Forum LOVAC

Lovna kinologija => Izložbe i utakmice => Autor teme: dana - 08. 10. 2010. 23:54:27

Naslov: IPO JAMARI
Autor: dana - 08. 10. 2010. 23:54:27
Kolege dali tko zna gdje će biti održan ipo za jamare točnije terijere.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: petar1 - 09. 10. 2010. 06:14:14
I men zagie to zanima, malo bih volio pogledati pse u radu a ne samo po izložbama da ih gledam.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: dana - 11. 10. 2010. 20:44:21
Evo ja danas saznao u subotu 16.10 organizira se ipo u vinkovcima organizira ga kinološko društvo vinkovci.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: kristijanko - 16. 10. 2010. 19:40:13
jel netko zna rezultate ispita u vinkovcima,koliko je bilo pasa...itd.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: mika - 16. 10. 2010. 20:08:19
Polžio jedan pas, odnosno kuja šest pasa ostalo za sutra pošto nije bilo zeca,četiri ili pet pasasa je palo,neki na vodi neki na rovu,suđenje po meni dosta stručno i objektivno d4
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: dana - 16. 10. 2010. 20:26:43
pohvale sudcu teren je bio izrazito težak. točno se vidjelo tko je koliko pripremio psa.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: dana - 16. 10. 2010. 20:28:37
mislim da je bilo 13 pasa
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 16. 10. 2010. 21:08:36
Ja opet imam drugačije informacije pa molim  oni koji su bili na ispitu ako nije tako da me demantiraju. Tri psa su se bojala pucnja i sudac im je dopustio da pristupe ispitu što nije pošteno. Ispit je prijavljen samo 16. 10. i ako neki psi sutra idu na zeca to nije po pravilniku HKS to jest ako ne polože sutra mogu ponoviti i u ponedjeljak. U pravilniku HKS.a lijepo piše da rov mora biti najmanje trideset metara, pa molim prisutne da odgovore  koliki je bio rov na današnjem ispitu.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: mika - 16. 10. 2010. 21:22:25
Imaš točne informacije,sudac je ljepo obrazložio za te pse ali isto naš pravilnik kaže da pas može dobiti ocjenu dva da može ići u lov dali je tako zagi
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 16. 10. 2010. 22:47:41
Koliko ja znam kod te discipline nema ocjena dva, ili se boji ili ne boji. U kakav će on lov ići ako se boji puške možda ima neki novi lov gdje se ne puca.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Dr.Pile - 16. 10. 2010. 23:20:05
Vjerojatno di se lovi ukom i strelama sor
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: mika - 17. 10. 2010. 08:45:05
Koliko ja znam kod te discipline nema ocjena dva, ili se boji ili ne boji. U kakav će on lov ići ako se boji puške možda ima neki novi lov gdje se ne puca.

Da si bio tamo mogo si odmah postaviti pitanj sucu da dobiješ odgovor ,panebi moro tražiti odgovore preko foruma,
jasm pito i sada više nemoram lutat,a to ču zadržat za sebe,i još nešto,može se dosta naučiti od toga suca vidi se da je vrhunski znalac,žao mije ako ga netko nevoli zagi
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: wachtel - 17. 10. 2010. 10:31:25
Koliko ja znam kod te discipline nema ocjena dva, ili se boji ili ne boji. U kakav će on lov ići ako se boji puške možda ima neki novi lov gdje se ne puca.

Ako za svaki ipo vrijedi isto, ocjena postoji kao i za ostale discipline koje se ocjenjuju. Dakle od 1 do 5 pomnozeno sa odredjenim koeficijentom - ukupan broj bodova odredjuje nagradni razred.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 17. 10. 2010. 13:15:00
Ne mogu da shvatim o čemu mi ovdje ustvari raspravljamo i što je cilj ovoga foruma. Meni ne smeta ako netko drži psa koji se boji pucnja, već mi smeta što će taj pas biti ravnopravan sa onim koji se ne boji i on može ići u priplod i onda se čudimo što je jako teško kupiti kvalitetno štene. Na IPO nem ocjene od 1 do 5 već pas može dobiti 0 ili 4. što znači pas se boji ili ne boji.
Mika meni ne treba odgovor jer ga ja znam, već bi radi ostalih trebao napisati taj i taj se pas bojao puške.
Prešutio si još neka moja pitanja vjerojatno i znaš zašto.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: valdop - 17. 10. 2010. 13:51:54
naslov teme je IPO JAMARI, sve drugo podliježe sankcijama, LOVAC Team
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: mika - 18. 10. 2010. 17:02:40
Ja opet imam drugačije informacije pa molim  oni koji su bili na ispitu ako nije tako da me demantiraju. Tri psa su se bojala pucnja i sudac im je dopustio da pristupe ispitu što nije pošteno. Ispit je prijavljen samo 16. 10. i ako neki psi sutra idu na zeca to nije po pravilniku HKS to jest ako ne polože sutra mogu ponoviti i u ponedjeljak. U pravilniku HKS.a lijepo piše da rov mora biti najmanje trideset metara, pa molim prisutne da odgovore  koliki je bio rov na današnjem ispitu.

Ispit je prijavljen dva dana znaći 16 i 17,tražim pravilnik da proćitaam to za rov ali nemogu nači pa bi te Stipo zamolio dami to kopiraš i postaviš da vidim da svi jednom naučimo,danas sam čuo da niti jedan rov koji je nad zemljom nemože biti licenciran bez obzira na dužinu,molim odgovor od ludi koji znaju,za dobrobit svih nas
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: cele - 18. 10. 2010. 19:29:30
Moj pas položio IPO u prvom nag razredu a tek muje 9 mjesei zagi
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: kamičanin - 19. 10. 2010. 10:20:42
Moj pas položio IPO u prvom nag razredu a tek muje 9 mjesei zagi
Čestitke na uspehu d4 može li se saznati ime sudije koji je sudio IPO?Unapred hvala.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: cele - 19. 10. 2010. 11:01:14
g. bošković  zagi
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: kamičanin - 19. 10. 2010. 11:10:35
Čestitke G.Ivici Boškoviću na sudjenju i Celu na plasmanu,još jednom d4 z14
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: cele - 19. 10. 2010. 11:14:36
hvala zagi
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 19. 10. 2010. 11:49:14
Čestitke celetu na uspjehu, pošto je mlad pas. Ja sam očekivao da će se objaviti svi rezultati sa ispita i ocjene exterijera.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: petar1 - 19. 10. 2010. 13:24:31
Čestitke celetu na uspjehu, pošto je mlad pas. Ja sam očekivao da će se objaviti svi rezultati sa ispita i ocjene exterijera.

Možda se nešta taji pa zato nema rezultata.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: kristijanko - 20. 10. 2010. 07:21:33
Moj pas položio IPO u prvom nag razredu a tek muje 9 mjesei zagi
hoceš postaviti slike,da vidimo psa?
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: boskovic - 20. 10. 2010. 11:20:39
Poštovani gospodine Fruky i svi ostali dušebrižnici!

Jako mi je dobro poznat pravilnik o radu lovnih terijera (i stari jugoslavenski o radu  jamara, i prvi hrvatski i drugi i ovaj treći i prvi hrvatski pravilnik o radu  jazavčara i drugi, itd.) i još neki drugi pravilnici. Naime ja sam vjerojatno duže kinološki sudac za rad lovnih terijera (20 godina) nego što je većina Vas na forumu u kinologiji (neka mi oproste g. Kamičanin i njemu slični jer njih ne svrstavam na ovaj popis).

- Poznato mi je da su ocjene na ispitu od 0 do 4, a u disciplini ponašanje na pucanj 0 ili 4. Tako su psi i ocjenjeni. Krivo ste informirani da su se tri psa bojala pucnja ( Vi i Vaš guru ste špijune  nedovoljno educirali i siroti ne znaju što znači plašljivost na pucanj). Naime svi psi su bili poredani u krug i ocjenjivanje se provodilo u kretanju i za vrijeme ocjenjivanja je ispaljeno više pucnjeva - mislim 5, a dva psa koji su pokazivali sumnjivo ponašanje (sa spuštenim repom) su dodatno ispitani odvezani (sa još 2 pucnja - dakle ukupno 7)i ponašali su se normalno - također sa spuštenim repom, ali su se normalno nastavili ponašati i nisu pobjegli niti su promjenili ponašanje.
Dakle da postoje neke druge ocjene iz discipline ponašanje na pucanj ja bih im snizio ocjenu na trojku naprimjer, ali budući da nema drugih ocjena osim 0 i 4, dao sam im 4. Ovakvo ponnašanje i rep među nogama nije problem ponašanja na pucanj nego karaktera, a karakter i narav se ocjenjuje prilikom ocjenjivanja eksterijera, što je i učinjeno.

- Osim toga spomenuo bih i ocjenjivanje rada na zeca u trajanju od 2 dana. Prvi dan smo podigli jednog zeca i ocjenili jednog psa. Organizator je prijavio ispit terijera, jazavčara, goniča, ptičara, retrivera i dizača divljači u trajanju od dva dana. Budući da u jednom danu nismo našli dovoljno zeca ispit je nastavljen i sutradan. Drugi dan je bilo više zečeva i više pasa je odradilo ispit.
Mišljenja sam da je bolje odraditi zeca u dva dana nego ne odraditi uopće, a upisati ocjene (kako to drugi rade).

-  Što se rova tiče, organizator je prijavio ispit i dobio dozvolu za održavanje  na tom terenu. Što se tiče licence rova o tome brigu trebaju voditi HKS i organizator ispita, a ja ne nikako. Ja sam dobio dopis za suđenje od HKS-a u određeno vrijeme na određenom mjestu, a sve ostalo nije moj problem.

- Vas bih pitao dvije stvari:    1. Koji pokretni rov u Hrvatskoj ili Europi ima licencu?
                                         2. Da li rov u kojem ste Vi organizirali klupski ispit proljetos s njemačkim sucima ima licencu?

- Osobno mislim da bi Vam bilo puno bolje da ste u dobrim odnosima s ljudima s kojima živite i da ste mogli osobno doći na ispit i vidjeti sve o čemu neargumentirano raspravljate na forumu, a bili ste netočno informirani od strane nestručnih "špijuna", nego što izigravate Šerloka Holmsa ili inspektora Vinka na forumu i stalno nekog klinca istražujete, pljujete po svima i dijelite lekcije svima. Nit ste inspektor niti policajac i ne znam što Vam to treba.

- A o mojoj licenci ne brinite, jer ja imam toliko licenci da mi jedna (više - manje) ne znači ništa. A u principu sam navikao da me netko kažnjava uglavnom zbog moga znanja i rezultata, a ne zbog grešaka koje sam počinio. Ali dok mi u leđa gledaju to me uopće ne sekira.

- I još samo jedno: dok mi je prijatelja poput Vas i sličnih - neprijatelji mi uopće ne trebaju!
Terijeri su mi vrlo dragi psi, ali jedan dio terijeraša (čast izuzecima) bi trebao pod hitno potražiti psihijatra. Osobno sam se izliječio od terijeraša. 

Po pitanju ovog ispita prirođenih osobina moja rasprava je zaključena i ne namjeravam se više javljati.

Lijep pozdrav svima i puno sreće u kinologiji!
I. Bošković
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: cele - 20. 10. 2010. 11:21:21
Moj pas položio IPO u prvom nag razredu a tek muje 9 mjesei zagi
hoceš postaviti slike,da vidimo psa?
ma đukela ko đukela,šta češ ga gledat z11 :smil4226ce1d491b5:
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 20. 10. 2010. 18:01:06
Pozdravljam gospodina magistra.
Ivice drago mi je da ste priznali da ste se liječili i nadam se i izliječili od terijera, za razliku od vas ja se ne liječim od toga već želim da kinologiju izliječim od prevara i lažiranja ispita. Drago mi je da ste tako lijepo obrazložili  za disciplinu ponašanje na pucanj i to bi trebalo biti tako. Ja vas moram u tome demantirati i ne želim biti nikakav inspektor, niti pop nad popovima već iznosim samo istinu a ona boli. Prevaren sam sa tvoje strane kad sam trgovao sa tvojim i mojim bivšim prijateljem Stipom Vrtarićem za Ajku, i ja vjerujem da vas dvojica u tajnosti popijete kavicu. Kad smo se dogovarali nisi niti jedne ružne riječi rekao za tu kuju, kad ste se ti i Stipa posvađali nazvao si me i rekao mi da me je on prevario jer se kuja boji pucnja, što ja ne mislim tako već si me ti prevario jer na ocjenskoj listi stoji tvoj potpis. Ja nigdje nisam osporio tvoje znanje u kinologiji samo što nisi realan i onda ti ono prvo pada u vodu.

desetodnevni odmor od foruma i zadnja opomena, LOVAC Team
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: nostromo - 21. 10. 2010. 21:07:09
E curke, jel ima negdi da se mogu viditi rezultati sa ovog ispita  telll
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: ucenik - 22. 10. 2010. 06:10:48
kažu da je celetov i dekijevi najbolje odradili
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: stipa - 22. 10. 2010. 21:22:02
Stvarno ti gladamo u leđa ,ali po pitanju prevara i spletkarenja
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: kristijanko - 22. 10. 2010. 22:18:04

Mišljenja sam da je bolje odraditi zeca u dva dana nego ne odraditi uopće, a upisati ocjene (kako to drugi rade).


Osobno sam bio na ispitu i moram reagirati na izjavu gospodina Boškovića i reći samo da nije sve bilo po pravilniku HKS-a. To što je netko kinološki sudac ne daje mu za pravo da on pravilnik tumači na svoj način.
Osobno bi zamolio gosp. Boškovića da mi objasni ovu rečenicu koju sam uzeo za citat a pogotovo ovo u zagradi kako to drugi rade, ja mislim da bi to ljepše zvučalo da si napisao kako to ja radim.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 31. 10. 2010. 12:20:18
http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/ (http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/)

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: antoniog - 31. 10. 2010. 12:34:33
Pravilnik
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: cele - 31. 10. 2010. 12:46:58
http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/ (http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/)

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.
ja bi gospodina frukija  zamolio da me zaobiđe u širokom luku i da nerješava svoje osobne probleme preko mene i mojih pasa,hvala unaprijed.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 31. 10. 2010. 12:50:30
Cele oprosti ali ja iznosim samo činjenice i želim dokazati da sam u pravu što mi vas većina to osporavate.
Postavio sam pravilnik u kojem sve lijepo piše i koje ocjene pas mora dobiti da bi bio u prvom razredu. Vratimo se na IPO u Jankovcima gdje je Stipin Oskar imao 158 i bio u trečem nagradnom razredu radi oštrine 2,5 a ima bodova za prvi nagradni razred.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: antoniog - 31. 10. 2010. 12:50:31
Ocijenska lista sa IPO vinkovci .
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: valdop - 31. 10. 2010. 13:01:53
http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/ (http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/)

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.

iako nije na moderatoru da se opravdava, a budući da sam ja napisao opomenu, i objašnjava razloge baniranja, ipak iz jedinog razloga što Vi kolega Fruky ste već duže vrijeme na forumu, i morali bi znati za pravila pisanja i ponašanja na forumu, i da forum nije ničija, pa ni Vaša, privatna prčija tako da se ništa ne radi individualno ili na nečiji nagovor, kako Vi pišete, već se svako baniranje i opominjanje radi u dogovoru svih moderatora i admina, a tako će i dalje ostati bez obzira na Vaše ili bilo čije nezadovoljstvo. gospodin Bošković, kojim niste zadovoljni se nije predstavio i on je sankcioniran kao svaki drugi koji piše a ne predstavlja se, i s takvima će biti isto kao i dosada. LOVAC Forum

a moje osobno mišljenje je nešto drugačije, ali kako ovaj forum radi dogovorno, i ne smijem raditi po svom osobnom nahođenju pridržavam se pravilnika a ujedno se borim da sve ostane u granicama normale i normalnog pisanja i sudjelovanja u radu foruma, a isto tako se borim da se sa foruma izbace svi oni koji na bilo koji način drugima govore da lažu, da svoje neuspjehe riješavaju preko foruma i svoje nezadovoljstvo iskazuju na forumu a ne u svojim udrugama, savezima ili bilo gdje drugdje, tako da i Vas upozoravam da negdje drugdje riješite svoje probleme a ne na forumu, pozdrav
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: cele - 31. 10. 2010. 13:02:01
Cele oprosti ali ja iznosim samo činjenice i želim dokazati da sam u pravu što mi vas većina to osporavate.
Postavio sam pravilnik u kojem sve lijepo piše i koje ocjene pas mora dobiti da bi bio u prvom razredu. Vratimo se na IPO u Jankovcima gdje je Stipin Oskar imao 158 i bio u trečem nagradnom razredu radi oštrine 2,5 a ima bodova za prvi nagradni razred.
ja samo neću da se prelama preko mene bilo šta,rješavajte sve što imate al bez mene,moj pas što piše to je i zaradio,a nisam mu ja ocjene piso i nemoj me se doticat,jel sad je prevršilo svaku granicu ljudskosti i gadi mi se to sve
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: cele - 31. 10. 2010. 13:06:58
Ocijenska lista sa IPO vinkovci .
da te pitam šta ti imaš s mojom listom i ko ti daje za pravon da to stavljaš,ostavi se čorava posla ja te lijepo molim jel nismo kako se kaže zajedno ovce ćuvali i nemoj prčkat po mome,nadam se da si pametan i da shvačaš kad je dosta
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: antoniog - 31. 10. 2010. 13:18:36
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .


Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: cele - 31. 10. 2010. 13:26:37
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


to mi je prvi ipo,i neznam kako se boduju psi,a ti uteraj deanu ako hoćeš i nedotići me se više i nemoj bit bezobrazan i pokvaren,tolko od mene i neću uopće više da sudjelujem u ovim vašim gadostima,moj pas je to položio i pošteno dobio kolko je zaslužio i ja nemam razloga da bilo šta sakrivam od bilo koga
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: antoniog - 31. 10. 2010. 13:34:38
Pa niko tebe i tvog psa ne napada ,nego je problem u ocijenskoj listi koja nije po pravilniku ispisana,ali to nije tvoja krivnja ,i nečemo si prijetit .Ako si ti sad  mad nemoramo ti biti svi krivi .
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: mika - 31. 10. 2010. 13:49:45
Moram stat na stranu Celetovog psa ,ovo pišem sa punim pravom zato što sam bio tamo ,zasigurno jedan od pasa koji je naj bolje odradio disciplinu rov,za vodu mislim da je jedini dobio 4h,osobno ga je sudac pohvalio ,a što se tiće istjerivanja divljači sigurno je zakinut,a svi prisutni ako če biti iskreni trebali bi potvrditi ovo moje izlaganje,možete misliti što got hočete ali kerič je dobar zagi


Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 31. 10. 2010. 13:57:40
Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: mika - 31. 10. 2010. 14:09:48
Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

Sve je reguralno dok se nedokaže suprotno,ali to nije na nama da donosimo sudove o tome, postoje institucije pa neka se bave sa tim jel zato su plačeni,ništa nije idealno  zagi
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Dejan.Domitrovic - 31. 10. 2010. 15:52:57
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Zoran - 31. 10. 2010. 16:03:56
Fruky-ijev pes nije htjeo u vodu na ipo-u
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: stipa - 31. 10. 2010. 17:11:54
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!
Nemoj plašit ljude ,kao babu sa DEBELIM KU...M . ti si glavni dirigent tog orkestra ti nemožeš ni bolje ni poštenije to je tvoj nivo i tvoja kinologija, jadno da nemože biti jadnije. 
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: antoniog - 31. 10. 2010. 17:37:50
Govoriš da ja govorim neistinu ,jesu li ti psi odradili vodu  ččč

Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Dejan.Domitrovic - 31. 10. 2010. 18:04:27
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!
Nemoj plašit ljude ,kao babu sa DEBELIM KU...M . ti si glavni dirigent tog orkestra ti nemožeš ni bolje ni poštenije to je tvoj nivo i tvoja kinologija, jadno da nemože biti jadnije. 
Na svu sreću moje poštenje ili nepoštenje će suditi dragi Bog i ja mogu uvijek čiste savjesti stati pred Njega za razliku od tebe! Optužuješ mene za nešto što ti potenciraš od kako je stvoren klub!? Svaka daljna rasprava sa ljudima poput tebe je besmislena,, jer sam vam još davno govorio da ovakve stvari samo donose štetu tom klubu!! Pogledaj se u ogledalo i onda uzmi i baci kamen!
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Dejan.Domitrovic - 31. 10. 2010. 18:06:36
Govoriš da ja govorim neistinu ,jesu li ti psi odradili vodu  ččč


Moji psi su na očigled svih sudionika vrlo dobro odradili vodu, imao si priliku doći i vidjeti no lakše je nedoći pa pljuvati i pričati besmislice. Također završavam svaku raspravu jer bi zaista bila besmislena!
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: stipa - 31. 10. 2010. 18:09:09
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!
Nemoj plašit ljude ,kao babu sa DEBELIM KU...M . ti si glavni dirigent tog orkestra ti nemožeš ni bolje ni poštenije to je tvoj nivo i tvoja kinologija, jadno da nemože biti jadnije. 
Na svu sreću moje poštenje ili nepoštenje će suditi dragi Bog i ja mogu uvijek čiste savjesti stati pred Njega za razliku od tebe! Optužuješ mene za nešto što ti potenciraš od kako je stvoren klub!? Svaka daljna rasprava sa ljudima poput tebe je besmislena,, jer sam vam još davno govorio da ovakve stvari samo donose štetu tom klubu!! Pogledaj se u ogledalo i onda uzmi i baci kamen!
Pokazao si poštenje na večeri u jankovcima ,kada je bila skupština, sa kutijom pune prasetine koju si odvojio da poneseš kuči NISMO REAGIRALI JER  NAM JE BILO NEUGODNO.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: antoniog - 31. 10. 2010. 18:13:39
Nisi mi odgovorio položio si ispit sa psima ,a psi nisu ušli u vodu .
A, z11  malo nam pojasni teranje zeca ,kako su ti psi terali zeca i dali si ih pušto sa povodca.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: stipa - 31. 10. 2010. 19:05:51
Dejane več kad si se uhvatio poštenja , zašto nisi uplatio za Darka Čulara ipit u Jankovcima  , a čovjek ti je dao novac da to rješiš , i zašto si čovjeka doveo do neugodne situacije da ga ljudi moraje prozivati za neizvršavanja svoji obaveza , jer si mislio da če to proči neprimječeno ,kako bi ti ostalo tih tristo kuna ili
 nešto drugo . ovu informaciju sam dobio od MIKE koji je tvoj i moj prijatelj  i član ovoga našeg dragog  foruma .
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 31. 10. 2010. 20:53:45
Fruky-ijev pes nije htjeo u vodu na ipo-u
Zorane ja priznam da nije htjeo u vodu jer nije ni došao do nje jer je prije pao pa nije ni mogao ići na tu disciplinu.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 31. 10. 2010. 21:05:13
Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

Sve je reguralno dok se nedokaže suprotno,ali to nije na nama da donosimo sudove o tome, postoje institucije pa neka se bave sa tim jel zato su plačeni,ništa nije idealno  zagi
Mika koja je tvoja uloga u svemu ovome, ovdje na forumu daješ podršku tome ispitu i pričaš kako je sve bilo po pravilniku a bio si glavni špiun Stipin sa toga ispita i slikao si rov, samo vas dvojica znate zbog čega, ali znam i ja i vas dvojica pričate gadosti o meni ali ja o vama neću.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: kristijanko - 01. 11. 2010. 02:00:57
deane tebi nece niko suditi,ali kad dođe vrijemee tebi ce ti suditi najbliži ,...pa u konačnici ako uzmez bekov povodac i objesiš se niko neće žaliti za tobom,a  imam jedno pitanje za tebe,kada si vodio psa na ispit,jel to istina da si mu gurnuo ljutu feferonu psu ljutu feferonu u analni otvor da bude agresivniji.......oprosti ako sam bio nekulturan,tako mi smo razmijenjivali informacije...forumaši....
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: mika - 01. 11. 2010. 08:56:06
Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

Sve je reguralno dok se nedokaže suprotno,ali to nije na nama da donosimo sudove o tome, postoje institucije pa neka se bave sa tim jel zato su plačeni,ništa nije idealno  zagi
Mika koja je tvoja uloga u svemu ovome, ovdje na forumu daješ podršku tome ispitu i pričaš kako je sve bilo po pravilniku a bio si glavni špiun Stipin sa toga ispita i slikao si rov, samo vas dvojica znate zbog čega, ali znam i ja i vas dvojica pričate gadosti o meni ali ja o vama neću.

Ja neznam šta sse sa tobom dešava,ili ti želiš da netko priča laži znači pišem samo ono što sam vidio,a što se tiče tebe nemam razloga ni da te blatim ni da te hvalim,a za razliku od tebe uvjek stojim iza onoga što vidim a ne iza onoga što sam čuo, od nekoga,a meni je žao ako ti imaš nekakvih problema sa nekim pa si izabro ovaj put da preko nekoga rješavaš svoje  komplekse,i opet kažem celetov pas je bio najbolji toje moje viđenje,a nemora biti tako,toje moja uloga u svemu tome,samo istina koja če se kad tad otkriti a onda če se viditi dali je čika Frukky upravu kao što to voli napisati,toliko od mene i sa ovim zatvaram svoje sudjelovanje u debatama koje nemaju argumente znači izmišljotinama
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: stipa - 01. 11. 2010. 10:52:51
ljudi nemojmo odustajat od rasprave, koja vodi istini i samo istini ,najlakše je reći da odistajem kad nemam izlaza, samim time priznajem svoje pogreške, svako ima pravo pogrešiti i pogrešku ispraviti ,a ne lagati sebe i druge,  za svaki posao račun dolazi na kraju .
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: pavo - 01. 11. 2010. 11:51:07
Tko prizna,pola mu se prašta!!!!!
       zagi
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Fruky - 01. 11. 2010. 16:17:20
Mika sa ovim što ti pričaš da je Celetov pas najbolje odradio na ispitu samo dokazuješ da ispit nije bio pošten jer Celetov pas nije taj koji je imao najviše bodova na ispitu.
Naslov: Odg: IPO JAMARI
Autor: Zoran - 01. 11. 2010. 16:52:37
Fruky-ijev pes nije htjeo u vodu na ipo-u
Zorane ja priznam da nije htjeo u vodu jer nije ni došao do nje jer je prije pao pa nije ni mogao ići na tu disciplinu.

a samo je trebao plivati plivatiiiiiiiiiii