Forum LOVAC

Lovstvo => Lovstvo => Časopisi, knjige, video, TV emisije o lovstvu => Autor teme: shandi - 09. 07. 2008. 15:44:54

Naslov: lovački tv programi
Autor: shandi - 09. 07. 2008. 15:44:54
znate li neki tv program,koji prati lov,i sve što ide uz lov?ja gledam francuski chase&peche,o lovu i ribolovu.program ide cijeli dan,samo se izmjenjuju prilozi.sat dva bude o lovu,pa onda malo ribolov
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: PinzHunter - 09. 07. 2008. 16:08:18
znate li neki tv program,koji prati lov,i sve što ide uz lov?ja gledam francuski chase&peche,o lovu i ribolovu.program ide cijeli dan,samo se izmjenjuju prilozi.sat dva bude o lovu,pa onda malo ribolov

Kako ga hvatas? Privatni?

Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Tihomir - 09. 07. 2008. 18:46:31
Imaš na Digi TV program Fishing&Hunting ima emisija o lovu,ribolovu,psima svašta nešto nije loše.Program ti je na engleskom.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: File - 09. 07. 2008. 21:21:02
imate i onu ODDDDLIČNUUUU  emisiju na Z1 iliti tv sljeme ZOV PRIRODE
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: fazan - 10. 07. 2008. 08:15:18
imate i onu ODDDDLIČNUUUU  emisiju na Z1 iliti tv sljeme ZOV PRIRODE
Pojasni jesi li zadovoljan ili nisi  tom emisijom koju vodi ANTE GUGO ?
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: dean - 10. 07. 2008. 08:44:53
Koliko novaca je u emisiji mogla i morala bi biti i bolja. To je samo  moje mišljenje.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: fazan - 10. 07. 2008. 09:07:37
Slažem se s Tobom , no i u toj emisiji nažalost se petlja lovačka politika i lobiji koji navlače na svoj mlin.
Mi kao Lovački savez grada Zagreba dajemo Anti 15000 kn da prati rad saveza i logično da smo malo više zastupljeni  , makar nema pretjerivanja.
Do nedavno postojao je i problem produkcije jer oprema s kojom je Gugo snimao nije zadovoljavala standarde HT-a tako da se neki vrlo kvalitetni  i afirmativni prilozi o lovstvu nisu mogli vidjeti na nacionalnoj televiziji.No situacija je sad dobra i vjerujem da će osim na lokalnim televizijama , neki kvalitetan prilog osvanuti i na centralnoj dalekovidnici ( ;D ).
Ako netko želi da emisija "Dobra kob " dođe u njegovo društvo i snimi prilog o radu može uvijek slobodno nazvati Antu i probati dogovoriti temu snimanja i termin.
Ako je netko zainteresiran poslat ću mu Antin broj na PM.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: dean - 10. 07. 2008. 09:17:12
Ti si malo kulturnije rekao nego kaj bi ja pa sam baš zato bio skroman u prvoj izjavi. Do nedavno je snimao emisije koje idu na tv kamerom za svadbe, a ako nije stigao napraviti emisiju, uredno bi išla repriza. Kad je pušten neki dio koji educira lovce? Bilo ih je, ali kao i časopisima, pišemo samo iskustva drugih te njihova istraživanja koja smo preveli. Sramota! Kao da mi nemamo lovišta i ljudi koji bi mogli napraviti dobru edukacijsku emisiju. Npr. snimi se 10-20 srnjaka te netko stručan nam kaže ocjene trofeja te divljači i kloliko je koje grlo perspektivno. Možda jednog dana!
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: File - 10. 07. 2008. 11:41:15
Fazane ako češ iskreno katastrofa mi je,same nekakve sjednice,reklame monija i drugih,snimke uvijek iste na kojima 3 lovca stavljaju sijeno i 5 lovaca koje vada olupinu auta,đuro dečak di je on bio šta je radio i ostalo.
Nemogu virovat da se u tjedan dana nemože skupit 20 min. kvalitetnog materijala i baš mi je iskreno žao jer svaki put se namjestim  pred tv ili kad je repriza i očekujem ovaj će put bit bolje i tako iz emisije u emisiju.šteta
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: fazan - 10. 07. 2008. 12:17:15
Pa zato ti i kažem, osmisli temu ,porazgovaraj s Gugom i pozovi ga da našto suvislo snimi iz života i rada Tvog društva.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: dean - 10. 07. 2008. 12:27:42
Nismo mi plaćeni da njemu smišljamo teme, ali možemo mu izać u susret te mu pomoć da popuni vrijeme emisije i da promoviramo neko ld-lu i njegov rad. To svakako.  d4
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Zoran - 10. 07. 2008. 12:33:54
Pa zato ti i kažem, osmisli temu ,porazgovaraj s Gugom i pozovi ga da našto suvislo snimi iz života i rada Tvog društva.

