Forum LOVAC

Lovna kinologija => Izložbe i utakmice => Autor teme: Viktor - 19. 04. 2008. 20:40:28

Naslov: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: Viktor - 19. 04. 2008. 20:40:28
Na natjecanju održanom prteklih dana u Češkoj sudjelovali su psi iz cijele Evrope. Prvo mjesto osvojio je Hari Herak sa Amorom a Hrvatska je i ekipno prva!

(http://i14.photobucket.com/albums/a336/jastreb/republiquetcheque2008-1.jpg)

Ima li veće promocije naše države u lovnoj kinologiji i općenito u lovstvu nego što ju je taj čovjek napravio. Kapa dolje nema mu premca u čitavom Svijetu!!!!!!!

(http://i14.photobucket.com/albums/a336/jastreb/HAZ1.jpg)

Pozdrav Viktor
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: File - 19. 04. 2008. 21:42:15
Nema bolje promocije za bilo koga i bilo šta od dobrih rezultata i rad! Svaka svaka čast! d4
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: madhunter - 20. 04. 2008. 07:53:52
Ovakvi rezultati su za nas več pod normalnim! Hari svojim radom i trudom i vremenom provedenim sa psima ne zaslužuje ništa slabije od POBJEDNIK, PRVAK SVIJETA, PRVAK EUROPE!
Svaka čast još jednom cijeloj ekipi!
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: Viktor - 21. 04. 2008. 08:19:25
Nitko u povijesti nje napravi svjetske šampione u toliko pasmina a u kratkodlakima nema premca u Svijetu!
Na natjecanju su bili i Amerikanci!

Pozdrav Viktor
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: fazan - 21. 04. 2008. 08:35:09
Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: SSG - 21. 04. 2008. 08:56:26
Svaka čast.Hari Herak je kinološka legenda.Nevjerujem da će ga bilo tko u budućnosti nadmašiti.
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: Neno - 21. 04. 2008. 10:51:01
Imao sam zadovoljstvo i osobno upoznati gospodina Heraka, njegovi rezultati govore više od riječi.
U zadnje vrijeme više se posvetio sokolarenju, i unatoč tome postiže ovakve rezultate s psima.


Svaka čast!
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: fazan - 21. 04. 2008. 11:05:02
Svaki put kad dođem u Zelendvor, a to nije rijetko, u krugu psetarne postavljeni su stalci za ptice i na njima u većini slučajeva crvenorepi jastreb i nešto ptica iz reda sokolovki.
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: Viktor - 21. 04. 2008. 12:28:13
Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.

Apsolutno i veliko odricanje da ondje provede čitavu godinu i spava u kombiju  d1 z10
Bez alata nema zanata, ja sam samo ove godine samostalno stavio 200 jarebica kod sebe na teren da bi mogao trenirati i pustio PUNO fazana u društvo o svome trošku - bez toga nema uspijeha!

Hari je trenutno sigurno i jedan od najvećih evropskih sokolara i puno puta zajedno sokolarimo. Ja od prošle godine trčim i njegovu kuju a sokolariti iza njegovih pasa - NEPONOVLJIVO!!!!!

Jedna zajednička fotka on je u našem Hrvatskom sokolarskom klubu:

(http://i14.photobucket.com/albums/a336/jastreb/CFCteam.jpg)

Pozdrav Viktor
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: SUMO - 21. 04. 2008. 13:11:02
Cestitke za Harija koji je vise nego neponovljiv.
Pa posle zestoke saobracajke logicno je da mora da manje hoda i da se oporavlja.
Btw inace sampionat u Ceskoj je jedan od najgore organizovanih u zadnjih 10 godina, sa sve pustenim jarebicama, previse zeceva, losom logistikom... time je Harijev uspeh i veci, rece mi ucesnik....
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: ikova371 - 21. 04. 2008. 13:15:08
čestitke za haria i za ekipu naravno
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: Viktor - 21. 04. 2008. 13:41:45
Cestitke za Harija koji je vise nego neponovljiv.
Pa posle zestoke saobracajke logicno je da mora da manje hoda i da se oporavlja.
Btw inace sampionat u Ceskoj je jedan od najgore organizovanih u zadnjih 10 godina, sa sve pustenim jarebicama, previse zeceva, losom logistikom... time je Harijev uspeh i veci, rece mi ucesnik....

Apsolutno!

U svakom turnusu nije bilo ispod 10 zečeva!!!!! Pa ti budi taj kome će pas pronači i markirat jarebice!!

Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: Dik - 21. 04. 2008. 15:32:08
Svaka čast majstor Hari.Lp iz SLO
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: NLT - 22. 04. 2008. 00:34:55
Harija prepoznajemo svi ali koji je ovaj gadni, lijevo na slici?

Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.

Apsolutno i veliko odricanje da ondje provede čitavu godinu i spava u kombiju  d1 z10
Bez alata nema zanata, ja sam samo ove godine samostalno stavio 200 jarebica kod sebe na teren da bi mogao trenirati i pustio PUNO fazana u društvo o svome trošku - bez toga nema uspijeha!

Hari je trenutno sigurno i jedan od najvećih evropskih sokolara i puno puta zajedno sokolarimo. Ja od prošle godine trčim i njegovu kuju a sokolariti iza njegovih pasa - NEPONOVLJIVO!!!!!

Jedna zajednička fotka on je u našem Hrvatskom sokolarskom klubu:

(http://i14.photobucket.com/albums/a336/jastreb/CFCteam.jpg)

Pozdrav Viktor
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: Nikola - 22. 04. 2008. 07:04:49
Harija prepoznajemo svi ali koji je ovaj gadni, lijevo na slici?

Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.

Apsolutno i veliko odricanje da ondje provede čitavu godinu i spava u kombiju  d1 z10
Bez alata nema zanata, ja sam samo ove godine samostalno stavio 200 jarebica kod sebe na teren da bi mogao trenirati i pustio PUNO fazana u društvo o svome trošku - bez toga nema uspijeha!

Hari je trenutno sigurno i jedan od najvećih evropskih sokolara i puno puta zajedno sokolarimo. Ja od prošle godine trčim i njegovu kuju a sokolariti iza njegovih pasa - NEPONOVLJIVO!!!!!

Jedna zajednička fotka on je u našem Hrvatskom sokolarskom klubu:

Pozdrav Viktor
ADMIN=> iz citata izbacite slike, da se ne ponavljaju slike
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: Viktor - 22. 04. 2008. 07:24:23
Ma pusti kretena taj se samo slika sa pticama ali nikada ne lovi  :D :D :D :D :D :D :D

Voli biti u centru pažnje ni zašto  :D :D :D :D

Jel imaš zadnji broj International Falconera - HRVATSKA NA DUPLERICI I JOŠ EXTRA ČLANAK  ;) - taj kreten radi za svoju ekipu  :D :D ;) ;)

Pozdrav Viktor
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: SUMO - 22. 04. 2008. 09:09:35
Sinoc cujem i podatak,
takmicar iz Srbije je u svom turnusu imao i 9 srna... auuu organizatori...

:)
Naslov: Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
Autor: Viktor - 22. 04. 2008. 09:19:14
Ja sam 2005 sokolario u Češkoj u Opocnu - TOLIKO ZEČEVA I SRNA NISAM U ŽIVOTU VIDIO!!!!  :o :o

Stotine posvuda!!!!!!