Autor Tema: MOLIM POMOĆ  (Posjeta: 8089 vremena)

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
MOLIM POMOĆ
« u: 25. 03. 2009. 08:18:12 »

Molim Vas za pomoć u vezi mojeg psa (slike u prilogu). Kroz mjesec dana selim se u stan u kojem našalost nema mjesta za Eldara koji je naviknut na život u velikom vrtu. Zato ovim putem tražim nekoga tko ima uvijete za držanje petogodišnjeg (čistokrvnog) tornjaka. Teškog srca dajem/poklanjam svojeg psa u dobre ruke - nekome tko ima prostran vrt, kome nije problem šetati psa jednom dnevno (jer je naučen na to), kome nije problem četkati ga redovito, te punoo puuunoo maziti... Pas je prilično miran i poslušan te je velikaaaaaaa maza. Voljan sam plaćati hranu, cjepivo i veterinara.
Pretpostavljam kako većina Vas ne može držati ovako velikog psa, ali Vas zato molim da ovu poruku proslijedite dalje svojim poznanicima i prijateljima te mi pomognete u udomljavanju Eldara.
 
Slobodno me kontaktirajte za sve ostale informacije na 095 905 22 48

( Ovo je pas mog poznanika )
« Zadnja izmjena: 25. 03. 2009. 08:27:10 od fazan »
Hrvatske Domovine Sin.

Offline sandro derventa

  • K 100
  • **
  • Postova: 242
  • lov iznad svega
Odg: MOLIM POMOĆ
« Odgovori #1 u: 25. 03. 2009. 09:25:20 »
Fazan jako lijep tornjak,bas mi je zao sto si u takvoj situacii da ga moras pokloniti dalje,mogu zamisliti kako se osjecas :shok:.Valjda ce se neko javiti za Eldara da ga udomi,ali nemoj ga svakom dati.Daj ga istinskom ljubitelju pasa koji ce se brinuti i paziti na njega.Valjda ce se neko javiti sretno. z5
A zašto ne bit običan,voljet male stvari,zašto svako mora biti glavni?

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: MOLIM POMOĆ
« Odgovori #2 u: 25. 03. 2009. 12:39:04 »

Molim Vas za pomoć u vezi mojeg psa (slike u prilogu). Kroz mjesec dana selim se u stan u kojem našalost nema mjesta za Eldara koji je naviknut na život u velikom vrtu. Zato ovim putem tražim nekoga tko ima uvijete za držanje petogodišnjeg (čistokrvnog) tornjaka. Teškog srca dajem/poklanjam svojeg psa u dobre ruke - nekome tko ima prostran vrt, kome nije problem šetati psa jednom dnevno (jer je naučen na to), kome nije problem četkati ga redovito, te punoo puuunoo maziti... Pas je prilično miran i poslušan te je velikaaaaaaa maza. Voljan sam plaćati hranu, cjepivo i veterinara.
Pretpostavljam kako većina Vas ne može držati ovako velikog psa, ali Vas zato molim da ovu poruku proslijedite dalje svojim poznanicima i prijateljima te mi pomognete u udomljavanju Eldara.
 
Slobodno me kontaktirajte za sve ostale informacije na 095 905 22 48

( Ovo je pas mog poznanika )
Hrvatske Domovine Sin.

Offline sandro derventa

  • K 100
  • **
  • Postova: 242
  • lov iznad svega
Odg: MOLIM POMOĆ
« Odgovori #3 u: 25. 03. 2009. 13:50:08 »
Svejedno ciji je da je al je pravo lijep pas,ko moze i ima uslove da ga drzi treba ga uzeti.To bi nekom na selu ko ima ovce najvise odgovaralo.Udomite psa ljudi. d4
A zašto ne bit običan,voljet male stvari,zašto svako mora biti glavni?

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: MOLIM POMOĆ
« Odgovori #4 u: 26. 03. 2009. 07:25:02 »
 Pas je super i nije za ovaca zagi!!!!
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!