Autor Tema: P: CZ550 Lux .30-06 + Leupold VX II 3-9x50 + HORNADY municija  (Posjeta: 953 vremena)

Offline danimus2005

  • K 500
  • ***
  • Postova: 723
  • "...nigdar ni tak bilo, da ni nekak bilo..."
 z14
Poštovane kolegice i kolege lovci.
Evo, da i ovdje stavim obavijest da prodajem svoju mezimicu. Došla je u ormar nova igračka pa je ova višak. Da ne bude neiskorištena, a sigurno će nekom (kao što je meni) odlično služiti, odlučih je prodati. Mene je do sada odlično služila (možete vidjeti po mojim postovima što sam njome lovio) i siguran sam da će novi vlasnik biti zadovoljan.

Dakle riječ je o:

- puška CZ550 Lux
- kalibar .30-06
- optika Leupold VX II 3-9x50 končanica Duplex
- fixni nosači
- puška ima ubrzicu - obarač se gurne naprijed
- fixni spremnik municije - 5komada+1 u cijev

Puška je upucana na municiju HORNADY Superformance SST 165gr (10,7 grama) na udaljenost 184m=nula.
Uz pušku se dobije i 30 komada navedene municije na koju je upucana te cca 130 komada čahura (Norma i HORNADY)

Puška je do sada ispucala cca 160komada municije. Prije HORNADY-a sam koristio NORMA BST 165gr (80 komada ispucano), ali od kada je nije bilo moguće nabaviti prešao sam na HORNADY Superformance - izvrsna municija.
Prvi sam vlasnik puške (kupio je novu u trgovini) te je iz tog razloga i izvrsno očuvana-kao nova.
Puška je od prvog trena kupnje ovakvog stanja:Leupold VX II 3-9x50 optika+fixni nosači original za CZ550.

Molim samo ozbiljne ponude.
Pretpostavljam da svatko zna, ali da spomenem da je za kupnju potrebna nabavna dozvola.

Cijena = 9.700,00kn

Cijena nije fixna-moguća korekcija/dogovor.

 d1

« Zadnja izmjena: 24. 07. 2018. 23:17:37 od danimus2005 »
.....dok je zbrojovka ili suhl u mojoj ruci, neka bježe sve koke, patke, mačke, fazani, lije, srne, svinje, jeleni i vuci.....

Offline danimus2005

  • K 500
  • ***
  • Postova: 723
  • "...nigdar ni tak bilo, da ni nekak bilo..."
Odg: P: CZ550 Lux .30-06 + Leupold VX II 3-9x50 + HORNADY municija
« Odgovori #1 u: 25. 07. 2018. 20:11:44 »
 z14
Evo novih slika-slikano danas.   d4

Zaboravih napisati da uz pušku ide i originalni ključ (vidi se na slikama) koji iskreno nisam nikad koristio, tako da....

 z10
.....dok je zbrojovka ili suhl u mojoj ruci, neka bježe sve koke, patke, mačke, fazani, lije, srne, svinje, jeleni i vuci.....