Autor Tema: Meopta meopro vs. tasco titan vs. nikon prostaff?  (Posjeta: 4727 vremena)

Offline wortexhole

  • K 500
  • ***
  • Postova: 756
Odg: Meopta meopro vs. tasco titan vs. nikon prostaff?
« Odgovori #15 u: 07. 01. 2013. 07:52:46 »
Sigurno je da je Leupold bolji od Nikona, tu nema uopće dvojbe, zato mu je i cijena veća.
Znaš kako to ide. Misliš si nemam sada za nešto bolje pa ću si kupit ovo pa će me poslužit godinu dana, a onda zaglaviš s tim barem 4 i sav si jadan i nezadovoljan.
Bolje ti je onda pričekat i skupit lovu za nešto s čim ćeš biti zadovoljan nego da poslije grizeš sam sebe radi 1.000,00 Kn koje ćeš vjerojatno i onako spiskat na neku glupost ili ćeš ih ostavit u birtiji.
Neka jelen bježi
I plaha srna mala
A ja ću lovit sreću
Djevojci sa usana

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
Odg: Meopta meopro vs. tasco titan vs. nikon prostaff?
« Odgovori #16 u: 07. 01. 2013. 12:23:24 »
Sigurno je da je Leupold bolji od Nikona, tu nema uopće dvojbe, zato mu je i cijena veća.


Ponekad cijena ne diktira kvalitetu već trgovci i zastupnici, Leupold u Americi košta smiješnu cijenu, kod nas je dvaput skuplji, Nikon je ajmo reć novi na tržištu pa je zbog toga jeftiniji da pridobije kupce, a kvaliteta samog kućišta, leća i mehanizma kod Leupolda i Nikona po meni je tu negdje.
270 Win, gente et non dimittet.....

Offline wortexhole

  • K 500
  • ***
  • Postova: 756
Odg: Meopta meopro vs. tasco titan vs. nikon prostaff?
« Odgovori #17 u: 07. 01. 2013. 17:35:21 »
Rekao je jedan moj dobar prijatelj: ''KUME JEB.. PROIZVOD NA KOJEM NE PIŠE ACHTUNG''
Neka jelen bježi
I plaha srna mala
A ja ću lovit sreću
Djevojci sa usana