Autor Tema: Sefovi za oružje  (Posjeta: 95712 vremena)

Offline MP153

  • K 100
  • **
  • Postova: 210
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #15 u: 25. 07. 2007. 14:46:30 »
Osobno znam čovjeka koji je u kuči držao oružje u ormaru za robu i kad ga ne bi bilo kuči na selu susjedna djeca su skužila gdje ostavlja ključ od kuče i njih 10-ak se po kuči igralo dok nije banula jedna majka u uhvatila ih kako se igraju sa oružjem. Slijedila je prijava policiji i puno problema. Srečom nije se zlo dogodilo!
To mi je bila škola i sjetim se kad sam bio mali pa sa bratom samo stavljali stolicu na stolicu da bi se popeli na vrh ormara i igrali se sa očevom bokericom, punili, praznili,...
Srečom sve je prošlo bez posljedica, zato u mom stanu je oružje pod 3 sigurnosne brave!!!

Zato, nitko vam neče oduzeti oružje radi ovakvog ili onakvog ormara ali ako se dogodi zlo onda će se trežiti i najmanji detalj!

Pozdrav.

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #16 u: 25. 07. 2007. 16:51:42 »
Osobno znam čovjeka koji je u kuči držao oružje u ormaru za robu i kad ga ne bi bilo kuči na selu susjedna djeca su skužila gdje ostavlja ključ od kuče i njih 10-ak se po kuči igralo dok nije banula jedna majka u uhvatila ih kako se igraju sa oružjem. Slijedila je prijava policiji i puno problema. Srečom nije se zlo dogodilo!
To mi je bila škola i sjetim se kad sam bio mali pa sa bratom samo stavljali stolicu na stolicu da bi se popeli na vrh ormara i igrali se sa očevom bokericom, punili, praznili,...
Srečom sve je prošlo bez posljedica, zato u mom stanu je oružje pod 3 sigurnosne brave!!!

Zato, nitko vam neče oduzeti oružje radi ovakvog ili onakvog ormara ali ako se dogodi zlo onda će se trežiti i najmanji detalj!

Pozdrav.
Slazem se ali patit ce i psiha ako bude kobno.
Sef je dobra stvar ali i svaka sigurna soba.Bitno je da nitko osim vlasnika ne zna gdje je kljuc.

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #17 u: 25. 07. 2007. 17:31:27 »
Pa ima za kupit i gotovih vitrina sa staklom. Ima moj kum takvu i nakad ga policija nije zezala zbog toga. Iza ima originalni bar code sa natpisom - ormar za oružje. Naprijed ima jednu bravicu sa ključem. On još stavi zaštitu na okidače i to je to.

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #18 u: 26. 07. 2007. 09:48:52 »
drvena vitrina sa staklenim vratima na ključ, zbušiš u zidu šaraf i metneš lanac preko okidača svih i lokot staviš i to je to. policija ne bu prigovarala.

Offline jkasapic

  • K 100
  • **
  • Postova: 202
  • el salvadore
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #19 u: 29. 07. 2007. 23:10:24 »
eva da se i ja ubacim malo u tu temu. prije par miseci sam se preselio u rijeku i prijavijo novu adresu. kad nakon mjesec dana poziv od policije radi upisa oruzja. kad sam to obavijo dosli su mi u pregled oruzja kuci, ja sam u medjuvremenu dao izraditi naj obicniji drveni ormaric s lokotom i nikakih problema. onaj gore sef mi se svidja samo kolika im je cijena i dali tako sta ima kod nas. cuo sam da policija preko sindikata moze uzimati sefove za pistolje i puske za ful malo para  d6
el salvadore

Offline Kaligula

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1210
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #20 u: 23. 08. 2007. 00:49:05 »
Ja imam tri sefa. ;D
U jednom duge cijevi,bez zatvarača,u drugom streljivo a u trečem kratke cijevi i zatvarači od pušaka.
 Sve čelik,dva na ključ i jedan na kod. d5
 Sve zatiplano Fisherovim 12icama u zid i pod. d5
Kad je došla policija pogledali,rekli "Isuse !! " i hvala lijepo,do vičenja. :D
Imam dvoje male djece vrlo znatiželjne i malo me pere paranoja po pitanju opreza. ;D
Da se neko zlo s mojim oružjem dogodi,srce bi mi puklo. :'(
Moja velika ljubav i strast ne smije biti uzrok nesreče,ničije.  z14

