Autor Tema: Vrhunski rezultati na svjetskim i europskim natjecanjima u lovnom streljaštvu?  (Posjeta: 3599 vremena)

Offline GT

  • K 100
  • **
  • Postova: 353
http://www.hls.com.hr/lovacki-vjesnik/4-kup-slavonije-i-baranje-u-lovnom-streljastvu/

... lovno streljaštvo naše zemlje ostvaruje vrhunske rezultate na svjetskim i europskim natjecanjima – istakao je predsjednik Hrvatskog lovačkog saveza general Đuro Dečak otvarajući Kup Slavonije i Baranje, ...

Je neko videl ili čul kad i gde je lovno streljaštvo naše zemlje ostvarilo vrhunske rezultate na svjetskim i europskim natjecanjima?

dk
Z dugim i kratkim, z risanim i glatkim.

Offline roger

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3150

Je neko videl ili čul kad i gde je lovno streljaštvo naše zemlje ostvarilo vrhunske rezultate na svjetskim i europskim natjecanjima?

dk

A sto je to lovno streljastvo?

Ako se pod time smatra letece mete, onda imamo Giovannija Cernogoraza, i Glasnovica.
« Zadnja izmjena: 22. 08. 2018. 03:36:21 od roger »
Gente Balcanico!

Offline mbiloglav

  • K 500
  • ***
  • Postova: 966
da li je netko vidio Glasnoviće ili Cernogoreza na lovačkim natjecanjima?Mislim da Đuro brka lovno i sportsko streljaštvo

Offline GT

  • K 100
  • **
  • Postova: 353
Z dugim i kratkim, z risanim i glatkim.

Offline GT

  • K 100
  • **
  • Postova: 353
da li je netko vidio Glasnoviće ili Cernogoreza na lovačkim natjecanjima?Mislim da Đuro brka lovno i sportsko streljaštvo

Pucali su državna prvenstva HLS-a.

dk
Z dugim i kratkim, z risanim i glatkim.

Offline mbiloglav

  • K 500
  • ***
  • Postova: 966
da li je netko vidio Glasnoviće ili Cernogoreza na lovačkim natjecanjima?Mislim da Đuro brka lovno i sportsko streljaštvo

Pucali su državna prvenstva HLS-a.

dk
da ali prije više od 10g.

Offline mbiloglav

  • K 500
  • ***
  • Postova: 966


A sto je to lovno streljastvo?

http://www.hls.com.hr/wp-content/uploads/2012/12/Pravilnik-streljastvo-finalna-verzija.pdf

dk
[/quote]
trap je olimpijska disciplina određena strogim pravilima olimpijskog odbora, dok lovno streljaštvo određuje npr naš hls i mijenja se vrlo često ,lovački trap ,parkour,itd

Offline GT

  • K 100
  • **
  • Postova: 353
Z dugim i kratkim, z risanim i glatkim.