Autor Tema: Da se i ja predstavim  (Posjeta: 2768 vremena)

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #15 u: 22. 01. 2008. 14:40:09 »
Bas moj veliki drugar i lovnik iz Pacira ga je pucao z10
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #16 u: 22. 01. 2008. 14:56:47 »
Eto vidis kako je svijet mali. :)

Pokusacu da nabavim CD od kamermana sto je taj dan snimao. Kaze da je bilo opce rasulo taj dan.Ja sam bio nekih 400 metara od njih i cuo sam pucnje.Kao vatromet.Za 10tak minuta sam 26 pucnjeva uspio prebrojati.Pogon je bio nekih 2km² velik, i tom prostoru oko 30 svinja, dva vuka (od kojih jedan pobjegao ranjen) i 4 medvjeda, i naravno srnece divljaci bezbroj.

Ja malo skrenuo od teme predstavljanja, ali nadam se da nece biti zamjerke za ovo.

Pozdrav

PinzHunter
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #17 u: 22. 01. 2008. 16:02:01 »
Dobro Dosao
A dali posjedujes i PINZ GAUER sto bi po nicku moglo da se pretpostavi
DOBAR POGLED bravooo
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #18 u: 22. 01. 2008. 18:18:04 »
Zdravo shaga,

da da posjedujem. To mi je pored lova jos jedna slabost. Volim terence, pa eto igrom slucaja kupih i Pincgauera.

Pozdrav

PinzHunter
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline lari

  • K
  • *
  • Postova: 25
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #19 u: 22. 01. 2008. 20:26:22 »
Pozdrav
 d1

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #20 u: 23. 01. 2008. 07:14:15 »
Zdravo shaga,

da da posjedujem. To mi je pored lova jos jedna slabost. Volim terence, pa eto igrom slucaja kupih i Pincgauera.

Pozdrav

PinzHunter
Super onda cemo se sretati i u temama Terernci  d4
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #21 u: 23. 01. 2008. 07:48:26 »
Pincgauer spada u topic "amfibije", a ne terenci hehe. Stari, šta ta vozila čude rade s pravim gumama ufffffff  :D

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #22 u: 23. 01. 2008. 08:06:11 »
Pincgauer spada u topic "amfibije", a ne terenci hehe. Stari, šta ta vozila čude rade s pravim gumama ufffffff  :D
Zakon je i jos (kazu,nisam probao) da mu pase saraf na saraf motor od MERCEDESA 240D...........
A sto se otvaranje teme AMFIBIJE d4 ;D d4
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #23 u: 23. 01. 2008. 11:37:05 »
Vozim ga tek nekoliko mjeseci.Za sada nemam primjedbe. Stavio sam nove Bridgestone MT gume, pa je takoreci jos bolji nego sa original gumama koje su od 1979 bile na njemu.

Sto se tice Mercedesovog motora, tu ima malo zezancije, jer se moraju praviti modifikacije, pa jos ugradnja hladnjaka, tako da ipak mislim ostaviti orginalni motor u njemu.Ali nikad se nezna, jer mercedes dizel mozes in ulje voziti kad zapne.

Sto se tice Pinza, bilo mi je potrebno malo vremena dok sam ga bas naucio voziti. Na minus 9° sam ukljucio vebasto, pa smo pocrkali od vrucine.Mislim ipak da je za svojih 30 godina starosti u dobrom stanju.Nazalost neznam kako ubaciti slike na forum pa da vidite.


Pozdrav

PinzHunter
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #24 u: 23. 01. 2008. 11:59:21 »
Bogato lovište imaš, nepoderivog terenca imaš, oružje solidno imaš, još ti želim dobra psa i dobru kob, i to je sve što lovcu treba.
Imam upalu volje.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Da se i ja predstavim
« Odgovori #25 u: 23. 01. 2008. 13:07:01 »
@Neno,

hvala, mislim da ce i odluka oko psa biti spontana kao sto je i dosada sa drugim stvarima bio slucaj.

Dobra kob.

PinzHunter
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"