Autor Tema: SAJAMSKI POPUST NA PROGRAM AIMPOINT na sajmu u varaždinu 12-14. 10 .2012  (Posjeta: 571 vremena)


Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
Hvala kolega Lovac, sad znamo i vrijeme održavanja sajma, pa možemo i nešto planirati.... z10
Em ti sumpor.....

Offline Zoran

  • K 100
  • **
  • Postova: 455
možda niej prikladno u ovoj temi kritika ali je prebacite  >:D

ovi sajmovski popusti ne da su jadni vec i prevara totalna od trgovaca te lvacke opreme

jedan daje 10% jedan 20% a cjene povisli  sad hao

i jebate na sajmo dobijes popust  pljus

10% u svakom ducanu za gotovinu haloo

neki od trgovaca imaju blablbal 20% a ono sad cjene u ducanima digli da bi bile na sajmu cijena ona gdje taj proizvod kosta ko iz bez popusta

ja neznam od cega oni zive od toga da odes u ducan neki i nema brojeva ili nema toga sta reklamiraju ili ce doci roba nekad,,,
ili cekajte sajam kad bude poust ako bude tad jos brojeva ili te robe na zalihama,,,,

 slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL slL

Offline lovac10

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Ja sam skupljao lovu za optiku i čekao sajam u Osijeku
sretan jer skupih lovu i dočekao sajam kad tamo razočaranje u cijeni,jer sam pratio cijene zivkajući trgovine
kad sam došao kući nazovem trgovinu da vidim da li sam se zabunio ali upravo to se dogodilo na sajmu cijena uvečana tako da sa popustom dođe kao u trgovini