Forum LOVAC

Lovna kinologija => Izložbe i utakmice => Autor teme: madhunter - 20. 01. 2008. 11:32:39

Naslov: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 20. 01. 2008. 11:32:39
Klub njemačkih lovnih terijera Hrvatska organizira 28.03.2008 II.Specijalnu smotru ( uzgojni pregled) za njemačke lovne terijere, a 29.i 30.03.2008 Ispit priročenih osobina u Lovištu Zelendvor-Varaždin.
Specifičnost održavanja manifestacije je u tome što samo sučenje odračuju suci specijalisti za pasminu iz Njemačke, Austrije i Švicarske.
Svi zainteresirani mogu se javiti na 098/410-514 ili mail. madhunter@net.hr
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 22. 01. 2008. 09:45:48
Baš me zanima koji od uzgajivača će doč pokazat kaj imaju u dvorištu i u koje i kakve pse polažu nade za daljnji uzgoj.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Dik - 22. 01. 2008. 17:03:35
Ako će se vided dosti pravih pasa razmišljam,da ću i ja doč,da vidim šta sve imate u vašoj zemlji.Madhunter javi koliko pasa će se prijavit.Lp iz SLO
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 23. 01. 2008. 09:14:29
Koliko god da ih se prijavi, možda će 20 % imati ocjenu dlake i oblika 4 i više, a neče ni veči postotak biti sljedoglasan na zeca, uopče doč do rešetke, biti vodoljubiv i imati uročeni aport. Živi bili, pa vidjeli!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: lovacpd - 23. 01. 2008. 09:51:55
ne znam da li je tako...
Dean gdje ima konacan plan takmicenja, kad pocinje, koliko traje...iskreno volio bi doci na ocjenu, ali petak....
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 28. 01. 2008. 05:57:56
Petak je malo nezgodan za vodiče koji dolaze iz udaljenijih krajeva, al mislim da je izvedivo.Petak popodne izmeču 13-14 sati počinje smotra i traje dok se ne ocjeni i zadnji pas. Subota ujutro IPO, tri grupe pasa, po 5-6 u grupi, svaka grupa 3-4 suca.Ocjenjuje se sljedoglasnost na tragu zeca, ponašanje na pucanj i vodoljubivost.Ako bude vremena u subotu moramo odraditi i rad na rovu, a ako ne onda to ostaje za nedjelju ujutro.

Savjet vodičima- pse treba pripremiti za Ispit jer gledanja kroz prste nema, a sudačka ekipa je vrlo rigorozna!
( Klub osigurava Svim učesnicima Ispita probu na rovu - petak )

Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 28. 01. 2008. 10:52:03
Ako će biti rov u nedjelju, ja sam tamo da vidim to sve u živo.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 01. 02. 2008. 06:25:08
Dobro si došao, kao i svi zainteresirani!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 27. 02. 2008. 12:20:28
Bliži se ispit. Tko sve dolazi pogledat kako izgleda kad sude sudci iz Njemačke?
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 01. 03. 2008. 07:37:12
Nema razlike, Ispit je isti kao da sude naši suci, samo su kriteriji drukčiji. Još jedna mala razlika je što sada dolaze pripremljeni psi jer gledanja kroz prste nema!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 03. 03. 2008. 09:15:30
Nije li i razlika u tome kaj su ti sudci za razliku od nekih naših ipak gospoda. Naši sudci znaju vrijeđati i vodiča psa i psa, a to nije lijepo! Njemci su smireniji na ispitu, nema trčanja, vikanja, stručni su i dosljedni!
Baš me zanima kako će to sve izgledat!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: NLT - 03. 03. 2008. 23:43:02
Vjerujem da ce i organizacija i sudenje biti vrhunsko.Volio bih da bude puno pasa da se napokon vidi sta imamo ali ako bude mali broj to znaci da ce doci samo oni koji vjeruju u svoje pse.
Goran

