Autor Tema: swarovski-zeiss-meopta!!  (Posjeta: 8023 vremena)

Offline CINCO

  • K
  • *
  • Postova: 32
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #15 u: 12. 10. 2010. 21:29:03 »
Iskreno lomio sam se između crvene točke tipa aimpoint SC 9000 ili širokokutne optike srednjeg cijenovnog razreda,za optiku sam se odlučio radi više namjenske uporabe jer mi crvena točka ne uljeva povjerenje pri hitcima na udaljenosti cca 150 metara  sor možda sam u krivu,a optiku namjeravam koristiti isključivo danju i prigonom jer nažalost mogućnost za lov na čeki u sumrak nemam,sad sam u dilemi?!
Kolika je razlika između modela duralyt i diavari kod zeissa u kvaliteti slike i končanice?

Offline krilaš

  • K 500
  • ***
  • Postova: 868
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #16 u: 12. 10. 2010. 21:42:19 »
duralyt je nova optika programa Zeiss za lovce pliceg dzepa tako je i reklamiraju suvise je nova da bi se onjoj moglo opsirnije komenrarisati ali razlika u ceni imedju  duralyt i diavari je ogromna kupis dva drralyt za jedan diavare pa to bi trebalo dosta da govori i orazlici u kvalitetu.
Zeiss Viktori sa iluminacijom 1,1-4x24 je 2149 Eura 1,5-6x42 sa iluminacijom je 2379 Eura a Duralyt 1,2-5x36 je 745 Eura ovo je cena novih pa ko voli nek izvoli ja nebih testirao Duralyt o svom trosku.
Pozdrav Goran
E moj druže stari u moru koim plivaš,mlogi su se utopili.
Tako stoje stvari,više misliš manje bivaš,mlogi su tu vodu popili.

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #17 u: 12. 10. 2010. 21:50:03 »
Tocno kolega Krilas, ne samo sto je ogomna razlika u cijeni, nego i kvaliteti izmedju Duralyt i Diavari.

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #18 u: 12. 10. 2010. 23:18:31 »
Iskreno lomio sam se između crvene točke tipa aimpoint SC 9000 ili širokokutne optike srednjeg cijenovnog razreda,za optiku sam se odlučio radi više namjenske uporabe jer mi crvena točka ne uljeva povjerenje pri hitcima na udaljenosti cca 150 metara  sor možda sam u krivu,a optiku namjeravam koristiti isključivo danju i prigonom jer nažalost mogućnost za lov na čeki u sumrak nemam,sad sam u dilemi?!
Kolika je razlika između modela duralyt i diavari kod zeissa u kvaliteti slike i končanice?

Mozda da uzmes nesto polovno od ovoga ponudjenog?
Nekad ljudi kupe pa se predomisle i zele se rijesit a sve se da dogovorit pa i to da se isproba prije isplate itd.
Mislim,novo je novo al tebi kao lovcu pocetniku bi preporucio da se ne opterecujes i uzimas nesto skupo a nisi siguran da zelis bas to,pa ces za godinu trazit nesto drugo a to prodat za sicu samo da se rijesis..

Offline CINCO

  • K
  • *
  • Postova: 32
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #19 u: 12. 10. 2010. 23:49:09 »
sve dolazi u obzir,zašto ne i polovno(čekam ponude)

Offline Bodul

  • K 500
  • ***
  • Postova: 747
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #20 u: 13. 10. 2010. 14:16:31 »
sve dolazi u obzir,zašto ne i polovno(čekam ponude)
Kolega CINCO pogledajte svoj PM ili moj oglas za optike pa mi se javite na PM.

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #21 u: 13. 10. 2010. 20:35:39 »
sve dolazi u obzir,zašto ne i polovno(čekam ponude)
Kolega CINCO pogledajte svoj PM ili moj oglas za optike pa mi se javite na PM.


 Pa kak to kolega Bodul da je ovaj Forum dobar za postavljanje oglasa i trgovanje? Svi pametni su ga već odavno napustili!
 Ovo je vezano uz onaj tvoj post iz 08. mjeseca 2010. kad su svi pametni napustili ovaj Forum a  Forum je sam po sebi  :pferd:pesi ?
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #22 u: 13. 10. 2010. 20:37:58 »
sve dolazi u obzir,zašto ne i polovno(čekam ponude)
Kolega CINCO pogledajte svoj PM ili moj oglas za optike pa mi se javite na PM.


 Pa kak to kolega Bodul da je ovaj Forum dobar za postavljanje oglasa i trgovanje? Svi pametni su ga već odavno napustili!
 Ovo je vezano uz onaj tvoj post iz 08. mjeseca 2010. kad su svi pametni napustili ovaj Forum a  Forum je sam po sebi  :pferd:pesi ?


 just just just
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

valdop

  • Gost
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #23 u: 13. 10. 2010. 21:48:58 »
sve dolazi u obzir,zašto ne i polovno(čekam ponude)
Kolega CINCO pogledajte svoj PM ili moj oglas za optike pa mi se javite na PM.


