Autor Tema: Oštrenje noževa  (Posjeta: 104440 vremena)

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #30 u: 07. 01. 2009. 18:26:59 »
Evo samo jos jedan izvjestaj sa terena.

Skupija san danas vecinu sastojaka za ovaj "recept", falila mi je koza, papir 1600, podloga za misa i neka mocnija polir pasta.

Zadovoljija sam se sa papirom 1200, podlogu za misa san zaminija sa Vileda krpama, polira sam sa pastom koju koristim za fino poliranje inoksa na jahtama a kozu sa krpom koja mi takodjer pomaze za poliranje.

Objekt, neka rasklopna nozina koju sam dobija polovnu od nekoga prije ostrenja nije mogla pririzati onaj najlon koji se koristi za podvezivanje loze.

Nakon ostrenja po receptu kidala je taj najlon u zraku, ruku san sam sebi izbrija do lakta a zena mi je rekla da moja tocka vertikalnog rizanja papira moze u svaki cirkus i da njoj prestanem dosadjivati rol

Pa eto  just za autora recepta i teme d4 d4 d4 d4 d4 d4 

Offline bravarica

  • K 100
  • **
  • Postova: 138
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #31 u: 07. 01. 2009. 21:26:56 »
Recept-ludilo, svaka čast.
Šuma ti mati, brda se lati.

Offline ri istra

  • K 100
  • **
  • Postova: 231
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #32 u: 23. 01. 2009. 19:41:19 »
svaka cast na iscrpnim podacima o ostrewnju,ali imam jedno pitanje?

vidim da ostris od ostrice,a to znaci da ostaje strugotine na samom rubu ostrice???

i ja sam dosta experimentirao sa ostrenjem nozeva,maceta i sjekira...... od rucnih bruseva najbolji su mi se pokazali oni kvadratni jedna strana crvena(gruba),a druga zelena(za poliranje)
nacin brusenja:

brus ostavim u vodi cca 30min polozim na ravnu podlogu i fiksiram( da li sa cavlicem ili nesto slicno,ovosi o situaciji)

pocinjem sa ostrenjem u ostricu pazeci da obje strane jednako obrusim(svakuy stranu po 10-ak puta)
u pocetku brusim cijelu ostricu,a kasnije pojedine dijelove
kad sam zadovoljan osrtinom prelazim na poliranje
sto je zavrsna obrada finija to ce ostrica ostati duze ostrija

neki su perverzni pa zavrsnu obradu vrse o rub kaljenog stakla


evo to su moja  iskustva u ostrenju, neke sam pokupio od "ray mears-a"

a da skoro sam zaboravio,brus mora stalno biti mokar.
« Zadnja izmjena: 23. 01. 2009. 22:22:23 od ri istra »
koja je najbolja riba u jadranskom moru???
kad janjac padne u more

Offline jatagan

  • K 100
  • **
  • Postova: 380
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #33 u: 28. 01. 2009. 20:05:36 »
Sve to stoji svaka cast.Ali moji nozevi napravljeni od metalurskog celika samo klizu preko papira.Bez dijamanta nista.

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #34 u: 28. 01. 2009. 20:50:38 »
Sve to stoji svaka cast.Ali moji nozevi napravljeni od metalurskog celika samo klizu preko papira.Bez dijamanta nista.
Problem je u "kvaliteti" ili bolje rečeno nekvaliteti brusnog papira.
Naime, brusni papir u gradacijama preko 1000 večinom se koristi kod autolakirerskih radova (brušenje kita).
Stoga je i večina brusnih papira koja se prodaju po trgovinama (loše ili vrlo loše kvalitete), odnosno nepodesna za brušenje (kvalitetnih) noževa.
Brusni papiri koji imaju na poleđini oznaku da odgovaraju za brušenje INOX-a su već druga priča.  d4

Ovo je inaće provjereno na vlastitim noževima.  teaa
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3975
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #35 u: 28. 01. 2009. 22:03:08 »
Sve to stoji svaka cast.Ali moji nozevi napravljeni od metalurskog celika samo klizu preko papira.Bez dijamanta nista.
Problem je u "kvaliteti" ili bolje rečeno nekvaliteti brusnog papira.
Naime, brusni papir u gradacijama preko 1000 večinom se koristi kod autolakirerskih radova (brušenje kita).
Stoga je i večina brusnih papira koja se prodaju po trgovinama (loše ili vrlo loše kvalitete), odnosno nepodesna za brušenje (kvalitetnih) noževa.
Brusni papiri koji imaju na poleđini oznaku da odgovaraju za brušenje INOX-a su već druga priča.  d4

Ovo je inaće provjereno na vlastitim noževima.  teaa


ma sve to štima ali bitno je (ako se koristi brusni papir) da je brusni papir u traci, nešto slično kao na stolarskoj tračnoj brusilici i da nije prevelika brzina trake da pregrijava oštricu.
na takvoj traci ja sa granulacijom papira 220-320 poslije završne obrade poliranjem ne vidim niti jednog traga brušenja.
neznam zašto ići na tako fine granulacije ako se koristi brusni papir...

