Autor Tema: Sta koristite od vitamina kao dodatak ishrani pasa č  (Posjeta: 18818 vremena)

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Odg: Sta koristite od vitamina kao dodatak ishrani pasa č
« Odgovori #15 u: 06. 02. 2008. 08:11:59 »
Od kada sam počeo sa VMP tabletama očita je razlika u apetitu kujice. Izvrsna stvar. Hvala na savjetu!

Mislim da će fizički doći do još jačih promjena  8) 8) 8) 8) 8) 8)

Pozdrav Viktor

Nema na čemu.Kad sam ih ja počeo koristiti mislio sam da ih pas neče htjeti pa sam tabletu stavio u dehidrat misleči da je možda neće primjetiti,ali primjetio ju je,najprije je pojeo tabletu a onda ostatak hrane ;D ;D z10

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Sta koristite od vitamina kao dodatak ishrani pasa č
« Odgovori #16 u: 06. 02. 2008. 10:46:26 »
Ista priča i sad ih jede sama.
Hvala još jednom  d4 z10 z10

Plaćam piće ako se vidimo u Zg-u na CACIBU  d4

Pozdrav Viktor

Offline HunterDon

  • K 100
  • **
  • Postova: 319
Odg: Sta koristite od vitamina kao dodatak ishrani pasa č
« Odgovori #17 u: 01. 11. 2010. 12:52:32 »
Netko tko ima 10 pasa, recimo da su mu od toga 5 u razvoju, teško da će biti voljan izdvojiti 400-500 kuna po psu za razne vitaminske pripravke koji će biti dovoljni za 2-3 mjeseca maksimalno.

Tako da neki dodaju 2-3 puta na tjedan u hranu žličicu stanovitog "kostovita", vitaminsko mineralnog dodatka koji se daje domaćim životinjama (svinje, koze, pilići itd...) ili isto toliko puta na tjedan u hranu dodaju po žličicu ribljeg ulja. Ako se ne varam, ulje jetra bakalara koje odlično djeluje na razvoj mozga, kostiju, hrskavica, vezivnog tkiva, dlake, kože itd...

Pa povremeno u hranu dodavati po žličicu mljevene sušene ljuske jajeta................

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: Sta koristite od vitamina kao dodatak ishrani pasa č
« Odgovori #18 u: 16. 11. 2010. 16:35:52 »
Vitamini nisu potrebni ako se štenetu daje vrhunska hrana jer u njoj se nalazi sve. Najbolja je hrana od morske ribe i u jako kratkom roku su vidljive promjene. Jasno mi je da je problem kad netko ima puno pasa jer je ta hrana skupa a tko ima dva psa sve ostalo je skupo.
što bi bilo kad bi bilo