Autor Tema: Odg: POJAČIVAĆ ZVUKOVA  (Posjeta: 26458 vremena)

Offline Stayr3006

  • K
  • *
  • Postova: 23
Odg: POJAČIVAĆ ZVUKOVA
« Odgovori #60 u: 29. 03. 2013. 21:40:36 »
Ja koristim Peltorove slusalice , sto se tice koristenja dok kisa pada ..... ja sam ih skidao jer su sumovi meni osobno strasno jaki i nakon nekog vremena me glava pocela boliti.
Kod vjetra je drugacije ali opet sumovi su prisutni i nece se cuti divljac koja se priblizava ceki ili standu.
Na zatvorenoj ceki uvijek imam otvoren prozor ponekad i dva jer nema mi inace uopce smisla ici na ceku ak bum se grijal na njoj.

Offline Dadx

  • K 100
  • **
  • Postova: 259
Odg: POJAČIVAĆ ZVUKOVA
« Odgovori #61 u: 30. 03. 2013. 10:30:52 »
sve 5, ali meni se neda ic na čeku (dva sata jahanja do lovišta i onda još pol sata do čeke) ak ne mislim barem 6 vur čekati, a po zimi to zna biti problem kad se temp spusti u malo jači minus, zato pitam kak fnkionira u zatvorenoj čeki
x=o

Offline Stayr3006

  • K
  • *
  • Postova: 23
Odg: POJAČIVAĆ ZVUKOVA
« Odgovori #62 u: 30. 03. 2013. 11:14:21 »
Sve ok samo meni je prozor uvijek otvoren i uvijek sjedim u vreci, imam dvije kombinacije za vrecu tako da mi se dosada mi se nije desilo da mi bude hladno.
A slusalice su zakon nebi ih mjenjao za nista na svijetu. Toplo ti je za usi, nema zujanja u usima nakon pucanja pogotovo iz zatvorene ceke.

Offline Zoran

  • K 100
  • **
  • Postova: 455
Odg: POJAČIVAĆ ZVUKOVA
« Odgovori #63 u: 23. 04. 2013. 20:42:48 »
Peltor™ SportTac™ superiorni antifon
Peltor™ SportTac™ je superiorni štitnik sluha razvijen u suradnji sa amaterskim i profesionalnim lovcima i strijelcima.
Ovaj suvremeni štitnik sluha radi na dva načina, isključen funkcionira kao standardni štitnik sluha - antifon.
Kada je uključen, SportTac™ ima mogućnost pojačanja zvukova iz okoline (npr. kretanje divljači ) omogućavajući Vam da ga nesmetano nosite za svo vrijeme lova, a zahvaljujući stereo zvuku i otkrijete iz kojeg smjera Vam izvor zvuka točno dolazi. Pri razgovoru u lovu možete čuti šapat svog sugovornika. SportTac™ istovremeno automatski blokira i prigušuje impulse buke (pucanj). Pogodan za sve vrste lova, najidealniji za lov dočekom.
Pri dužem nošenju (lov ili streljaštvo) Peltor™ SportTac™ ne uzrokuje povišenu toplinu (znojenje).
Peltor™ SportTac™ se lako povezuje s različitim komunikacijskim ručnim radio-stanicama preko širokog raspona specijalno dizajniranih dodataka.

Zagreb.tel:01 30 13 471
Rijeka.tel:051 31 3679

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: POJAČIVAĆ ZVUKOVA
« Odgovori #64 u: 03. 06. 2013. 20:00:39 »
Zoka, trebam ići pucat za jedno tjedan dana pa ćeš mi posuditi par modela da isprobam i pokažem ljudima...

Slao sam ti PM ali ti je izgleda prebukiran "inbox"


Offline wortexhole

  • K 500
  • ***
  • Postova: 756
Odg: POJAČIVAĆ ZVUKOVA
« Odgovori #65 u: 26. 09. 2014. 15:16:06 »
Dosta se o tome govori i piše pa reko ajd da i ja probam.
Sutra idu u prvu upotrebu pa čim budem imao konkretna iskustva podijelim ih s Vama.
Inače ovako na ''suho'' mi djeluju jako dobre. Zvuk se može pojačati ili smanjiti prema potrebi, a probao sam i pucketati prstima kraj njih, odmah utišaju zvuk.
Neka jelen bježi
I plaha srna mala
A ja ću lovit sreću
Djevojci sa usana