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #21 u: 23. 08. 2007. 11:21:57 »
Ja ima dva sefa,jedan kupio u eurogradu,metalni ,stane 5 pusaka + pretinac za municiju,ali u njemu drzim samo oruzje ,dok u drugom manjem drzim samo municiju,izbusio dvije rupetine u zidu i pritegnuo.
Nije bas naj sretnije rijesenje,oduvijek sam sanjao o drvenoj vitrini sa staklenim vratima ,ali budem ovako,onako,vrijeme prolazi i na kraju kupio ove metalne :(

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #22 u: 10. 09. 2007. 10:02:31 »
Brava je za poštenog čovjeka a ne za lopova. Naravno treba onemogučiti pristup oružju prvenstveno djeci i ostalim nepozvanim osobama.No ja previše volim svoje oružje da bih ga zatvoril u metalni kavez.
Ja radi žene pušku držim ovako: Cijev u podrumu ,zatvarači na katu , a municija na tavanu i dok sve složim mine me volja. (Šala mala)
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Bobi

  • K 100
  • **
  • Postova: 326
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #23 u: 10. 09. 2007. 12:22:10 »
Meni buraz slozio ormar drveni, i nedavno mi bila policija za nabavnu, pogledali ormar i samo me upozorili da bi trebao biti metalni, ali kako je sve pod kljucem nece sada traziti  nista...
Mozda je prednost i to sto zivim u maloj sredini pa se manje vise zan za svakoga kakav je, pa su me pustili da bude tako kako je sada...


Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #24 u: 10. 09. 2007. 12:32:22 »
Jel moguće da puštaš policiju u kuču bez sudskog nalogač
Hrvatske Domovine Sin.

Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #25 u: 10. 09. 2007. 13:42:31 »
Ja sam isto htio napraviti vitrinu u staklu, ali slovo zakona je jasno, a policija će to provjerevati, pa ne želim riskirati.
Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline Bobi

  • K 100
  • **
  • Postova: 326
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #26 u: 10. 09. 2007. 15:16:33 »
Jel moguće da puštaš policiju u kuču bez sudskog nalogač

Je moguce, konkretno majstor koji je dolazio zvao je na mob i rekao sto treba, a ne zelim se bez veze zamjerat jer ipak on je zakon, a ne ja...
A i znam ga jer zivim u malom mjestu, a on je nesto kao kvartovski policajac...

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #27 u: 10. 09. 2007. 17:57:51 »
on ti dodje na vrata i pokuca, kaze da je zbog oruzja i ti mu moras dati sve na pregled. ne bih se inatio jer nalog dodje za pol sata, a onda ide cijela kuča na pretres, od tavana do podruma, i ak ti nače makar jedan metak za koji nemas oružje ode sve pa-pa!
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline Bobi

  • K 100
  • **
  • Postova: 326
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #28 u: 10. 09. 2007. 18:55:58 »
on ti dodje na vrata i pokuca, kaze da je zbog oruzja i ti mu moras dati sve na pregled. ne bih se inatio jer nalog dodje za pol sata, a onda ide cijela kuča na pretres, od tavana do podruma, i ak ti nače makar jedan metak za koji nemas oružje ode sve pa-pa!

Ovaj sto je meni dosao na vrata je imao papir, ne nalog za premetacinu, nego njegov interni nalog da odradi provjeru...
A to s inatom, je vec druga prica, "nije se dobro s rogatim bost", ovak lijepo zadovoljan on i ja, "cist racun duga ljubav"  8)

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #29 u: 10. 09. 2007. 22:37:51 »
Ja sam kupio u subotu jedan Infac Safe za 4 puske s internim pretincem za municiju s kljucem.Super je ali uzasno je vuci po Londonu 40kg na ledjima vise od pola sata.Jos me i sada bole ramena :-\