Autor Tema: REDZO Predstavljanje...  (Posjeta: 2807 vremena)

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #15 u: 05. 08. 2008. 15:12:13 »
Hvala na dobrodošlici svima počašćen sam stvarno i svima vam želim sve najbolje.odgovoriSejfi:samo da znaš ima još pasmina na kojima sam jako dobar,posavski gonič(godinama rada),trobojni gonič,njem lovni terijer,tornjak i dr)samo mi barak "pao u dužnost"
a i drag mi je.Zoranu<.ja sam ti stari generacija koju je sve stizalo morao sam znati konja potkovat pa evo do računara,pobjegnem jer sada već hoće mene da potkivaju.Na tu temu ću vam ispričati vic ćim malo lapim vremena.Vozdra raja. z1 archery d1
P.S.
Malo mi .......ha draganco "druže sudija" z14
Lovac hoču javit ću se i pripremit ću temu revidiranog standarda baraka na kojem je radio r.Midhat Hodžić,javiću se Sejfi baška a sadaSejfo j...forum gdje nije zeza ko za sofrom u lovu mada ne volim podj........ kada su  ozbiljne teme jer zbunjuju manje upućene u materiju.
U principu ja sam jednostavan ćojek,nisam prepotentan inaće nebi bio na forumu s rajom  i stvarno volim dobar ambijent,ozraćje ..kako kome paše d4
« Zadnja izmjena: 05. 08. 2008. 15:30:58 od REDZO »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Zoran

  • Gost
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #16 u: 05. 08. 2008. 21:08:10 »
zaboravi si jos reci da si stari vuk sta se tice lova i pasa!
jos ima ReÐ. zanimljivoga napricati o lovu sa baracima i njohovoj povjesti!
o skoro svakoj pasmini zna sve u snu!

skim bi ga mozda mogo porediti sa iskustvima ovdje na forum mozda sa isom!
jer je covjek svako dnevno okruzen samo o lovu i lovu i psima pa onda lov pa psi!

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #17 u: 05. 08. 2008. 21:48:57 »
Dobro dosao,zemljak! d4

Da je Bosna u EU davno bi dosao po stene baraka! z10
I aint asked any pardon for anything I've done.

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #18 u: 05. 08. 2008. 22:52:58 »
Lovacpd biće biće ali i o garovima  a šta veliš da pustimo nešto i o trobojcima dok ova tehnika proradi da vidiš fotke šta je Redžo držao. z2
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #19 u: 05. 08. 2008. 22:58:38 »
Dobro Zorane biće toga tek sam došao a nemam još ni "čina"na jednom bosanskom forumu (o cukama je)su mi dali "čin razvodnik " ali sam ga zatrpo čovjeće,ali morao sam našta sam tamo naišao sve,biće biće svašta ali dobro ako Bog da. z14
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #20 u: 05. 08. 2008. 23:03:46 »
Hvala i tebi snajper i puno dima i još jedan lovački pozdrav starinski bosanski:bestraga ti glava i naravno dobra kob.
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #21 u: 05. 08. 2008. 23:05:49 »
Nosler idu baraci i u "bijeli svijet" nije to baška velik problem.Svako  dobro.
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #22 u: 05. 08. 2008. 23:07:36 »
Fazan hvala i tebi sve najbolje.
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline ikova371

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1012
  • manje teorije,više lova
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #23 u: 06. 08. 2008. 01:22:47 »
Od 1980.lov ispit 1981.Lovišta Vlašić,Kruščica,Vilenica u srednjoj Bosni.Ocjenjivač lo.trofeja od 1987 ispit SLO BiH.Lov.oružje stand.sačmarica16.mm i karabin 30-06.Kerovi:goniči-pg-stg,b.j jamari nj.l.t i definitivno baraci.Uzg.VitežanskaFCI 2520.Predsj.i osnivač Kin.kluba Brak.Kin.sudija I-X FCI.rad goniča.O nagradama nečemo zamrzit će te me.
kolega dobrodošro i dobra ti kob

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: Predstavljanje lovaca članova foruma.
« Odgovori #24 u: 06. 08. 2008. 08:12:42 »
Lovacpd biće biće ali i o garovima  a šta veliš da pustimo nešto i o trobojcima dok ova tehnika proradi da vidiš fotke šta je Redžo držao. z2
Sto se mene tice, sve sto je crno imalo moze proci....hehehehe
Salim se, volim sve gonice ali na prvom mjestu su mi balkanci, pa baraci... Ostali nek se redaju svakako
Misljenja sam da nam ovdje ne trebaju neki strani gonici (ajd dobro, brak, mozda), sve sto nam treba imamo na prostoru ex yu! 7 prekrasnih rasa, pa na volju nam!
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)

Offline vepar007

  • K 100
  • **
  • Postova: 433
Odg: REDZO Predstavljanje...
« Odgovori #25 u: 07. 08. 2008. 22:35:39 »
Pozdrav

Offline Jackal

  • K 100
  • **
  • Postova: 142
Odg: REDZO Predstavljanje...
« Odgovori #26 u: 08. 08. 2008. 09:10:35 »
Pozdrav kolegi lovcu. Dobrodošao. Lijepo je kada imaš u "ekipi" tako velikog kinologa. Veselim se novim saznanjima. z10
BISTRO OKO I MIRNA RUKA !!!!!!

Offline Earl Grey

  • K
  • *
  • Postova: 52
Odg: REDZO Predstavljanje...
« Odgovori #27 u: 13. 08. 2008. 00:43:45 »
Poštovanje! Sudeći po koncentraciji stručnih i iskusnih ljudi na ovom forumu, još malo pa nam neće trebati nikakav Lovački vjesnik, hihihi! Jbg, sami su krivi... 8) Sve mi se čini da se stručna i obrazovana lovačka elita sve više odmiče od dirigiranih časopisa koji se pretvaraju u pamflete i biltene te prelaze u cyber-svijet u kojem velikodušno poklanjaju svoje znanje i iskustvo mladima, na kojima, po svemu sudeći, svijet i lovstvo ostaju i o njima ovise. Ovaj forum predstavlja početak jedne nove ere u lovstvu na prostoru stare Juge; neka, samo naprijed!!! Čast mi je što sam dio budućnosti!
Druže, wish you well! d1

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: REDZO Predstavljanje...
« Odgovori #28 u: 20. 08. 2008. 08:53:39 »
Dobro nam došao
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.