mislim da  gazda gugom je malo zaosto sta se tice edukacije za dokumentarne emisije!
a da moze sad nesto i kvalitetno da se napravi treba mu 30.000kn po emisiji minimalno!
(a kad bi mu ja osmislio sami koncept samo za to bi trebo debelo da plati)
sta hocu reci malo njemu treba vise ljudi u toj emisiji! sad sto on ima volju nesto da radi to je super!
poznam dosta ljudi koji su ga zvali iz lovista da snima divljac sa mladima itd.. i on bi odma doletio!
ali nemoze svak biti profesjonalac ko ja!  :laugh:

mozda da ga zovnem da snimi  srnu ispod ceke ima 3 laneta nesto jos neviđeno!
a za svako lane 100jura koje snimi! ma mogli bi se dogovoriti!
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: fazan - 10. 07. 2008. 12:42:54
Hej ,uzgajivač!
Kako možeš dozvoliti da srna vodi tri laneta. najjačeg odmah treba izlučiti!
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: shandi - 10. 07. 2008. 12:49:10
emisija je po meni negledljiva.teme kao da su politički režirane,a o produkciji da i ne pričam.još kad vidim da voditelj vodi emisiju u sunčanim naočalama,to je smiješno
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: SSG - 10. 07. 2008. 12:50:35
Pa zato ti i kažem, osmisli temu ,porazgovaraj s Gugom i pozovi ga da našto suvislo snimi iz života i rada Tvog društva.
mozda da ga zovnem da snimi moju srnu ispod ceke ima 3 laneta nesto jos neviđeno!



Zoki,jedno lane bi valjalo izlučiti.Ono najveće
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Zoran - 10. 07. 2008. 12:51:48
Hej ,uzgajivač!
Kako možeš dozvoliti da srna vodi tri laneta. najjačeg odmah treba izlučiti!

he.. tako su te srne! politika drustva je taka! kad bi to ja reko iso bi na disciplinski kod njih!  :laugh:
ali zato cu se ja potruditi oko nje! molo sa boljom ishranom ako uspijem!

sad je vec druga tema ali ako neko zna sta i kako da je prehranim neka slobodno mi savjetuje! hvala
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: File - 10. 07. 2008. 14:18:55
Pa zato ti i kažem, osmisli temu ,porazgovaraj s Gugom i pozovi ga da našto suvislo snimi iz života i rada Tvog društva.

Još sam u Zg par dana pa kad stignem dole možda i nešto uspijem i dogovorit s ovim mojim nadređenima a onda ću tebe zamolit za kontakt od ANTE  d4
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Zeiss - 24. 02. 2014. 10:55:46
Na MAXtv-u ako uzmete sportski paket na kanalu 422 je fishing&hunting, pa ako ima netko da nije znao kao ja do prije par dana evo pomoći.  zagi
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: fly - 24. 02. 2014. 20:05:12
 Ali, nažalost vrte jednu istu vrpcu 24h. I tako iz dana u dan već više od godinu dana.
Sramota.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: papkar - 24. 02. 2014. 20:26:58
A ima na youtubi kolko očeš ali jedini je problem ako se ne razumije engleski...

