Autor Tema: Bosanski Barak- Sejfini šampioni  (Posjeta: 24928 vremena)

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #15 u: 12. 10. 2008. 21:10:04 »
hej momci jest da su Sejfini psi u pitanju ali ja sam pokrenuo temu, pa za svaki OT imate za kaznu jedno pivce, i to samo ako ja biram jer ako je offtopicar iz HR dodje mi Karlovacko, ako je iz Srbije onda samo JELEN dolazi u pitanje, a Sejfo je prvi poceo sa OT pa njega slijedi za kaznu citava gajba PREMINGERA rol  rol  rol

ma kakav OT samo se salite i ja se zezam
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #16 u: 12. 10. 2008. 21:56:08 »
jel se mogu ja ponudit za susjedu? ako sejfo pristane naravno..
Ako Sejfo nema ništa protiv, nemam ni ja... happi

hej momci jest da su Sejfini psi u pitanju ali ja sam pokrenuo temu, pa za svaki OT imate za kaznu jedno pivce, i to samo ako ja biram jer ako je offtopicar iz HR dodje mi Karlovacko, ako je iz Srbije onda samo JELEN dolazi u pitanje, a Sejfo je prvi poceo sa OT pa njega slijedi za kaznu citava gajba PREMINGERA rol  rol  rol

ma kakav OT samo se salite i ja se zezam

A šta se ti buniš  pljus, nisi više u rodnoj grudi da se ku....š, sad si opet u stranjskoj zemlji  gdje moraš opet biti jezik za zube rol

Zezam se malo, ipak je ovo tema koja nije u zaje... uf pardon zafrkancijama Forumaša, pa moramo biti ozbiljni, a da nebih bilo potpuno oftopičerenje, vraćamo se na "ozbiljnost"

Shodno tome zamolio bih Pinza da on da potpuniju ocjenu Sejfinih pasa, ipak ih je on u prirodi vidio.
 fre  fre  fre





Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #17 u: 13. 10. 2008. 06:34:12 »
 Ćaos!! d4
 dečki zajebite radnje oko mene Vi malo po malo pa me navučete u OFF TOPIC a ja u zatvor, pa me poslije pitate kao iznenađeni :" pa gdje si ti" kao ne znate!!! Ja sam se drastično promijenio i sam  se sebi čudim, čudi mi se i žena jednu noć zavika pali svjetlo, ja se prepao ne znam šta je, upalim svjetlo kaže ona meni: ne mogu da vjerujem da si to ti, (poslije sexa naravno) meni milo oko srca, i sve je bilo u redu do momenta dok me nije upitala : Da nisi šta popio!!!!!!!!!! ;) ;D z10
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #18 u: 13. 10. 2008. 11:37:32 »
jel se mogu ja ponudit za susjedu? ako sejfo pristane naravno..
Ako Sejfo nema ništa protiv, nemam ni ja... happi

hej momci jest da su Sejfini psi u pitanju ali ja sam pokrenuo temu, pa za svaki OT imate za kaznu jedno pivce, i to samo ako ja biram jer ako je offtopicar iz HR dodje mi Karlovacko, ako je iz Srbije onda samo JELEN dolazi u pitanje, a Sejfo je prvi poceo sa OT pa njega slijedi za kaznu citava gajba PREMINGERA rol  rol  rol

ma kakav OT samo se salite i ja se zezam

A šta se ti buniš  pljus, nisi više u rodnoj grudi da se ku....š, sad si opet u stranjskoj zemlji  gdje moraš opet biti jezik za zube rol

Zezam se malo, ipak je ovo tema koja nije u zaje... uf pardon zafrkancijama Forumaša, pa moramo biti ozbiljni, a da nebih bilo potpuno oftopičerenje, vraćamo se na "ozbiljnost"

Shodno tome zamolio bih Pinza da on da potpuniju ocjenu Sejfinih pasa, ipak ih je on u prirodi vidio.
 fre  fre  fre






Evo i moja skromna ocjena za Sejfine pse. Posto sam ih vidio u zivo mogu reci da je jako tesko ocjeniti druge pse kada je njegov SONY u blizini. To sto je on sudijski ocjenjen odlicnim rezultatom ja mogu da dopunim de moja ocjena odlican + jer ni u lovu niti bilo gdje drugo nisam vidio takvog psa.(govno mi na nos da ga ne ureknem).
Da se snaga i ljepota mogu tako ujediniti nisam mogao da vjerujem.
Za kujice isto mogu reci da su za svaku pohvalu.A kad sam podmladak vidio onda sam htio sto brze da odem jer to mi je slabost.Vidjeti tako nesto a da nemogu imati je ipak malo bolno to priznajem, a mislim da bi svaki drugi lovac postao sentimentalan kad vidi male sampioncice. Zato ja i neidem gledati stenad dok ne budem imao uvjete da ih drzim i odgajam prema sebi. Sejfini stenci su bili iznimka.