Nije li i razlika u tome kaj su ti sudci za razliku od nekih naših ipak gospoda. Naši sudci znaju vrijeđati i vodiča psa i psa, a to nije lijepo! Njemci su smireniji na ispitu, nema trčanja, vikanja, stručni su i dosljedni!
Baš me zanima kako će to sve izgledat!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 06. 03. 2008. 14:56:47
Potrudit ćemo se da organizacija bude na nivou i da svi budu zadovoljni, čak i oni koji možda ne polože IPO.
Broj pasa neće preći 16, osim ako se pojave dva najavljena iz Njemačke, onda 18.
Interesantno je da iz Zagreba i okolice od cca.150 kilometara nema nijednog prijavljenog psa.Očigledno je da im ekipa od devet sudaca specijalista za pasminu ne odgovara, ili im ne paše naše društvo!
Možda je Zelendvor predaleko od Krapine, Samobora i Zagreba, zbilja neznam šta je razlog!

 
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: medo - 06. 03. 2008. 16:21:17
Ocito se boje sudjenja
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: NLT - 06. 03. 2008. 23:01:30
Kako Stipa kaze; dugacka je klupa za plakanje...
Goran


Ocito se boje sudjenja
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 07. 03. 2008. 09:22:23
Evo popisa sudaca koji dolaze na IPO! Svakom terijerašu u Hrvatskoj trebalo bi biti na ponos da mu odsude ova gospoda suci, pa makar i položio sa III n.r.

Janny Schroder-predsjednica DJT- Kluba i IV-fur DJT
Hans Jurgen Ruter
Paul Schmid
Heinz Schober- vođa uzgoja NLT-a u Njemačkoj
Walter Schanda- vođa uzgoja pokrajine Salsburg u Austriji
Fritz Huggenmuller
Hans Dorfler
Michael Prenner

Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: zvedris - 11. 03. 2008. 18:13:59
Moja grupa za polaganje lovačkog ispita ima organizirani posjet izložbi u sklopu programa izobrazbe i polaganja ispita za lovca.
Bit će mi drago da tamo z10 jednu.Pozdrav.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 11. 03. 2008. 22:00:04
Bit če nam drago družiti se sa vama! Moja preporuka je da dođete u subotu! Puno pozdrava!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: zvedris - 12. 03. 2008. 09:18:03
mislim da se ide u nedjelju.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 12. 03. 2008. 09:33:38
Ja dolazim u subotu!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Vanja - 12. 03. 2008. 09:41:12
Ponovo ne mogu :'(
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Miha lovac - 14. 03. 2008. 23:18:29
nemogu ni ja šmrc šmrc d7
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 15. 03. 2008. 06:22:37
U nedelju će več sve biti gotovo! Suci imaju obilazak znamenitosti Varaždina i ukoliko budu raspoloženi mogu u lov, i popodne idu doma!
Znači najbolje je doči u subotu ili petak popodne!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Dik - 22. 03. 2008. 15:00:17
Madhunter.U koji sat se počne smotra u petek.Lp iz SLO
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 22. 03. 2008. 16:19:02
Smotra ti počinje između 14. i 15. sati, a potrajat će do nekih 19 sati.Dolaze ti trojica kolega iz Slovenije!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Dik - 22. 03. 2008. 19:21:43
Mislim da ču i ja,da napravim koju fotku.Lp iz SLO
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 23. 03. 2008. 10:18:25
Vidimo se!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 28. 03. 2008. 11:40:43
Ja krećem sutra između 7 i 8 prema Vž, pa kome se ide može sa mnom! 091-535-3739
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: lovacpd - 28. 03. 2008. 12:24:05
Vidimo se!
Sretno!!! I dobar uspjeh
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Viktor - 30. 03. 2008. 15:05:56
Kako je bilo? Slike  z14 z14
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Dik - 30. 03. 2008. 18:19:09
Slike??Lp iz SLO
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 31. 03. 2008. 08:46:24
Bilo je tako da tko to nije doživio ne zna kaj je IPO kad ga rade ljudi kojima je stalno do pasmine i koji su gospoda lovci!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 31. 03. 2008. 22:13:16
Evo sve je završilo! Mogu reči da sam zadovoljan, čak i više od toga! Kad suci još nisu ni otišli kući, a več dogovaraju neko novo druženje, Ispit i seminare po pitanju krvnog traga i samog jamarenja, onda možete znati koliko im je stalo do terijera u jednoj za njih nebitnoj zemlji.
Moram reči da sam ostao iznenađen kvalitetom naših pasa, ali i samim pristupom vodiča pri odrađivanju disciplina. Vidi se napredak pri samoj socijalizaciji pasa kojom je dobijena smirenost, a isto tako se vidi da je sa psima rađeno, da nisu isčupani iz boksa ili skinuti sa lanca pa odmah na Ispit.
Dejane, tebi posebno hvala na pomoči i ugodnom druženju!

Slike stižu! 
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Viktor - 31. 03. 2008. 22:27:49
Bravo i samo naprijed  z14 z14 z14 z14
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 02. 04. 2008. 12:12:22
Dio ispita je vodio gospodin Krešimir Guszak i super je odradio posao!
Sve je prošlo u najboljem redu u totalno smirenoj i opuštenoj atmosferi. Postoje neke sitnice koje treba uštimati, ali dobro druženje nije izostalo. Kad bi barem svi ispiti u lijepoj našoj slično izgledali. Sudci su bili gospoda i stručnjaci prije svega, te ljudi koji žive za kinologiju, a ne od nje.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: NLT - 03. 04. 2008. 00:50:08
Zelim se zahvaliti svima koji su omogucili da se odrzi ovaj IPO a time i ulazak Hrvatskog Kluba za NLT u IDJT-club.Ako ne prije vidimo se na godinu. Pozdrav svima.
Goran
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 03. 04. 2008. 07:44:30
Hvala tebi NLT, uvelike si uveličao ovaj naš skup! Tvoje prisustvo i boravak sa nama na terenu prvog i drugog dana, obilazak dvorca Trakoščan i druženje sa sucima pokazali su našu pravu kinološku sliku i pravu Hrvatsku gostoljubivost, a to je na kraju rezultiralo i pozivnicom za primanje u članstvo u Internacionalni Klub za njemačke lovne terijere!
To je bila naša želja, svojim radom kroz tri godine uspjeli smo ju i ostvariti!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Viktor - 03. 04. 2008. 09:16:43
Bravo još jednom  z14 z14 z14 z14 z14 d4 d4 d4 d4
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: medo - 03. 04. 2008. 20:37:05
Zelim se zahvaliti svima koji su omogucili da se odrzi ovaj IPO a time i ulazak Hrvatskog Kluba za NLT u IDJT-club.Ako ne prije vidimo se na godinu. Pozdrav svima.
Goran
Svaka cast kad si se uputio na tako dalek put da pripomognes ekipi d4
Cuo sam od mojih i vasih gostiju da je bilo jako lijepo pa bih cestitao svima na uspijehu.
Pozdrav
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: NLT - 03. 04. 2008. 21:46:10
Nije moj madimak uzalud NLT.Nema prepreka za ono sto volim.
Goran


Svaka cast kad si se uputio na tako dalek put da pripomognes ekipi d4
Cuo sam od mojih i vasih gostiju da je bilo jako lijepo pa bih cestitao svima na uspijehu.
Pozdrav
[/quote]
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: SBK - 04. 04. 2008. 18:51:32
Hvala svima na pohvalama i molio bih Deane da nam ukaze na te sitne propuste da nebi ponovili iste sljedeci put
 
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 04. 04. 2008. 20:51:07
Mislim da apsolutno nije bilo nijednog propusta!
Kataloge koje smo složili toliko su oduševili suce da su rekli da ni oni u Njemačkoj i Austriji nisu nikad imali takve.
Smotra je odrađena profesionalno i točno po rasporedu.
Drugi dan Ispit, nešto savršeno, iako jako težak teren! Svaki pas od njih 13 imao je šansu da pokaže sljedoglasnost na 2-3 zeca, neki su dobili i 4-5 šansi.
Voda je bila dovoljno kvalitetna da psi pokažu vodoljubivost!
Za rov smo dobili sve pohvale iako je bio drven sa drvenim rundkesselom.Suci su ga slikali sa svih strana.
No ako je po nečjem mišljenju bilo nekih propusta, tu smo, da čujemo!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: NLT - 04. 04. 2008. 23:01:48
Nije bilo propusta samo je bilo malo pasa prijavljeno u odnosu koliko Hrvatska uzgoji svake godine.Siguran sam da postoji vise razloga zasto ali se isto nadam da ce se to promijeniti.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Viktor - 04. 04. 2008. 23:36:56
Ja ću još samo dodati da su Zelendvorski tereni vrhunac sa obiljem divljači kako za nas sokolare tako vidim i za vas terijeraše sa potrebom za zecom što mi je jako drago  z10 z10 d4 d4

Ista je priča i sa puno sokolara, navodno im tamo fazani sporo lete ali nikada nitko osim standardne ekipe ne dolazi na susret sokolarit heheheheh  ;D ;D ;D
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 05. 04. 2008. 07:23:27
Broj pasa je bio očekivan, po mom mišljenju nije premali. Trinaest pasa za IPO je i više nego dovoljno.Imali smo dvije grupe na različitim terenima.Jedna šest, a druga sedam pasa.
Što se tiče uzgojne smotre tu je trebalo biti više pasa, al ponavljam na ovaj Ispit i Smotru došli su samo najbolji u Hrvatskoj, a oni koji prodaju maglu i štancaju štenad za prodaju pod rezultatima CACIB, CAC, BOB i sl. oni se među nas ne usude doći.

Tereni su za svaku pohvalu po pitanju količine divljači!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: medo - 05. 04. 2008. 09:14:36
Broj pasa je bio očekivan, po mom mišljenju nije premali. Trinaest pasa za IPO je i više nego dovoljno.Imali smo dvije grupe na različitim terenima.Jedna šest, a druga sedam pasa.
Što se tiče uzgojne smotre tu je trebalo biti više pasa, al ponavljam na ovaj Ispit i Smotru došli su samo najbolji u Hrvatskoj, a oni koji prodaju maglu i štancaju štenad za prodaju pod rezultatima CACIB, CAC, BOB i sl. oni se među nas ne usude doći.

Tereni su za svaku pohvalu po pitanju količine divljači!
Imam osijecaj da si u pravu,nazalost!
 Ocito je da se mnogi i previse hvale bez nekog dokaza....
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: NLT - 05. 04. 2008. 16:10:22
Ja sam svjestan da moj pas nije nesta super i da nisam dovoljno radio sa njim ali mi je bilo vazno da ga ocijene najbolji ili naj iskusniji koji postoje.Jednom prije Hrvoje je spomenuo da ce ispit biti ostar i bez gledanja kroz prste kako je znalo biti a to je za dalji uzgoj mnogo vaznije.Nadam se da ce se ovo ponavljati sve do dana kada svi NLT u Hrvatskoj budu ocijenjeni pa da se vidi gdje smo i gdje treba da idemo.

Broj pasa je bio očekivan, po mom mišljenju nije premali. Trinaest pasa za IPO je i više nego dovoljno.Imali smo dvije grupe na različitim terenima.Jedna šest, a druga sedam pasa.
Što se tiče uzgojne smotre tu je trebalo biti više pasa, al ponavljam na ovaj Ispit i Smotru došli su samo najbolji u Hrvatskoj, a oni koji prodaju maglu i štancaju štenad za prodaju pod rezultatima CACIB, CAC, BOB i sl. oni se među nas ne usude doći.

Tereni su za svaku pohvalu po pitanju količine divljači!
Imam osijecaj da si u pravu,nazalost!
 Ocito je da se mnogi i previse hvale bez nekog dokaza....
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 06. 04. 2008. 12:32:08
Pas ti je dobar, a bio bi i bolji da si ga pripremao za Ispit. Bez obzira na rezutat trebaš biti zadovoljan jer ocjeniti psa pred sucima specijalistima i pred nekim tko sudi sve pasmine nije isto.Ovakav Ispit po kvaliteti suđenja i organizaciji nije održan od kad se ja bavim kinologijom, znači zadnjih 15 godina ( vjerojatno i više).Samo ovako kinologija može iči naprijed i do izražaja može doči istinska kvaliteta pojedine pasmine.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 07. 04. 2008. 09:05:07
Hvala svima na pohvalama i molio bih Deane da nam ukaze na te sitne propuste da nebi ponovili iste sljedeci put
 
Dragi kolega, možda je bolje da se prvo predstaviš, nego da sa prvnim postom  prozivaš ljude.
Neke detalje se može doraditi jer su stvarno zanemarivi, a ja ih kažem kao dobronamjeran savjet, jer sam to sve gledao kao promatrač. Npr. ispituje se strah od pucnja, a osoba koja puca nema municije?! Prevoditelj i sudac kažu i rukama pokažu sudionicima-vodičima pasa kako da se kreću u krug i vode pse, a oni krenu u šumu. Voditelj ispita zove prvu grupu na slikanje, a guraju se slikati svi koji su blizu...
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: SBK - 07. 04. 2008. 15:28:05
Hvala svima na pohvalama i molio bih Deane da nam ukaze na te sitne propuste da nebi ponovili iste sljedeci put
 
Dragi kolega, možda je bolje da se prvo predstaviš, nego da sa prvnim postom  prozivaš ljude.
Neke detalje se može doraditi jer su stvarno zanemarivi, a ja ih kažem kao dobronamjeran savjet, jer sam to sve gledao kao promatrač. Npr. ispituje se strah od pucnja, a osoba koja puca nema municije?! Prevoditelj i sudac kažu i rukama pokažu sudionicima-vodičima pasa kako da se kreću u krug i vode pse, a oni krenu u šumu. Voditelj ispita zove prvu grupu na slikanje, a guraju se slikati svi koji su blizu...

E pa dragi kolega ja nisam prozivao kako ti pises "ljude" vec tebe a sto se tice tvojih doboronamjernih savjeta vise mi izgledaju kao pametovanje nekoga tko nije takvo sta nikad organizirao
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Štef - 07. 04. 2008. 15:47:59
 Pa Dean je izjavio što nije štimalo i za drugi puta nema razloga da se to ne popravi
i naravno da bude bolje, d4 , ali da ga ti prozivaš i optužuješ za pametovanje, vjeruj,
odabrao si krivog čovjeka. Ako se neko trudi i želi nešto napraviti što u svom lovačkom
društvu, u kinologiji, ovdje na forumu... onda je to definitivno Dean!
 
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: SBK - 07. 04. 2008. 16:27:23
Svaka cast Deanu na zelji i trudu za boljitak u HR kinologiji, ali od svega kriminala i propusta na vecini lovno kinoloskih manifestacija on apelira na nedostatke u jednom od prvih bisera Hrvatske lovne kinologije
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 07. 04. 2008. 17:27:09
Moram se složiti sa SBK! Mislim da nije propust ako se za dodatno ispitivanje na šus čeka minuta do dvije da neko donese patrone, a ako vodić nezna gdje je ljevo ili desno dok ga sudac usmjerava to isto nije propust organizatora.
Mislim da Dejan nije mislio ništa loše,  a isto tako tvrdim da ovako organiziranog i kvalitetno odrađenog Ispita nije bilo u Hrvatskoj zadnjih dvadeset godina.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Štef - 08. 04. 2008. 08:54:56
 Ma naravno, pa svi znamo kakve su utakmice održavane i još uvijek se održavaju
kod nas ali bolje da to i ne spominjem da ne navlačim još veću sramotu!
 Smotru koja je održana u Zelendvoru podržavam a isto tako i Klub NLT! d4
Mislim da je to jedini ispravni put da se napravi selekcija pasa i da svi
krenemo u jednom ispravnom smijeru.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: dean - 08. 04. 2008. 10:24:15
Ja sam rekao kaj o svemu mislim u zadnjih nekoliko postova i nemam se namjeru prepucavat s nekim. Kom je to interesu, samo naprijed, ali ja odustajem od svake daljnje rasprave.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Zoran - 08. 04. 2008. 10:30:22
SBK sta si se ti raspiso ko da ti je rođendan!
pusti ti deana on je invetrarski pametnjakovic na forumu, to mi znamo !
a ko si ti?
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: SBK - 08. 04. 2008. 20:32:00
prijatelju zorane nisam se ja raspisa imam 3 posta do sada, nego sam postavio normalno pitanje na glupe komentare a dobio jos gluplji odgovor i povlacenje iz rasprave(toliko o ustrajnoj borbi za ispravnu kinologiju)
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Nikola - 08. 04. 2008. 20:50:06
Čemu se odmah dižeš na zadnje noge....????????? tsd
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: SBK - 08. 04. 2008. 21:44:42
TKO ???
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Nikola - 08. 04. 2008. 23:05:27
TKO ???
Ti!!!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Zoran - 09. 04. 2008. 09:52:31
prijatelju zorane nisam se ja raspisa imam 3 posta do sada, nego sam postavio normalno pitanje na glupe komentare a dobio jos gluplji odgovor i povlacenje iz rasprave(toliko o ustrajnoj borbi za ispravnu kinologiju)

tkotukoga  ja tebe!
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: medo - 09. 04. 2008. 20:08:17
Cini mi se da vas se nekoliko diglo na zadnje noge ččč
Sto ste odmah skocili na SBKa.Pa neka kaze sto misli,a na pitanja mu odgovorite ako mozete. Nisam primjetio da se nesto previse raspisao niti da Deanu treba pomoc.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Viktor - 11. 04. 2008. 09:56:41
treba pomoc.

Meni treba pomoć od sto hiljada eura  :D :D :D :D
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: lovacpd - 12. 04. 2008. 11:06:24
Gdje se modu vidjeti rezultati i slike pasa koji su ucestvovali na ovoj smotri i IPO-u?
Iskreno, to sam ocekivao odmah po zavrsetku na ovoj temi
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 13. 04. 2008. 08:33:37
Klub ima svoju stranicu pa rezultate možeš pogledati na www.knlth.com
Inače rezultati IPO-a su više nego dobri, čak mogu reči neočekivano dobri. Od trinaest pasa koji su pristupili Ispitu devet ih je u I.nr., jedan u II.nr., jedan u III.nr., a dva su diskvalificirana.
Što se tiče pojedinačnih slika pasa, čim ih vodiči pošalju stavit ćemo ih na stranicu.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: lovacpd - 14. 04. 2008. 08:51:38
DA znas da jesu dobri rezultati, sdad sam ih pogledao!
Zanimaju me imena pasa, ali i slike zbog nekih buducih vremena ;)
parenja i tako to!
Pozdrav
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 14. 04. 2008. 12:16:05
Vlasnici pasa su malo inertni, al slike stižu uskoro.
Samo ti mogu reči da su svi psi eksterijerno zadovoljili, a ocjene su možda samo na prvi pogled malo slabije. Hoču reči da psi koji su ispod 15. mjeseci kod stranih sudaca ( specijalista za pasminu) nemogu dobiti odličnu ocjenu jer su još uvijek u razvoju.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: Viktor - 14. 04. 2008. 14:18:10
Hrvoje svaka čast na trudu!

Ovo je uklapanje u svjetske okvire!

BRAVO I ODLIČAN WEB!

Pozdrav Viktor
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: lovacpd - 14. 04. 2008. 14:23:46
Znam za tih 15 mjeseci, a  vrlodobar je inace i velika ocjena za psa.
A sto se tice slika, i sam sam takav, dok se nakanem da slikam, pas vec ostario hehehe.
Vec mjesecima hocu sve svoje(trenutno 6 kom, 4 terijera i 2 balkanca) da poslikam i postavim ovdje ali...ljenost je u pitanju, a kad smo na obuci bilo u prirodi, bilo u gaeru tad mi ne pada na pamet da ih slikam, posmatram, gledam ucim njih a oni mene.
Naslov: Odg: II. Specijalna smotra terijera i IPO, Zelendvor-Varaždin
Autor: madhunter - 14. 04. 2008. 21:32:35
Hvala Viktor!
Trudimo se da članovi i svi ostali budu dobro informirani po pitanju rada Kluba.Uskoro čemo postartat stranicu na njemačkom i engleskom jeziku.