Autor Tema: PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...  (Posjeta: 1141 vremena)

Offline PHP

  • K 100
  • **
  • Postova: 313
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« u: 21. 08. 2007. 12:54:23 »
Pozdrav svim ljubiteljima Lova i prirode,Ime mi je Davor 37 godina Lovački mi je staž več 7 godina u mirovanju no polako se pripremam natrag u te vode.Jako mi je drago da je pokrenut ovakav forum za ljubitelje i čuvare naše flore i faune.
Ðubre se moraš roditi
to nemožeš postati

Offline SPYDER

  • K 100
  • **
  • Postova: 443
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« Odgovori #1 u: 21. 08. 2007. 13:02:59 »
Dobro došao d4

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« Odgovori #2 u: 21. 08. 2007. 13:16:33 »
Dobro nam dosao d4

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« Odgovori #3 u: 21. 08. 2007. 13:47:57 »
Pozdrav svim ljubiteljima Lova i prirode,Ime mi je Davor 37 godina Lovački mi je staž več 7 godina u mirovanju no polako se pripremam natrag u te vode.Jako mi je drago da je pokrenut ovakav forum za ljubitelje i čuvare naše flore i faune.
Od kud si, gdje lovišč Kakvog psa imašč
Pozdrav i dobra ti kob!

MAUZ

  • Gost
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« Odgovori #4 u: 21. 08. 2007. 13:55:30 »
Dobro dosao medju prave ljude!  z10

Offline Bobi

  • K 100
  • **
  • Postova: 326
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« Odgovori #5 u: 21. 08. 2007. 14:12:05 »
Dobro dosao Davore ;D

Offline PHP

  • K 100
  • **
  • Postova: 313
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« Odgovori #6 u: 21. 08. 2007. 14:14:22 »
Pozdrav kao što sam več rekao na žalost več 7 godina ne lovim zbog obiteljskih problema,otac sam 4 djece živio u podstanarstvu najmlača kčer oboljela je od Cerebralne Paralize pa sam nažalost svoj najdraži hobi morao staviti u mirovanje:Inače sam iz Zagreba i pripravnički sam staž odradio u LD Fazan Brezovica pod mentorstvom Pokojnog Lovnika Franje Palčiča Danas su se mnoge stvari popravile pa se nadam ukoliko mi bude zahtjev koji se spremam poslat pozitivno odgovoren vratiti u matično LD Inače od pasa imam Njemačku lovnu terijerku koja je uvedena u lov i vrhunski je pas ali takočer sa mojim je prekidom lovačkih aktivnosti i ona je postala samo kučni ljubimac.Nemojte zamjeriti što sam se toliko raspisao opčenito po svim temama prvi dan no ovo je forum koji sam potajno priželjkivao i evo bogu hvala našao  d4
« Zadnja izmjena: 21. 08. 2007. 14:30:25 od PHP »
Ðubre se moraš roditi
to nemožeš postati

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« Odgovori #7 u: 21. 08. 2007. 14:43:28 »
Pozdrav kao što sam več rekao na žalost več 7 godina ne lovim zbog obiteljskih problema,otac sam 4 djece živio u podstanarstvu najmlača kčer oboljela je od Cerebralne Paralize pa sam nažalost svoj najdraži hobi morao staviti u mirovanje:Inače sam iz Zagreba i pripravnički sam staž odradio u LD Fazan Brezovica pod mentorstvom Pokojnog Lovnika Franje Palčiča Danas su se mnoge stvari popravile pa se nadam ukoliko mi bude zahtjev koji se spremam poslat pozitivno odgovoren vratiti u matično LD Inače od pasa imam Njemačku lovnu terijerku koja je uvedena u lov i vrhunski je pas ali takočer sa mojim je prekidom lovačkih aktivnosti i ona je postala samo kučni ljubimac.Nemojte zamjeriti što sam se toliko raspisao opčenito po svim temama prvi dan no ovo je forum koji sam potajno priželjkivao i evo bogu hvala našao  d4
Tako mi je drago da si nasao mjesto na kojem ces uzivati i nadam se da ces uskoro u lov.Dobro je za relaksaciju ,a ako mozes povedi i kcer u prirodu jer je to dobra terapija,takodjer i jahanje na konjima pomaze kod nekih osoba.

Offline ABEL

  • K
  • *
  • Postova: 38
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« Odgovori #8 u: 21. 08. 2007. 14:54:31 »
Pozdrav kao što sam več rekao na žalost več 7 godina ne lovim zbog obiteljskih problema,otac sam 4 djece živio u podstanarstvu najmlača kčer oboljela je od Cerebralne Paralize pa sam nažalost svoj najdraži hobi morao staviti u mirovanje:Inače sam iz Zagreba i pripravnički sam staž odradio u LD Fazan Brezovica pod mentorstvom Pokojnog Lovnika Franje Palčiča Danas su se mnoge stvari popravile pa se nadam ukoliko mi bude zahtjev koji se spremam poslat pozitivno odgovoren vratiti u matično LD Inače od pasa imam Njemačku lovnu terijerku koja je uvedena u lov i vrhunski je pas ali takočer sa mojim je prekidom lovačkih aktivnosti i ona je postala samo kučni ljubimac.Nemojte zamjeriti što sam se toliko raspisao opčenito po svim temama prvi dan no ovo je forum koji sam potajno priželjkivao i evo bogu hvala našao  d4

Dobroooo nam došeeel, prijatel,....

Offline jbpmarko

  • K 100
  • **
  • Postova: 203
PHP Davor: Da kažem nešto o sebi...
« Odgovori #9 u: 21. 08. 2007. 15:01:52 »
Živio prijatelju, drago mi je da si s nama :)