Evo vam linkova izlaze svaki tjedan novi i ima svega od lova pa do recenzije novih pušaka!

http://www.youtube.com/channel/UCUpS8tVQbWTOQ85ytd_B4Zg (http://www.youtube.com/channel/UCUpS8tVQbWTOQ85ytd_B4Zg)

http://www.youtube.com/channel/SWxh5FkVCaekc (http://www.youtube.com/channel/SWxh5FkVCaekc)

http://www.youtube.com/channel/UC5GN7jr0Ie5UBdWsI83Kdcg (http://www.youtube.com/channel/UC5GN7jr0Ie5UBdWsI83Kdcg)
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Marauder - 17. 03. 2014. 00:01:48
Pozdrav!
Neki dan sam primjetio da se program Fishing&Hunting od sada se zove Lov i Ribolov. Ne ponavljaju više jedno te isti program, imaju nove emisije pa čak reportaže iz Slovenije, Hrvatske, Srbije i BiH.  Ostao sam ugodno iznenađen z1
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: fazan - 17. 03. 2014. 07:35:48
Tako je !
prijatelj Ante Gugo  ( Zov prirode ) dobio je licencu za snimanje reportaža iz naših krajeva .  Poslije uskrsa snimiti će reportažu o rdu lovačkih društva u granicama parka prirode !
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: ivod - 17. 03. 2014. 08:24:28
Fala dragom Bogu ! Već tri godine gledam starog Francuza pasovođu ili pak tužnog izrađivača vabilica za čvorke kojeg nema tko naslijediti  >:( ...
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: JANEZ L - 17. 03. 2014. 13:39:51
Lp!

Hvala Bogu, da nisam sam i da još ko to gleda već dugo godina, svaki dan sve isto... paci paci paci

Ja se već obratio na F&H program ali nije bilo odgovora... mad mad mad

Lovski zdravo
Janez L
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Zeiss - 17. 03. 2014. 19:37:19
Ja se već prepao da ću ga morati odjaviti  dois, ali vidim da se počelo nešto dešavati i da više nisu reprize.  ludiloo
Valjda su se i oni pokrenuli.  just
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: JANEZ L - 17. 03. 2014. 19:42:33
Lp!

Ja sada pogledao, kad si napisao i vidim, da je program "kuhinjico". Jedan lik peče ribu, barem govori "naš" jezik, da ga razumijem. ludiloo d1

Lovski zdravo
Janez L
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: ROKI 23 - 17. 03. 2014. 20:39:10
Stvarno su bili do .izdili fre
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: File - 21. 03. 2014. 23:11:55
Fala dragom Bogu ! Već tri godine gledam starog Francuza pasovođu ili pak tužnog izrađivača vabilica za čvorke kojeg nema tko naslijediti  >:( ...

Ti si Bog... Plačem sad kad sam se sitio kako stari izgleda dok puše u taj komad drva...
Koliko smo puta ga odgledali i mi bi znali napravit
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: toplichanec - 09. 01. 2017. 21:41:59
Ne znam da li ste vidjeli, ali jučer je bilo na National Geograficu.
Lov na sibirskog tigra.
Lovac, neki sibirac, je na -30 po deset dana u bivku. Lov traje i do 80 dana.
bez grijanja. Jede samo neke vitamine i orašasto voće. Nisam skužil što pije.
Nuždu ima dva puta tjedno u vrećicu.
Ne silazi s drva.
Svakih desetak dana mu dođe njegov pomoćnik, odnese vrećice s fekalijama i donese opet vitamine i orahe ili što već.
Ekstremno. Poslije je bio intervju. Smiren neki čovjek, ali veli da mu je samoća najveći teret. Kak mu nije temperatura.
Volim lov, ali za ovo ne bi bio spreman.
Da li imaju neke kvote, uglavnom, snimili su sibirskog tigra, preljep je. Mislim da ih nema više puno i da su pod jakom zaštitom. Nisam vidio cijelu emisiju, samo kraj. Ako je netko gledao neka dopuni.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Zeiss - 09. 01. 2017. 23:54:14
Ako je pod zaštitom, a je, ko mu onda daje dozvolu za legalan lov i ovi još to snimaju i javno objavljuju?  ččč
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: roger - 10. 01. 2017. 06:38:14
U moderno vrijeme nisam jos cuo za lov na tigra, legalan. Vjerujem da bi bio po cijeni zlata, a i proculo bi se to makar od strane americkih lovaca, i s druge strane protesta zelenih.