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #36 u: 29. 01. 2009. 08:35:26 »
Sve to stoji svaka cast.Ali moji nozevi napravljeni od metalurskog celika samo klizu preko papira.Bez dijamanta nista.
Problem je u "kvaliteti" ili bolje rečeno nekvaliteti brusnog papira.
Naime, brusni papir u gradacijama preko 1000 večinom se koristi kod autolakirerskih radova (brušenje kita).
Stoga je i večina brusnih papira koja se prodaju po trgovinama (loše ili vrlo loše kvalitete), odnosno nepodesna za brušenje (kvalitetnih) noževa.
Brusni papiri koji imaju na poleđini oznaku da odgovaraju za brušenje INOX-a su već druga priča.  d4

Ovo je inaće provjereno na vlastitim noževima.  teaa

3M ili Sialux papir je jako dobar.
Imam upalu volje.

Offline dugru

  • K
  • *
  • Postova: 5
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #37 u: 16. 03. 2009. 14:07:17 »
E svaka cast za ovu temu. I za video prezentaciju...
Ja probao - zadovoljan sam. Ali verovatno negde gresim. Noz mi je posle ostrenja kao ogledalo sjajan. Kad se prevuce palcem po ivici izgleda kao da nije ostar - gladak je, klizi. Nemoze da brije dlake. Dok ga brusim vecom granulacijom izgleda ostrije, a onda posle finih garnulacija i kaisa kao da spadne ostrina a ivica se zaobli. Da napomenem da sam sve nabavio od materijala kao sto je preporuceno.
Pa ako neko ima ideju gde gresim - znacilo bi mi. Ja sam perfekcinista i kad nesto pocnem - volim do kraja da isteram.


Offline Ry1

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1152
  • Shine on You Crazy Diamond
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #38 u: 17. 03. 2009. 12:12:15 »
Razlog moze biti labav brusni papir na podlozi, moze biti da previse pritisnes ostricu a mozda je i nehoticno podizes pod vecim uglom dok prilazi kraju brusng papira.
Zaista niej tesko ukapirati kako se ostri...mislim, ako ja mogu moze svako, samo treba malo prakse
Samo u izuzetnim slucajevima idm preko 1200 papira, obicno stajem na 1000 i idem na poliranje pastom
A sto se lova po Australiji tice, pa tamo je i lisica naseljena iz Evrope i jos se nisu privikle na novu sredeinu .
Zato tako i sevljaju kao muve bez glave po Australiskoj divljini ,a dok tako preplasene tumaraju lak su plen dobrim strelzima.

Offline ri istra

  • K 100
  • **
  • Postova: 231
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #39 u: 17. 03. 2009. 13:21:26 »
kupi vodeni brus i rijesio si sve probleme. vrti sporo,jer ide preko reduktora i konstantno se vrti kroz vodu,tako da nema pregrijavanja.
koja je najbolja riba u jadranskom moru???
kad janjac padne u more

Offline dugru

  • K
  • *
  • Postova: 5
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #40 u: 17. 03. 2009. 15:37:29 »
Za Ry1: Koji se deo podloge za mis okrene na gore: meksi ili tvrdji?

Za ri istra: Gde i kakav vodeni brus da kupim.

Hvala svakako za sugestije.

« Zadnja izmjena: 19. 03. 2009. 15:25:57 od skyangel »

Offline ri istra

  • K 100
  • **
  • Postova: 231
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #41 u: 17. 03. 2009. 16:34:03 »
evo npr. ovakav. sa njim dolazi fini brus. normalno da nakon vodenog brusenja moras "ispolirat "ostricu.  sto finija zavrsna obrada to kvalitetnija i dugotrajnija ostrica.

inace na terenu koristim rucni brus.(vec sam napisao u kojem postu prije kakav je to brus) stavit cu i sliku.

da ne ispadne da prodajem pamet,sve sam to vidio od ray mears-a. ima zanimljive teme,izmedu ostalog jedna je i ostrenje nozeva.
mozete je naci bilo kojim P2P programom.
koja je najbolja riba u jadranskom moru???
kad janjac padne u more

Offline dugru

  • K
  • *
  • Postova: 5
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #42 u: 19. 03. 2009. 15:08:22 »
Mozda je problem sto jednu stranu brusnog papira fiksiram a drugu pridrzavam rukom... A i brusni papir nije bas preporuceni (3M,Sialux..)... Nego koju stranu podloge za mis da okrenem?

Offline kmkole86

  • K 100
  • **
  • Postova: 192
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #43 u: 19. 03. 2009. 15:48:54 »
mozete da zastitite bokove noza od grebanja izorlir trakom ili sl. ja sam malo fanatik pa sam zavrsavao sa 2500, jedva sam je nasao, ali je posle noz jezivo ostar  8) smirgla smirdex mislim. sto se tice podloge, koriste se one debele sundjeraste podloge za misa, one sto su gore imaju kao platno, ne ove plasticne taknke. krpe i sl ne moze jer onda cesto nema isti pritisak ostrice na papir duz duzine ostrice. nije bitno koja strana podloge za misa, bitno je da ti papair ne klizi po podlozi. i nema smisla pritiskati, znaci odmereno, polako, nezno, kao sa nevinom devojkom  ;D
sve je sranje sem pisanja. a ako pisas uz vetar- i to je sranje...

Offline hzoran

  • K
  • *
  • Postova: 91
Odg: Oštrenje noževa
« Odgovori #44 u: 19. 03. 2009. 16:03:16 »
pokusaj prvo sa meksom stranom.uzmi marker pa obelezi ivicu ostrice .kad prevlacis preko brusnog papira
boja od markera  ti pokazuje da li ostris ostricu.ne pritiskaj ostricu .malo vezbe i ici ce to kako treba .
pozdrav