Autor Tema: obuka poentera.  (Posjeta: 2946 vremena)

Offline gundinci

  • K
  • *
  • Postova: 7
obuka poentera.
« u: 06. 01. 2010. 17:04:31 »
Pozdrav,dali itko zna gdje mogu nabaviti knjigu ili kakav pisani tekst za pomoc u obuci poentera,buduci
da mi je to prvo stene te pasmine.
Do sada sam imao samo NKP,a cujem da se poenteri razlikuju po temperamentu i mnogo cemu od njemackih pticara.
HVALA. d13

Offline karabat

  • K 500
  • ***
  • Postova: 524
Odg: obuka poentera.
« Odgovori #1 u: 06. 01. 2010. 18:19:20 »
a za šta bi ga ti obučava, ako češ radit  vježbe dođi, sjedi, lezi, čekaj, i aport onda ga obučaji kao i NKP a s temperamentom se pas okoti , ja sam imao neku vhs kazetu obuka njemačkog oštrodlakog ptičara i sve sam radija po njoj šta sam tija od obuke a držim engleze odkad sam lovac 
Dobra je i krupa kad nema kiše

Offline gundinci

  • K
  • *
  • Postova: 7
Odg: obuka poentera.
« Odgovori #2 u: 07. 01. 2010. 07:05:12 »
Pozdrav,da standarna obuka:sjedi,lezi,aport i odlozivost.
Sa NKP nije bilo problema,a ovaj se malo malo naljuti,na malo stroziju rijec ignorira me pa sam mislio da mozda ima neka fora,inace je od lovnih i nagradjivanih roditelja,a velika ja razlika u ponasanju od NKP,star je 5 mjeseci...

Offline karabat

  • K 500
  • ***
  • Postova: 524
Odg: obuka poentera.
« Odgovori #3 u: 07. 01. 2010. 14:44:44 »
samo budi uporan pas mora znat ko mu je gazda nekse on ljuti ali kad nešto napravi kako treba nagradi ga, sad možeš počet radit po meni najvažnije "dođi" kad to savlada onda možeš šta hočeš i kroz igru mu baci lopticu neka je donese ali ništa pretjerano par puta dnevno
Dobra je i krupa kad nema kiše

Offline bele

  • K
  • *
  • Postova: 3
Odg: obuka poentera.
« Odgovori #4 u: 05. 05. 2010. 13:10:48 »
ljudi učite svoga pasa sami nemojte vodit u nekakve škole davas izvaraju kao mene moj savjet mene ja čovjek prevariko napravijo me budalom pame šutiro dobroje dasam izvuko kera




Molim vas da se prvo predstavite u rubrici za predstavljanje novih članova. Lovac TEAM
« Zadnja izmjena: 05. 05. 2010. 16:18:51 od Anni »