Medjutim, negdje lokalno, mozda se i dozvoljava? Cites se ni ne mjesa ako trofeji idu u izvoz (preko granice). Sve u svemu, moguce.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Gabro - 10. 01. 2017. 08:47:09
A ima i pravo da se bune zeleni kad neko ide lovit Sibirskoga tigra, snježnog leoparda i slične ugrožene vrste!! Ima ih toliko malo na svitu da svaki lov nema nikakvoga smisla!!!
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Pinia - 10. 01. 2017. 09:22:07
A ja sam gledao na national geografic kako uredno ljudi šetaju i razgledavaju po Marsu. Ja njima ništa ne vjerujem jer do jedan njihov dokumentarac je odglumljen a priča izvrnuta. Bilo neki dan sat vremena o jetiju i da su ga vidili sto posto ali da ga nikako ne stignu slikat.. moš mislit  happi
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: JANEZ L - 10. 01. 2017. 14:35:21
Lp!

Pa da lov na sibirskog tigra, da ali fotoaparatom. Gledao i ja. Bio to neki Amer koji preučava pume i sada išao po stupnjevima nekog južnog Koreanca, koji je to radio nekih 20 godina nazada. A onaj ekstremist bio onaj Koreanac a ne Amer.

Lov na sve vrste tigrova je moguč na farmama u Južnoj Africi, kde jih rede u tu svrhu. Samo treba puno para i imaš sibirca, bengalca, burmanskog... Zaštitarji su glasni samo kod nas, a tamo jih bacaju tigrovima.

Lovski zdravo
Janez L
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: fazan - 29. 05. 2017. 07:37:38
Krenu je s emitiranjem na Mreži "Lovački rog ", emisija o lovstvu na području grada Zagreba.
premjerno ide petkom u 22,30 , a reprizira se subotom i nedjeljom.
Pitah jučer tajnika HlS-a i predsjednika najvećeg lovačkog društva u Zagrebu tko je pokretač inicijative  no ne dobih zadovoljavajući odgovor.
Kako je ovo Izborna skupština LSG Zagreba mislim da znam od kuda vjetar puše.
No svakako hvale vrijedna inicijativa, bez obzira što mislim da u samom gradu nema dovoljno materijala za popunu sadržaja emisije.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: toplichanec - 29. 05. 2017. 08:25:23
Gledao sam ovu zadnju emisiju Lovački rog.
Od pričanja o problemima unutar pojedini lovačkih društava, ništa bitno.
Slično kao u u Lovačkom vjesniku, ove obljetnice, one obljetnice, tko je bio na kojoj skupštini, a nešto edukacijsko od biologiji divljači, pravilnom izboru za odstrel, lovačkoj opremi, dresuri lovačkih pasa i otklanjanju nepravilnosti kod pasa ali i vodiča, o tome nitko ništa.
Možda i snimke pojedinačnih lovova, kao i skupnih - toga naravno nema.

A tko su tajnici predsjednici, kakav je gulaš, tko se došao poslikati, to stvarno ne zanima nikog van te udruge.
Možda će biti bolje.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Fazan Okićki - 31. 05. 2017. 11:06:05
Odgledao sve tri. Nažalost, alkarskim rječnikom rečeno, alkar "Lovački rog" u ništa!

Osnovni problem, kako ga ja vidim, leži u tome da se zapravo ne zna što se tim ciklusom emisija želi postići. A ako cilj nije jasno deklariran i razumljiv, onda ni konačan proizvod ne može obarati s nogu.

