Forum LOVAC

Optike i nosači => Optike => Dvogledi i monokulari => Autor teme: Petko - 01. 09. 2016. 15:42:48

Naslov: Swarovski 10x50
Autor: Petko - 01. 09. 2016. 15:42:48
Zanima me jel ima tko kakvih iskustva sa ovim dalekozorom? Radi se o starijem modelu i to vojnom. Jel se to isplati uzeti I jel se može koristiti za lov?
Naslov: Odg: Swarovski 10x50
Autor: drazenx - 01. 09. 2016. 18:52:29
Zavisi koliko novca za njega.
Naslov: Odg: Swarovski 10x50
Autor: Dejo - 02. 09. 2016. 06:15:32
Budite pažljiv kod tog dvogleda, mislim da ovo nije Swarovski Habicht, nego je riječ o dvogledu znamke Seeadler iz Nurnberga,koji ima sličan logo kao Swarovski.Kvaliteta i zbog toga cijena pa bi trebala biti sasvim druga, tako da prvo proverite, da ga nečete puno preplatit.


Naslov: Odg: Swarovski 10x50
Autor: Petko - 02. 09. 2016. 10:24:06
Budite pažljiv kod tog dvogleda, mislim da ovo nije Swarovski Habicht, nego je riječ o dvogledu znamke Seeadler iz Nurnberga,koji ima sličan logo kao Swarovski.Kvaliteta i zbog toga cijena pa bi trebala biti sasvim druga, tako da prvo proverite, da ga nečete puno preplatit.

zato me I zanima koje je to kvalitete da mogu vidjeti za cijenu, meni bi to išlo pod račun, ali neznam koliko mi se isplati za njega umanjiti. A ako je to Seeadler,jel on vrijedi nešto i koliko?
Naslov: Odg: Swarovski 10x50
Autor: Petko - 02. 09. 2016. 10:41:43
Budite pažljiv kod tog dvogleda, mislim da ovo nije Swarovski Habicht, nego je riječ o dvogledu znamke Seeadler iz Nurnberga,koji ima sličan logo kao Swarovski.Kvaliteta i zbog toga cijena pa bi trebala biti sasvim druga, tako da prvo proverite, da ga nečete puno preplatit.

zato me I zanima koje je to kvalitete da mogu vidjeti za cijenu, meni bi to išlo pod račun, ali neznam koliko mi se isplati za njega umanjiti. A ako je to Seeadler,jel on vrijedi nešto i koliko?

Sada sam to malo uspoređivao preko slike, I ipak mi se ćini da je to Seeadler, jer Swarovski ima još znakova po sebi. Hvala vam na pomoći, samo me zanima jel znate što o tom dalekozoru? jel se to isplati I za koliko?
Naslov: Odg: Swarovski 10x50
Autor: Dejo - 02. 09. 2016. 19:51:36
http://www.seeadler-optik.si/files/SEEADLER-OPTIK%20katalog.pdf (http://www.seeadler-optik.si/files/SEEADLER-OPTIK%20katalog.pdf)

Mislim da je onaj vaš sličan modelu marin u tom katalogu, samo da ima ta montiran i kompas.
Naslov: Odg: Swarovski 10x50
Autor: ivo samoborec - 03. 09. 2016. 10:03:53
...najbolje je kad odes u sumu i cekas zalazak sunca..i gledaj..gledaj...poslije u mraku probaj uociti slike..ako si zadovoljan to je to.