tako da u nedjelju bude sve tip-top.  hao hao hao
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #41 u: 06. 03. 2009. 20:58:39 »
Kak se dođe do tam?

Zoran

  • Gost
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #42 u: 06. 03. 2009. 21:00:12 »
Kak se dođe do tam?


dođe se tako da procitas prvo temu,....

Tko dolazi iz pravca Karlovca, Sl. Broda, Zagorja:

1. Sa autoputa se skida na čvoru Lučko i ide Jadransko avenijom u pravcu Zagreba.
2. Prije Arene (Lanište) skreće udesno i dolazi do Karlovačke ceste. Skreće ulijevo i nakon cca. 300 metara ima semafor
3. Na semaforu skrećete udesno, prelazite preko željezničke pruge i pored zatvora u Remetincu (nemojte se previše zadržavati da vas ne zadrže) produžujete još cca 1 km ravno. (ulica Dr. Luje Naletilića)
4. Na slijedećem semaforu skrečete udesno.
5. Nakon cca. 4 km dolazite do Odranskog Obreža
6. Tu su inaće postojali putokazi za streljanu Luže (ja ih ne gledam jer znam put i zavezanih očiju)
7. Tko se izgubi neka pita lokalno stanovništvo   
8. Ostali, dobrodošli na streljanu LUŽE

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #43 u: 07. 03. 2009. 21:46:37 »
Samo da vidite neke od ljepotana koji su danas bili na Lužama  d7
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Trening: disciplina TRAP
« Odgovori #44 u: 07. 03. 2009. 23:28:44 »
 d7 Živjeli dečki, nažalost loše sam si organizirao vrijeme pa nisam mogao stići/doći... Do drugi puta z10 pozdrav iz Novske