Slažem se s kolegom toplichanec kako je emisija zapravo "Lovački vjesnik" u video formatu. I dok za "Lovački vjesnik" još mogu naći opravdanje jer on je ipak službeno glasilo HLS-a, za "Lovački rog" ga jednostavno nema.

Da se mene pitalo, ova bi ideja poslužila za jasno mijenjanje slike o lovstvu među građanima Lijepe naše. Popularizacija lovstva ne može se provesti u zatvorenom međulovačkom krugu u kojem jedni drugima plačemo na ramenima i ponavljamo stalno iste probleme. Mijenjanje percpecije javnosti o lovcima i lovstvu može se samo jasnom i kvalitetnom prezentacijom naših aktivnosti te razumljivom (jednostavnom) i jezgrovitom komunikacijom s javnošću.  teaa

Da se mene pitalo, ova bi emisija imala potpuno drugačiju koncepciju i svaka bi epizoda bila tematski posvećena nekom od segmenata lovstva. Sigurno se može napraviti jedna emisija o kinologiji, jedna o trofejistici, jedna o zakonodavnom okviru lovstva i problemima koji iz toga proizlaze. Ne nabrajam dalje da zaštitim ideju.  z14 Ali to bi poslalo jasnu sliku u javnost kako je lovstvo izrazito kompleksan segment koji traži vrlo širok spektar kvalitetnih i stručnih znanja te mnogo terenskog iskustva i praktičnog rada.

Da se mene pitalo, materijale za emisiju bi se skupljalo ciljano i kroz dulji vremenski period, a temeljem kvalitetno razrađenog scenarija. Naime, iz viđenog se može zaključiti kako se emisija snima "u zadnji čas", a to nije dobro. Ne znam jeste li gledali BBC-jevu drugu sezonu dokumentarca "Planet Zemlja". Osobno, uživao sam. Naravno, takvu produkcijski razinu i financije nije moguće dosegnuti ni u ludilu. Ali ti materijali sigurno nisu pripremani i snimani u mjesec dana.

I o terminu emitiranja bi se moglo razgovarati ali vjerujem da, bar u početku, i nije bilo moguće tražiti neke jače termine. Naročito kad imate ovakav materijal.  8)

S kolegom fazanom se (napokon!) ne slažem. Mislim da je Zagreb, upravo zbog svoje specifične situacije, vrlo interesantan i da može ispričati priču o lovstvu koju niti jedan drugi savez ne može. Bar ne u toj mjeri. Tako je emisija i izgledala i smatram da je bila najbolja (najmanje loša) od sve tri prikazane.

Mene je puno više iznenadilo da je više od zadnjih 5 minuta emisije iz Slavonsko-brodske županije otišlo na natjecanje u kuhanju paprikaša na Jarunu. To zapravo znači da Slavonsko-brodska županija nije mogla popuniti niti 25 minuta kvalitetnim materijalom. Za mene je to katastrofa! Naročito zato jer je bila druga na redu što znači da još uvijek publika nije potpuno zasićena jednom te istom pričom.

Iz te perspektive gledano, ne bih htio biti u koži onih županija koje budu prezentirane među zadnjima.

U svakom slučaju, prognoziram pad gledanosti kako bude emitiranje odmicalo. S tim da je to dobra vijest jer to znači da su seriju počeli gledati i neki "nelovci" pa onda odustali.

Stagnacija gledanosti bi bila još gora. To bi značilo da su samo lovci i gledali od početak.

I još jedna "Vidoviti Milan" prognoza. Najgledanija emisija bit će ona iz Splitsko-dalmatinske županije. Tamo je najviše lovaca, tamo će biti najveći interes za gledanje "slike svoje" na ekranu.  zagi

DK!
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: roger - 31. 05. 2017. 11:54:11
Samo ovdje treba reci da je zaista vrlo tesko snimiti kvalitetnu emisiju o lovu.
I za kvalitetu, realno bi trebalo novaca.

