Forum LOVAC

Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci => Oprema i Odjeća i obuća => GPS i slična elektronika za lovca => Autor teme: bravodenisu - 24. 02. 2015. 18:27:35

Naslov: Toki Voki PMR 446MHz
Autor: bravodenisu - 24. 02. 2015. 18:27:35
Trazim po internetu, citam, gledam video zapise i ne mogu nigde naci neki podatak za ove PMR-Toki Voki na 446MHz.  d7
- Od preko 100 modela ako ne i vise koliko ima ovih uredjaja za PMR-446MHz ne mogu naci koje sve marke ili modele mogu odmah detektovati podkanal (CTCSS) koji se emituje.
-Znaci jedan toki voki pustis na SCAN da skenira kanale, a drugi podesis ga na primer; (kanal-7 - podkanal-34) i stisnes predaju. Ovaj koji skenira automatski se zaustavi na kanal i pokazuje odmah i koji podkanal se emituje !!!
Kao ovde primer: https://www.youtube.com/watch?v=lIAE-kjONus (https://www.youtube.com/watch?v=lIAE-kjONus)
- Za sad samo sam saznao neke modele Motorole da to mogu ali ne znam koje jos mogu, ili da li imaju mogucnost i neke druge marke Toki Vokija ?
Moze Motorola Talkabout T4512; T5622 i mislim da moze i T6222
Ako bilo ko zna jos neke modele koje mogu molim da napisete ovde.
 HVALA!  z14
Naslov: Odg: Toki Voki PMR 446MHz
Autor: bravodenisu - 05. 03. 2015. 08:26:47
Izgleda da ipak niko ne zna  paci
I ja trazim vec dugo ali nigde ne mogu naci negde da pise nesto koji Toki Voki to mogu i imaju tu mogucnost a koji ne, da bi znao sta da potrazim. Mada ne znam koga i gde ni da pitam   telll
Naslov: Odg: Toki Voki PMR 446MHz
Autor: Štef - 05. 03. 2015. 08:43:42
Ovdje ti postoje neka pravila ponašanja - za početak pročitaš pravila pa odeš na predstavljanje članova te napišeš nešto o sebi, onda ti mi fino zaželimo dobrodošlicu a tek onda kreneš sa pitanjima i konverzacijom.  zagi
Naslov: Odg: Toki Voki PMR 446MHz
Autor: bravodenisu - 09. 03. 2015. 18:41:18
UF izvinjavam se! Samo sam hteo da saznam nesto o tim TokiVoki-ja jer obozavam tu tehniku pa ne znam ni koga da pitam. Ja sam video ovaj vas sajt koji mi se ucinilo jako interesantnim i cak imate komentare za Toki Voki ali o LOV-u ja stvarno pojma nemam nista  ččč
 HVALA vam puno i izvinjavam se ako sam upao kod vas u drustvu.
 Srecno moji lovci i zivi mi bili  zagi