 Pa kak to kolega Bodul da je ovaj Forum dobar za postavljanje oglasa i trgovanje? Svi pametni su ga već odavno napustili!
 Ovo je vezano uz onaj tvoj post iz 08. mjeseca 2010. kad su svi pametni napustili ovaj Forum a  Forum je sam po sebi  :pferd:pesi ?

ne mogu vjerovati da je naš kolega bodul to izjavio

Offline Bodul

  • K 500
  • ***
  • Postova: 747
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #24 u: 14. 10. 2010. 07:33:14 »
Da Bodul je to izjavio i iza toga stoji.
Pogledajte postove u prvih godinu dana rada foruma, na koji se način raspravljalo i razmjenjivalo mišljenja.
Na forumu je bilo kolega sa velikim iskustvom i znanjem koje su pokušali prenijeti drugima sa dobrom namjerom, a bilo je i šaljivčina, pitam vas gdje su sad i zašto ih više "nema".
Došli su na forum "neki novi klinci", postavljaju pitanja, pa poslije pametuju za po.....t.
Sve češće ima i vrijeđanja te svega nepotrebnoga na ovakvom forumu.
Sve se to polako svelo na  pesi i normalno je da forum postaje  z12.
Ja sada forum pogledam letimično i javim se samo ako ocjenim da nekom zaista treba pomoć i da pitanje nije postavljeno samo radi provokacije.
Šta se tiče trgovine u HR ima puno specijaliziranih glasila za trgovinu, međutim stavim oglas jer se lakše komunicira preko PM-a, a kako ne prodajem nikad "smeće" zašto ne ponuditi i na ovom forumu te nekom pomoći oko kupnje premda preko foruma do sada nisam nikad ništa prodao.
Eto toliko od mene i molim kolege da me ne uvlače u daljnje bespotrebne rasprave.

Offline grga33

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1412
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #25 u: 14. 10. 2010. 14:58:16 »
Da Bodul je to izjavio i iza toga stoji.
Pogledajte postove u prvih godinu dana rada foruma, na koji se način raspravljalo i razmjenjivalo mišljenja.
Na forumu je bilo kolega sa velikim iskustvom i znanjem koje su pokušali prenijeti drugima sa dobrom namjerom, a bilo je i šaljivčina, pitam vas gdje su sad i zašto ih više "nema".
Došli su na forum "neki novi klinci", postavljaju pitanja, pa poslije pametuju za po.....t.
Sve češće ima i vrijeđanja te svega nepotrebnoga na ovakvom forumu.
Sve se to polako svelo na  pesi i normalno je da forum postaje  z12.
Ja sada forum pogledam letimično i javim se samo ako ocjenim da nekom zaista treba pomoć i da pitanje nije postavljeno samo radi provokacije.
Šta se tiče trgovine u HR ima puno specijaliziranih glasila za trgovinu, međutim stavim oglas jer se lakše komunicira preko PM-a, a kako ne prodajem nikad "smeće" zašto ne ponuditi i na ovom forumu te nekom pomoći oko kupnje premda preko foruma do sada nisam nikad ništa prodao.
Eto toliko od mene i molim kolege da me ne uvlače u daljnje bespotrebne rasprave.

Budi dosljedan do kraja, ovo nije provokacija ovo je mišljenje samo običnog čovjeka i lovca, ali ako imam protiv nekoga i nečega ja  mu se više sigurno neću javiti a niti letimično pogledati jer naprosto ta stvar za mene više ne postoji, a ne sada ću malo da vređam pa da se družim, kod nas se kaže ko ide po sele dobije u po ćele, jedino mogu poželjeti da svi budu dobri i ne svadljivi i da se informacije i pomoći i dalje šire po forumu
dobru vam kob želim

Offline Kripton

  • K
  • *
  • Postova: 54
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #26 u: 11. 11. 2010. 17:21:11 »
11 godina je na mome Steyr-Mannlicheru cal. 8x68 Swarovsky 2,5-10x56 s crvenom točkom i od kad je tada namontiran na pušku nikad više u tih 11 godina nije trebalo ni jedamput upucavati pušku.

Swarovsky  zagi

Offline enigma

  • K 500
  • ***
  • Postova: 972
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #27 u: 11. 11. 2010. 18:05:21 »
A jel to do dobre puške municuje ili malo pucaš pa ti kutija traje 11 godina ili te grupe od 10-15cm zadovoljavaju(malo p..avam pesi  sor ;D ;D ;D pljus)
Hey Joe

Offline Traper.

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1956
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #28 u: 11. 11. 2010. 20:09:54 »
 ;D ;D
repetirajuce-SAKO ,  prelamajuce-MERKEL

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: swarovski-zeiss-meopta!!
« Odgovori #29 u: 11. 11. 2010. 21:42:17 »
Da Bodul je to izjavio i iza toga stoji.
Pogledajte postove u prvih godinu dana rada foruma, na koji se način raspravljalo i razmjenjivalo mišljenja.
Na forumu je bilo kolega sa velikim iskustvom i znanjem koje su pokušali prenijeti drugima sa dobrom namjerom, a bilo je i šaljivčina, pitam vas gdje su sad i zašto ih više "nema".
Došli su na forum "neki novi klinci", postavljaju pitanja, pa poslije pametuju za po.....t.
Sve češće ima i vrijeđanja te svega nepotrebnoga na ovakvom forumu.
Sve se to polako svelo na  pesi i normalno je da forum postaje  z12.
Ja sada forum pogledam letimično i javim se samo ako ocjenim da nekom zaista treba pomoć i da pitanje nije postavljeno samo radi provokacije.
Šta se tiče trgovine u HR ima puno specijaliziranih glasila za trgovinu, međutim stavim oglas jer se lakše komunicira preko PM-a, a kako ne prodajem nikad "smeće" zašto ne ponuditi i na ovom forumu te nekom pomoći oko kupnje premda preko foruma do sada nisam nikad ništa prodao.
Eto toliko od mene i molim kolege da me ne uvlače u daljnje bespotrebne rasprave.
Poštujem Tvoj stav i razmišljanje , no to je samo Tvoj stav. Ako nečim nisi bio zadovojan trebao si na vrijeme to konkretizirati.

Cijenim Te kroz sve ono što si dao kvalitetno ovom forumu i baš zato smatram da se nemaš pravo ponašati kao uvrijeđena junferica , jer moto u životu mora biti , znam , hoću i mogu !  d1
Hrvatske Domovine Sin.