Recimo, pogledam povremeno Americke lovacke emisije preko satelitskih kanala, i nicim nisam impresioniran.

Uglavnom se svodi na 15-minutne dokumentarce, sponzorirane od proizvodjaca, vrlo male skoro nikakve edukacijske vrijednosti.
Ti sponzorirani dokumentarci se svode na to da lovac dolazi u skracenom postupku na mjesto odstrela, postavlja pusku, puca (jednom) i neko ko je snjim, obavezno mu cestita, thumbs up, i to je to. Joj kako je super ta nova puska!

Znaci ne vide se eventualni promasaji.
Cijena lova, lovnog vodica, ili makar lovne markice se ne spominje.
Tip metka, to jest zrna obicno se ne spominje.
Vidi se brand, puske i optike.
Uglavnom, dodjes na poziciju i pucas, a kapitalna divljac pada.
Tocka.

Uglavnom, trend su dokumetarci informativnog kakraktera koji ukazuju na nove stvari na trzistu, sa puskama koje ne promasuju.
Edukativno, nula bodova.

U buducnosti ce biti jos i teze, obzirom na propise o zastiti zivotinja, da bi se izbjeglo prikazivati da zivotinja pati, znaci dokumentarci u buducnosti biti ce realno bez eksplicitnih slika odstrela.

Danas se ni ne mogu sjetiti jednog lovnog dokumentarca sa TV da bih ga zaista mogao preporuciti.

Na you tube se zna naci ponesto vrijedno gledanja.

Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: zhrvoje - 11. 06. 2017. 08:57:02
Kolega Roger, jesi gledao MeatEater-a? Meni je odlican...
Znaci covjek lovi uglavnom sam u uglavnom javnim lovistima (public lands) i onda kuha/jede to sto je odstrelio...
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: roger - 11. 06. 2017. 09:28:11
"Meat eater", nisam gledao.

Ali, gledao sam "Sasquatch Mountain man". Serija na  "outdoor channel". Ovo mi se cini slicno tome.

To je serija koja prati trapera koji po Rocky Mountains, i preriji lovi kao sto se lovilo u doba prvih trapera.
Znaci, hawken puska na crni barut, luk i strijela, klopke.
Zivi u brvnari,
Sam radi sve.
Lijeva kugle,
Stavi kozu, izrada futrola za za pusku, noz, strijele.
Tradicionalni nacin pripreme mesa.
sam radi i kuje nozeve, potkovice i slicno.
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: zhrvoje - 11. 06. 2017. 10:23:01
Nije ni slicno...pogledaj svidjet ce ti se...
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: roger - 11. 06. 2017. 10:28:00
Budem! zagi
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: zhrvoje - 04. 01. 2018. 23:52:14
Na Vinkovackoj televiziji krenula je emisija o lovstvu pod nazivom 'Čuvari Prirode'. Vecerasnja emisija je snimana u mom LD. Pogledajte...
https://youtu.be/QL-0Wz0HR0o
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: tom12 - 13. 01. 2018. 00:04:09
Na Vinkovackoj televiziji krenula je emisija o lovstvu pod nazivom 'Čuvari Prirode'. Vecerasnja emisija je snimana u mom LD. Pogledajte...

U koje vrijeme ide?
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: zhrvoje - 13. 01. 2018. 00:26:07
Sve epizode se mogu pogledati na youtubeu...

Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: OregonHunter - 13. 01. 2018. 21:17:57
Jel netko gleda ovu emisiju na HRT2 Medvjeđa družina u skandinavskoj šumi ? Kako je prelijepa priroda i prikazuju odlične životinje i njihov život. Da su bar kod nas ovakvi medvjedi  rol
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: roger - 02. 03. 2021. 03:39:00
https://www.youtube.com/watch?v=GOvCpxjr0h0
Naslov: Odg: lovački tv programi
Autor: Pinia - 02. 03. 2021. 21:19:48
Cool  d4

https://www.youtube.com/watch?v=JhLkPxIINW0&ab_channel=huntingspirit