Autor Tema: Čizme No Limits  (Posjeta: 5628 vremena)

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Čizme No Limits
« Odgovori #15 u: 17. 01. 2010. 23:31:00 »
Ja bih možda prihvato činjenicu da jeftinije recimo nisu toliko udobne ili da nisu dovoljno tople ili da se lakše probuše. Sve to bih još shvatio.... Ali niti jedne nebi trebale puknut same od sebe, pogotovo za tako kratko razdoblje što se meni desilo.

Sad je još i pitanje dali ču dobiti druge. Jer prodavačica čeka odgovor iz Zasgreba od dobavljača, dali oni prihvačaju reklamaciju... To mi je totalno glupo, šta ja imam sa njenim dobavljačima. Daj mi druge ili vrati novce, trećeg nema.
ŽENE I RAKIJA

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Čizme No Limits
« Odgovori #16 u: 20. 01. 2010. 05:19:55 »
Evo citat iz zakona, što mi je poslala udruga za zaštitu potrošasča.
Ako još netko ima problema obratite se na ovu adresu http://www.huzp.hr/, vrlo brz i profesionalan odgovor.
Treba malo pokazati zube tim trgovcima nekad, pa oni žive od nas i još nas hebu. Sad je već stvar principa...

(2) Trgovac je dužan, na zahtjev i prema izboru potrošača, proizvod koji ima nedostatak zamijeniti novim ispravnim proizvodom ili mu vratiti iznos plaćen za taj proizvod, odnosno sniziti cijenu ili, uz suglasnost potrošača, otkloniti nedostatak na proizvodu.
(3) Trgovac je u slučaju nedostatka kod obavljene usluge dužan, na zahtjev potrošača, vratiti iznos plaćen za tu uslugu, sniziti cijenu usluge ili otkloniti nedostatak obavljene usluge.

ŽENE I RAKIJA