Autor Tema: Sefovi za oružje  (Posjeta: 96336 vremena)

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #45 u: 15. 09. 2007. 16:57:28 »
hebeš pištolj ak nije pun u ormaru
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline PHP

  • K 100
  • **
  • Postova: 313
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #46 u: 15. 09. 2007. 17:42:20 »
Prošle su godine došli i kod mene u goste ja baš došao iz smjene i ležim na terasi,dolazi žena kaže treba te policija ma reko ne seri stara je--o te policija kad čovjek iznad mene dobar dan mi došli provjerit gdje držite oružje  :o ops ja mislio da me zajebava.Vrlo pristojno i korektno pogledali popisali i to je to smatram da to i nije tako loše svakakvih nas ima  :(
Ðubre se moraš roditi
to nemožeš postati

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #47 u: 16. 09. 2007. 11:10:23 »
kod mene bili jedno tri puta kad ono na spisku 24 komada pušaka a ročo počeo pisati gledati pa di je šta ovo ono, osam oružnih listova pa koji sad vamo koji sad tamo  i na kraju smo zajedno sve pregledali zadovoljili formu i kulturno se razišli
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Ormar za oružje
« Odgovori #48 u: 18. 12. 2007. 22:55:25 »
Pošto ovih dana namjeravam kupiti metalni ormar za oružje koji će biti u skladu s novim Zakonom o oružje, pitao bih Vas ostale forumašeč
Koliko ste ga platilič
Za koliko je pušaka ormarč Meni treba za minimalno 5 pušaka
Gdje ste ga kupilič
Sve informacije su dobro došle!

Lutajuči po netu našao sam nekoliko firmi koje prodaju ormare, naravno da večina nema cjenike, tek poneka od njih ima...

Recimo:
http://www.bauhaus.hr/index.phpčid=1167
http://www.larix.hr/media/shop/Oruzje-Katalog-2007.pdf

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: Ormar za oružje
« Odgovori #49 u: 19. 12. 2007. 08:50:18 »
Moj košta 2.650,00 kn s PDV-om. Za 8 je pušaka i ima u vrhu ladicu za pištolje i slično.

www.bankarskaoprema.hr

Imaju raznih ormara na prodaju no na webu ih nema doduše prikazanih...


Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Odg: Ormar za oružje
« Odgovori #50 u: 19. 12. 2007. 08:57:26 »
U "Brico-store" ormar od mačarskog "Tresor"-a za 10 pušaka + 5 polica sa strane + veeeliki bunker na
vrhu za municiju platio 2500 kn. Izvukao 500 kn popusta jer je bio malko zagreban... ;D ;D ;D

P.S: slika

Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Odg: Ormar za oružje
« Odgovori #51 u: 19. 12. 2007. 09:01:21 »
oooooo mamu mu njegovu.... >:( >:( >:( >:(  neče ova slija nikako.... tkotukoga 

imaš u temi oprema, ormari za oružje str. 2
Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline SPYDER

  • K 100
  • **
  • Postova: 443
Odg: Ormar za oružje
« Odgovori #53 u: 19. 12. 2007. 09:16:01 »
Ja sam svoj za 7 platio 2000 + 300 poštarina kod onog lika u velikoj gorici što reklamira u lovačkom

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #54 u: 26. 02. 2008. 12:34:10 »
Ja nazvao čovjeka preko oglasnika i on mi na kućnu adresu dostavio sef za 7 pušaka i gore veliki prostor za streljivo i pištolje koji se naravno posebno zaključava za samo 1600 kuna.Čovjek je iz Velike Gorice,a sef ima oko 80 kg i ja zadovoljan.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline sniper

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
  • goodbye
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #55 u: 27. 02. 2008. 08:18:27 »
ma samo nas zaje......s tim ormarima kako bi zaradili.
Sad ne smijes imati rezbareni drveni, već mora metalni. Gdje je ljepota u tome.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #56 u: 27. 02. 2008. 08:29:51 »
Nemojmo se zavaravati.Sef je za šminku i za poštene ljude.Lopove ionako ništa ne može spriječiti ako odluče da ti provale u njega i ako imaju dovoljno vremena za to.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline sniper

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
  • goodbye
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #57 u: 27. 02. 2008. 08:40:06 »
vidio sam jedan kod kolege, sav u drvetu, a vrata staklena. u njemu prekrasan pogled... to je lijepo d4, a ne metalni ormar. :'( uh

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #58 u: 27. 02. 2008. 10:07:59 »
vidio sam jedan kod kolege, sav u drvetu, a vrata staklena. u njemu prekrasan pogled... to je lijepo d4, a ne metalni ormar. :'( uh

Citat iz zakona o oružju:

 Čuvanje oružja i streljiva

Članak 30.

Oružje i streljivo moraju se čuvati tako da nisu dostupni osobi koja nije ovlaštena posjedovati ga, a osobito djeci, zaključani i odvojeni u metalnom ormaru, sefu ili sličnom spremištu koje se ne može otvoriti alatom uobičajene uporabe.

Znači nikakav drveni ormar ili vitrina ne dolaze u obzir.Optički je ljepše,slažem se,no zakon je jasan po tom pitanju.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Sefovi za oružje
« Odgovori #59 u: 27. 02. 2008. 10:48:09 »
Ali ja mislim da se metalni ormar(sef) da obloziti dobrom drvenom oblogom pa da ljepse izgleda.

Takoreci ormar u ormaru.

Onda su i zakon i oko zadovoljni.

Pozdrav

PinzHunter
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"