Eto toliko od mene a moje misljenje je 100% subjektivno jer sam se naprosto zaljubio u ove pse.
Sejfo jos jednom svaka cast i samo naprijed.
Uzmi u obzir ono sto ti je Redzo predlagao za odgajivačnicu jer u "Ljutoj Krajini" si momentalno bez konkurencije.

živjeli z10
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Max011

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1216
  • Zbogom Šakira bejbi...
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #19 u: 13. 10. 2008. 13:08:45 »
Baš su lepi ovi Sejfini rundovi... ;D ;D ;D d4

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #20 u: 13. 10. 2008. 21:48:38 »
Sejfo, nema ti druge već registrirati uzgajivačnicu.  teaa Obzirom da svi nazive vuku iz "stranjskih" riječi ja bih ti predložio da ju nazoveš "Stingingly border" a što u prijevodu sa engleskog znači Ljuta Krajina

...ili ako ti je draži njemački "scharf endelandschaft" ili "scharf endeterritorium"  fre

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #21 u: 14. 10. 2008. 10:19:15 »
 Moj jarane !!
Moj komšija nekad davno kupio engleskog punokrvnog trkaćeg konja po imenu AMOR a znaš li do kad se zvao AMOR do trenutka dok nije došao u štalu istog momenta je preimenovan iliti prekršten u OMERA, tako da bi ti ja sa stranim nazivom bio pušing . Onda ko će to izgovoriti bog te mazoo!!! ;) ;) ;D ;D z10
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #22 u: 14. 10. 2008. 10:31:24 »
Nek se uzgajivačnica zove od Sejfe! Amor od Sejfe! Ima neki romantičan prizvuk, kaj ne?

Offline Max011

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1216
  • Zbogom Šakira bejbi...
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #23 u: 14. 10. 2008. 10:51:11 »
Mislim da je ime odgajivačnici već dato. Ako pogledate naslov posta već vidite i naziv odgajivačnice SEJFINI ŠAMPIONI i tu se nema šta ni dodavati ni oduzimati !! ;D ;D Baš lepo zvuči Odgajivačnica BOSANSKIH BARAKA FCI 12322 ,, SEJFINI ŠAMPIONI,, VLASNIK SEJFO LEGENDA d4 z10

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #24 u: 14. 10. 2008. 13:18:56 »
Mislim da je ime odgajivačnici već dato. Ako pogledate naslov posta već vidite i naziv odgajivačnice SEJFINI ŠAMPIONI i tu se nema šta ni dodavati ni oduzimati !! ;D ;D Baš lepo zvuči Odgajivačnica BOSANSKIH BARAKA FCI 12322 ,, SEJFINI ŠAMPIONI,, VLASNIK SEJFO LEGENDA d4 z10

odmah stavljamo na ime autorska prava zasticena itd... d4
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #25 u: 23. 10. 2008. 18:25:21 »
Nakon sto me veliki broj kolega zamolio da stavim vise slika od Sjefinih sampiona, konacno nalazim vremena da to i ucinim:





Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Zoran

  • Gost
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #26 u: 23. 10. 2008. 18:46:47 »
jeli sejfo tvoji psi nemaju krova pa preko ljeta izgore od sunca?
ili ih pres hidrogenom?

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #27 u: 23. 10. 2008. 19:31:34 »
 ZOKI!! ;)
 Ovo su baraci ne vajmarci!!! ;D ;D
 To su lovački psi nisu to vajmarci !  ;D ;D ;D z1
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Zoran

  • Gost
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #28 u: 23. 10. 2008. 19:40:22 »
ZOKI!! ;)
 Ovo su baraci ne vajmarci!!! ;D ;D
 To su lovački psi nisu to vajmarci !  ;D ;D ;D z1

samo ih nemoj sisati sad pred zimu!
cekaj dok pokupe čičke okolo kuce!
pa na proljece, onda!  hao

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Bosanski Barak- Sejfini šampioni
« Odgovori #29 u: 23. 10. 2008. 23:12:49 »
 d4 Ðe me nađe!!!
 Imam četaka više neg frizerski salon!!! ;D ;D ;D ;D
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!