Autor Tema: DELTA optike  (Posjeta: 25146 vremena)

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: DELTA optike
« Odgovori #45 u: 12. 05. 2016. 14:23:28 »
jeste da je druga klasa optike ali gledo sam je zimus cesto a svakako se lovi po danu ,  geco ,  za nepovjerovat
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline Papcina

  • K 100
  • **
  • Postova: 128
  • apnea for life
Odg: DELTA optike
« Odgovori #46 u: 12. 05. 2016. 14:42:25 »
A jeste ga zakomplicirali sad  ludiloo

u principu, s obzirom da sam vidio postove da delta i vixen dolaze iz iste firme, valjda je onda i ista kvaliteta?
delta me privlaci cijenom....  d4
apnea for life

Offline dalmatino

  • K 100
  • **
  • Postova: 106
Odg: DELTA optike
« Odgovori #47 u: 29. 05. 2016. 08:43:10 »

 DDoptics,Delta i Vixen..dolaze iz iste tvornice u Japanu,provjereno...

 Delta Optical Titanium 1-5,8 x 24 usporediva je sa optikom  Vixen 1-6x24. Ovaj model optike Vixen, po testovima je odličan. Čak i bolji od Meopte ! Cjena Vixena pada i trenutno je cca 800 Eura. Dali je još uvijek to isti proizvod ili dolazi iz Kine. Dali netko od forumaša koristi ovu optiku.

Offline Smrki lisac

  • K
  • *
  • Postova: 42
Odg: DELTA optike
« Odgovori #48 u: 01. 06. 2016. 16:53:48 »
Ima ih u zagrebu u RITOŠI i svi ih fale, moj kolega je uzel 2,5 -10 x56 HD s crvenom tockom ,prezadovolan je ja mislim da i mora biti jer cjene bas nisu niske!!

Offline Tvrtko

  • K
  • *
  • Postova: 15
Odg: DELTA optike
« Odgovori #49 u: 12. 03. 2017. 01:00:32 »
Da li ima kakvih povratnih informacija nakon par godina korištenja ? Sumrak, pouzdanost, servis itd... ?
Pa valjda ju neko ima ?

Offline dreger

  • K 100
  • **
  • Postova: 388
Odg: DELTA optike
« Odgovori #50 u: 12. 03. 2017. 21:25:36 »
Evo ja cu da dam neke moje prve utiske,naime prosle godine negde u X mesecu sam kupio optiku Delta titanijum HD 2,5-10x50 IL.ovo HD kazu da se odnosi na nova poboljsana stakla.Na optici ima ugraviraano made in Japan i serijski broj.
Koristio sam je dosta tokom ove zime sve do sada kraj 2 meseca.i po mom misljenju optika je jako dobra,tj.slika je jasna i cista,u sumrak se jako lepo vidi,cak i u sam mrak kad je golim okom nemoguce videti divljac na 100m ,sa optikom se to moze.
Tureti lepo rade,i po podesanju istih imaju opciju vracanja u 0 polozaj.
Tockic za paljenje crvene tacke je da leve strane kao treci turet (nije na gornjoj strani okulara kao kod starog modela)) i ima podesavanje jacine do 11 podeoka i ima pauzu izmedju svakog broja,.nju (tackicu)nisam imao prilike jos da korisrim u prakticnom lovu.
Ali po meni je dosta dobra,mala tackica ,nema nekog odsjaja pa da nesto smeta ,jedino mi malo kao gubi pravi oblik tacke tj kruzica kad je bas mmrak u sumrak se to neprimecuje.
Za pocetak eto neki moji utisci,pravo stanje cu moci da kazem za jedno godinu ili vise kad prodje sito i reseto sto se tice svih vremenskih (ne)uslova ,ja sam dosta na terenu i u lovistu tako da cu tek videti kako ce se pokazati.
Garancija je 10 god,sto je po meni za optiku ovog cenovnog razreda malo.

Offline Predrag0607

  • K
  • *
  • Postova: 13
Odg: DELTA optike
« Odgovori #51 u: 13. 03. 2017. 00:00:56 »
Ima li ko iskustva sa delta titanium 2.5-15x56 hd?