Autor Tema: Obronci Vlašića, u lovu zimi  (Posjeta: 5268 vremena)

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Obronci Vlašića, u lovu zimi
« u: 03. 09. 2008. 02:39:44 »




za sada toliko iz "mojih"lovišta a bit će još ako Bog da.............
« Zadnja izmjena: 04. 09. 2008. 08:46:16 od LOVAC »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #1 u: 03. 09. 2008. 07:49:47 »
Redzo jako ti je lijep kraj u kojem lovis d4

Offline lucky

  • K 100
  • **
  • Postova: 384
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #2 u: 03. 09. 2008. 08:19:23 »
E lijepo, lijepo, kad to usporedim sa mojim terenima, vidim kako je kod mene zaj..... u pogonu 
Bolje piti sam nego ne piti nikako

Zoran

  • Gost
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #3 u: 03. 09. 2008. 08:39:50 »
evo REDZO malo friski slika od proslog mjeseca

ova je slikana kad izajdes iz knezeva pa onaj kanjon, a tamo valjd aje vlasic?
ali ti to bolje znas


a ova slika je uz rjeku ugrar
« Zadnja izmjena: 03. 09. 2008. 08:46:00 od Zoran »

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #4 u: 03. 09. 2008. 08:47:33 »
Prekrasni tereni al zajebano za pogon
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3975
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #5 u: 03. 09. 2008. 14:29:56 »
Okom su stvarno lijepi ali za moj ukus,za lov malo "pregrbavi" d4

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #6 u: 03. 09. 2008. 23:54:58 »
Okom su stvarno lijepi ali za moj ukus,za lov malo "pregrbavi" d4
I sad pa sad ti"fukne" negdje taj tvoj sa avatara,kuuuuuuuuuuuurjaaaaaaaaak. d7
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3975
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #7 u: 04. 09. 2008. 00:00:56 »
Okom su stvarno lijepi ali za moj ukus,za lov malo "pregrbavi" d4
I sad pa sad ti"fukne" negdje taj tvoj sa avatara,kuuuuuuuuuuuurjaaaaaaaaak. d7
pa i to je dio prirode i lova

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #8 u: 04. 09. 2008. 00:02:37 »
To je Zorane sve kanjonom Ugra a ove moje slike su sa regije rijeke Bila.I kužni ovu sa Svaca preko Privile i Liskovine tamo u pozadini Jeline vode pa gore do Konačišta i ispod tog snijega si ulovio srndaća dolje na Pozmanu jesi li?E gore u tom snijegu na vrhu(Crni vrh)sam se smrzo na osmatranju tetrijeba.Kruščica naša jarane.
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #9 u: 04. 09. 2008. 00:08:49 »
Okom su stvarno lijepi ali za moj ukus,za lov malo "pregrbavi" d4
I sad pa sad ti"fukne" negdje taj tvoj sa avatara,kuuuuuuuuuuuurjaaaaaaaaak. d7
pa i to je dio prirode i lova
Ma normalno.Nađeš od ovce samo nešto rašćupane vune i naježiš se kad odu kerovi dalje uz te kose u gonu a sve zbog tog tvog kosookog......... :tommy:
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #10 u: 04. 09. 2008. 00:13:11 »
Prekrasni tereni al zajebano za pogon
Ma ima momaka "uriznih"oni što mogu kositi brk travu cijeli dan sa po litre vode da popiju ljeti.Idu ko divokoze. z10 
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Zoran

  • Gost
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #11 u: 04. 09. 2008. 09:09:57 »
To je Zorane sve kanjonom Ugra a ove moje slike su sa regije rijeke Bila.I kužni ovu sa Svaca preko Privile i Liskovine tamo u pozadini Jeline vode pa gore do Konačišta i ispod tog snijega si ulovio srndaća dolje na Pozmanu jesi li?E gore u tom snijegu na vrhu(Crni vrh)sam se smrzo na osmatranju tetrijeba.Kruščica naša jarane.

neznam ni sam vise kako se zove! uglavnom ima potok, koji ide kroz cestu, i od toga potoka nekih 200 metara u brdo!
ako nisu mi govorili da je 54 ili 65 reon ili tako nesto! a jeline vode su bile u igri!  :laugh:

nemogu dase sjetim kako se zove!

uglavnom za mene nema ljepseg lova na srnjaka uopce, kad u subotu poslje podne odes u sumu, pa na ceku, pa onda sjesti uz logorsku vatru, sa kolegama do jedno 12h.  uz vatru kobasice, i rostilj, itd.. aaaaaaaaaa! pa onda ustati oko 3-4 pa opet na  ceku!
  nemogu si oprostiti sta ove godine nisam otiso dole na srnjaka!  :'(
« Zadnja izmjena: 04. 09. 2008. 09:24:49 od Zoran »

Zoran

  • Gost
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #12 u: 04. 09. 2008. 09:12:57 »
ali je ova druga slika vlasic mislim pripada vlasicu? ili ne>?

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #13 u: 05. 09. 2008. 02:39:19 »
ali je ova druga slika vlasic mislim pripada vlasicu? ili ne>?
Sad ne znam na ćiju sliku misliš ako je tvoja a slikana bliže ovamo Vitovlju bojim se mogle bi biti zloglasne Koričanske stijene ako  misliš na moju(odozgo)drugu to je slika kad sam bio u lovu već na oko 1000 m.n.v.i to je od Mehurića lijevo iznad Suhog dola desni gore se vidi dio Kozice gdje bude medo,treća odozgo ne pripada Vlašiću nego naša Kruščica slikana sa mog posjeda na Svacama (tu sad pravim sebi "kućicu")a evo kakav imam pogled ispred sebe u dolinu.

u lovištu sam a dole Večeriska pa P.C.i dr.povedem mlade baračiće,skoro došo medo siđe niz Žege do Principa.Toliko Pozzzz.Na srnjaka nisam išo ogadili su mi se s podjelama. :tommy:
« Zadnja izmjena: 22. 09. 2008. 03:45:29 od REDZO »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Obronci Vlašića, u lovu zimi
« Odgovori #14 u: 05. 09. 2008. 02:44:43 »
To je Zorane sve kanjonom Ugra a ove moje slike su sa regije rijeke Bila.I kužni ovu sa Svaca preko Privile i Liskovine tamo u pozadini Jeline vode pa gore do Konačišta i ispod tog snijega si ulovio srndaća dolje na Pozmanu jesi li?E gore u tom snijegu na vrhu(Crni vrh)sam se smrzo na osmatranju tetrijeba.Kruščica naša jarane.

neznam ni sam vise kako se zove! uglavnom ima potok, koji ide kroz cestu, i od toga potoka nekih 200 metara u brdo!
ako nisu mi govorili da je 54 ili 65 reon ili tako nesto! a jeline vode su bile u igri!  :laugh:

nemogu dase sjetim kako se zove!

uglavnom za mene nema ljepseg lova na srnjaka uopce, kad u subotu poslje podne odes u sumu, pa na ceku, pa onda sjesti uz logorsku vatru, sa kolegama do jedno 12h.  uz vatru kobasice, i rostilj, itd.. aaaaaaaaaa! pa onda ustati oko 3-4 pa opet na  ceku!
  nemogu si oprostiti sta ove godine nisam otiso dole na srnjaka!  :'(
Ma znam pajdo ništa ljepše dok su išli pravi lovci još se ponese gitara i znaš već.......ujutru najvolim na privlak ali sad mi se ogadilo da znaš,kad ti nelovci zalutaju u naše redove j.....ih :pferd:
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović