Forum LOVAC

Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci => Oprema i Odjeća i obuća => Kamere za lovište => Autor teme: Papcina - 03. 09. 2017. 01:32:54

Naslov: Neispravne kamere
Autor: Papcina - 03. 09. 2017. 01:32:54
Pozdrav

Ako netko ima neku neispravnu kameru a da mu skuplja prasinu nek mi se javi. Moja je crkla pa da probam od dvije slozit jednu :)

Kontakt na pm

Hvala lp
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: GOGO LOVAC - 05. 11. 2017. 07:56:12
Koju marku kamere imaš?
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: Neno - 05. 11. 2017. 10:38:22
Vjerovatno HC 300M , of pet šta su ih uzeli u kompletu još samo jedna radi nakon godinu i pol  >:(
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: ivo samoborec - 05. 11. 2017. 13:04:28
..evo jos sat do isteka...8 eura 2 komada    http://www.egun.de/market/item.php?id=6667831 (http://www.egun.de/market/item.php?id=6667831)
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: Papcina - 06. 11. 2017. 11:45:01
Vjerovatno HC 300M , of pet šta su ih uzeli u kompletu još samo jedna radi nakon godinu i pol  >:(

vjerovao ili ne, uzeo sam Acorn AG690MG i ta mi je crkla jer je voda upala unutra kroz konektor od vanjskog punjača......
s obzirom na cijenu ocekivao sam da ce bit puno bolja od ovih sa ebaya, no eto silom prilike kad sam otvorio Acorna vidio sam da je kamera IDENTIČNA onoj HC300M kameri koju sam mogao kupiti u pola cijene...
tako da više, no way da kupujem išta od tih stvari...

naknadno uzeo dvije HC300M kamere sa ebaya, i za sada bez greške funkcioniraju, prijašnja HC500M nakon reseta na tvornicke postavke isto funkcionira...

usput, ako nekom zatreba, Suntek šalje i rezervne dijelove za te kamere, npr matične ploče, IR senzore i ostale stvari pa ako vam se pokvare kontaktirajte ih...
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: zhic_kt - 07. 12. 2017. 08:10:59
Kolege,

ima možda netko viška daljinski za HC 500 m? izgleda da moj ne radi, promijenio bateriju, i nikako s njim ne mogu ući u postavke kamere? Da li ima neka caka, inače kamera slika i šalje na mail i sve je uredu. Ali daljinski nula bodova.

Hvala.
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: lovnik - 07. 12. 2017. 13:55:47
Meni je kolega kupio na e-bayu  HC 500M i evo kakve slike dolaze na mail. Možda su slike na kameri bolje a ove koje dođu na mail su lošije kvalitete.
Kamera je okrenuta na sjever,hranilica je udaljena 7 m od kamere. ISO osjetljivost na automatski.
Sve u svemu jedino u sumrak i u svitanje zna biti koja dobra slika da nije previše svijetla ili pre tamna.
Dali se treba još nekaj podesiti drukčije od tvorničkih postavki da bi slike bile bolje kvalitete.
Rezolucija slike je postavljena na najveću vrijednost.
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: katana - 08. 12. 2017. 08:20:59
Kolege,

ima možda netko viška daljinski za HC 500 m? izgleda da moj ne radi, promijenio bateriju, i nikako s njim ne mogu ući u postavke kamere? Da li ima neka caka, inače kamera slika i šalje na mail i sve je uredu. Ali daljinski nula bodova.

Hvala.

Pozdrav,

Ja ti imam od HC300M ako ti paše....
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: zhic_kt - 08. 12. 2017. 15:43:21
Meni je kolega kupio na e-bayu  HC 500M i evo kakve slike dolaze na mail. Možda su slike na kameri bolje a ove koje dođu na mail su lošije kvalitete.
Kamera je okrenuta na sjever,hranilica je udaljena 7 m od kamere. ISO osjetljivost na automatski.
Sve u svemu jedino u sumrak i u svitanje zna biti koja dobra slika da nije previše svijetla ili pre tamna.
Dali se treba još nekaj podesiti drukčije od tvorničkih postavki da bi slike bile bolje kvalitete.
Rezolucija slike je postavljena na najveću vrijednost.

Na kojoj visini je kamera?, Sliku stavi na 12 megapixela. Video i MMS isključi. tako sam ja stavio i slike su ok.
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: lovnik - 08. 12. 2017. 15:57:55
Kamera je na maksimalnoj rezoluciji,na drvu je da niže ne može jer je takva konfiguracija terena.
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: Papcina - 11. 12. 2017. 09:58:04
smanji ISO kvalitetu, ako ne resetiraj na tvorničke postavke i opet konfiguriraj.

inače, imam 3 x HC300M i 1x HC500M,  i moram reći da su slike ljepše na 300 nego na 500
Naslov: Odg: Neispravne kamere
Autor: lovnik - 11. 12. 2017. 10:38:53
Koliko me pamćenje služi nisam ništa mijenjao osim rezolucije i da samo slike radi. Ostalo bi trebalo biti kako je tvornički postavljeno. Ako smanjim osjetljivost kako će biti po noći?