Autor Tema: Pozdrav kolege  (Posjeta: 703 vremena)

Offline podrizvan

  • K
  • *
  • Postova: 6
Pozdrav kolege
« u: 24. 12. 2009. 11:49:07 »
Evo da se i ja pretstavim najvecem lovackom drustvu ovih nasih krajeva. Strastveni sam lovac od kako sam prvi put krenuo u lov odmah cim sam prohodo  :laugh: zivim u hercegovini i vecinom se bavim lovom na sitnu divljac a ponekad se nadje i koji  z30 heheh. imam 5 kerova gonica i su pola lova i bez njih lov nebi imao onu car zbog koje svakog vikenda idem u lov (i subotom i nedjeljom) :-)

Offline Cuvitar

  • K 100
  • **
  • Postova: 178
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #1 u: 24. 12. 2009. 11:53:29 »
Evo da se i ja pretstavim najvecem lovackom drustvu ovih nasih krajeva. Strastveni sam lovac od kako sam prvi put krenuo u lov odmah cim sam prohodo  :laugh: zivim u hercegovini i vecinom se bavim lovom na sitnu divljac a ponekad se nadje i koji  z30 heheh. imam 5 kerova gonica i su pola lova i bez njih lov nebi imao onu car zbog koje svakog vikenda idem u lov (i subotom i nedjeljom) :-)

Kolega dobro dosao!
Posto smo ti svi mi na ovom forumu jako znatizeljni, pa ako nije problem da napises sta imas od oruzja, kojom vrstom gonica lovis....i tako nabaci jos, od viska glavane boli  zagi
"Nothing wrong with shooting...as long as the right people get shot."

Offline podrizvan

  • K
  • *
  • Postova: 6
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #2 u: 24. 12. 2009. 16:06:08 »
Sto se tice oruzja imam samo jednu pusku bokericu huglu 103d a vise mi i ne treba za moje potrebe u hercegovini. Vise znacaja dajem kerovima. Imam jednog trobojca, jednu istrijanerku kratkodlaku, dva istrijanera ostrodlaka i sad sam nedavno nabavio kratkodlakog istrijanera. Vise uzivam u druzenju sa kerovima i lovcima nego sami ostrel. Ne moze se mjerit nisacim na svijetu osjecaj kad mi mladi ker tek potjera zeca. Uskoro cu poslati svoje slike pa mozete vidjeti o cemu vam govorim.

Offline podrizvan

  • K
  • *
  • Postova: 6
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #3 u: 24. 12. 2009. 16:25:32 »
evo slika

Offline Pepi18KA

  • K 500
  • ***
  • Postova: 635
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #4 u: 24. 12. 2009. 16:39:38 »

 pozdrav i dobrodošao    zagi zagi   ,moram ti reć da ti mnogi zavide na ekipi (a i ja sam među tima tima)  z10 z10 super su ti svi psi,posebno mi se dopada ovaj trobojac  z2,koliko je star?
Bog je svakom čovjeku odredio broj dana u životu. Dani provedeni u lovu nisu ubrojeni u taj broj.

Offline podrizvan

  • K
  • *
  • Postova: 6
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #5 u: 24. 12. 2009. 17:23:49 »
Ovaj trobojac je star 4 godine u punoj snazi. Pravi radni ker. Svakog zeca koga digne ubije se. Al sam u njega ulozio dosta truda i zivaca i para. Zato mi je sada sa njim svaki lov uspjesan. Radije cu sa njim u lov bez puske nego bez kera sa puskom. I ova kuja mi je bila vrhunska. Nije takvog kera bilo u hercegovini. svi njeni stenci su prva klasa i svi dolaze da pitaju hoce li se vise kotit ali se tesko razbolila. ima sebadentitis. cijelu bosnu sam obiso da je izlijecim ali nisam mogo jer je to autoimuna bolest. Sad je skoro bez dlake i dodje mi ko kucni ker. govore mi da je uspavam ali nebi je mogo uspavat nema tih para. Znam da nebi ona nikad mene ostavila da sam ja na njenom mjestu tako da necu ni ja nju dok se god ne pati. ovaj stari istrijaner je vise za parade. hehe. ovaj stari je odradio svoje. ima 11 godina i samo mi sluzi da se pokazem jer je tolko opametnio da dok drugi gone on ceka kod mene jer zna da ce ovi dotjerat do mene i da cu ubiti. prepametan je. ovaj mladi istrijaner nije nesto al eto kad ostali gone goni i on sa njima. ovo kuce sto sam nabavio je od iste majke kao i ova kuja valjda ce biti u pola ko i ona. kraj mi je radnog vreman davno bilo tako da bjezim kuci.

Offline sljuka lukavec

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #6 u: 24. 12. 2009. 18:20:02 »
Pozdrav zagi

Offline JANEZ L

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5623
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #7 u: 25. 12. 2009. 17:03:09 »
Lp!

 welcome z10

Lovski zdravo
Janez L
...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti, ni greh...

[img width=100 height=99]http://i60.tinypic.com/s

Offline dalmatino

  • K 100
  • **
  • Postova: 106
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #8 u: 30. 12. 2009. 11:25:23 »
 zagi

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #9 u: 30. 12. 2009. 15:38:18 »
Dobro dosao i dobra ti kob z10!
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline kmet

  • K 100
  • **
  • Postova: 189
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #10 u: 30. 12. 2009. 19:55:14 »
pozdrav....lijepi psi...... zagi
G.K..

Offline Deda M

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #11 u: 30. 12. 2009. 20:45:52 »
DOBRO DOŠAO -vidi se da si dobar ,zato što poštuješ prijatelje.-pse koji su ti vjerni pomagači u lovu DOBRA TI KOB  z14

Offline forn

  • K 100
  • **
  • Postova: 174
  • kad ja tamo, ono međutim!!!!
Odg: Pozdrav kolege
« Odgovori #12 u: 07. 01. 2010. 11:03:20 »
pozdrav  zagi