Autor Tema: Kinološki savez  (Posjeta: 6591 vremena)

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Kinološki savez
« u: 07. 09. 2007. 11:50:29 »
Danas ja zovem naš savez te pitam žensku osobu koja mi se javila na telefon da mi kaže koja utakmica za lovačke pse ima u okolici Zg. Znači za bilo koje pse samo da je radna utakmica. Dotična mi počne čitat program utakmica koji je njihovoj e-stranici. Ja joj kažem da i sam mogu doč do tih informacija, ali da meni treba informacija iz saveza, zaštoč Zato što se mnogi ne drže programa zbog premalog broja pasa prije svega, a onda i svih drugih razloga. Ona odgovara da je pola saveza u Umagu i da ona ne zna. Ja, kako sam bez dlake na jeziku ju pitam, citiram: Da li to znači da je druga polovica ljudi koja radi u savezu nesposobnač Ili postoji neki drugi razlog zašto vi to ne znateč Naravno onda su me prespajali par puta i nitko nije nikaj napravio.
Jedina koja mi uvijek da informaciju bez greške i bez čekanja na telefonu od pola sata je Sanja Buva. Nje nema i pad sistema.
Zanimaju me vaša iskustva. Jel svi moramo zvati satima da bi se netko javio i onda ne dobijemo odgovor na postavljeno pitanje.
« Zadnja izmjena: 07. 09. 2007. 13:22:52 od dean »

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Kinološki savez
« Odgovori #1 u: 10. 09. 2007. 09:31:52 »
Poziv za izlučno natjecanje za LKK Sv Huberta sam dobio prošli tjedan nakon kaj se spomenuta priredba desila. Super je da te pozovu da se takmičiš u nečem kaj se desilo prije 5 dana. Naš kinološki!

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Kinološki savez
« Odgovori #2 u: 11. 09. 2007. 09:59:50 »
Poziv je poslan 28.8 u utorak. Takmičenje je 2.9. u nedjelju. Ja sam naravno poziv dobio nakon kaj je natjecanje završilo. Naš ažuran kinološki!

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Kinološki savez
« Odgovori #3 u: 09. 10. 2007. 10:53:49 »
Da nebude sve crno na naš HKS, ja imam jednu pohvalu..
naime moj referent za tetoviranje u KD je tetovirao štence i poslao izvješče (putem pošte) o tetoviranju u četvrtak, a rodovnice su bile kod mene več u ponedjeljak (takočer putem pošte). Stvarno začučujuče brzo ali za pohvalu u ovom slučaju..

Pozz

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Kinološki savez
« Odgovori #4 u: 09. 10. 2007. 13:35:15 »
Da nebude sve crno na naš HKS, ja imam jednu pohvalu..
naime moj referent za tetoviranje u KD je tetovirao štence i poslao izvješče (putem pošte) o tetoviranju u četvrtak, a rodovnice su bile kod mene več u ponedjeljak (takočer putem pošte). Stvarno začučujuče brzo ali za pohvalu u ovom slučaju..

Pozz
To je neka greška! A kad bi to bilo pravilo a ne iznimka. Nitko sretniji od nas!

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Kinološki savez
« Odgovori #5 u: 09. 10. 2007. 14:34:07 »
Zato sam i napisao "u ovom slučaju" ---

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Kinološki savez
« Odgovori #6 u: 17. 04. 2008. 08:02:07 »
EEE ljudi jeste vidjeli nove web stranice našeg Hrvatskog kinološkog saveza..????
www.hks.hr

Odlično, pregledno, sadržajno.... NAPOKON...

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Kinološki savez
« Odgovori #7 u: 17. 04. 2008. 09:41:26 »
Wooow odlično svaka čast!!!!!

Pozdrav Viktor

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Kinološki savez
« Odgovori #8 u: 17. 04. 2008. 12:35:04 »
Ma stvarno je super ali sto ova slika radi tamo
http://www.hks.hr/top-ten/top-ten-hrvatskih-izlozbenih-pasa.html