Forum LOVAC

Divljač => Lovište => Autor teme: valdop - 19. 09. 2009. 15:13:26

Naslov: Krađa opreme iz lovišta
Autor: valdop - 19. 09. 2009. 15:13:26
danas, subota, otišao na posao pa kako posla i nemam bog zna kakvog nazovem prijatelja-kolegu lovca jer znam da je na terenu. uz uobičejenu konverzaciju za dobro jutro počne i kuknjava: pa zamisli što mi se dogodilo, dođem do jedne od svojih kamera za kontinuirano snimanje kad ono nema kamere, neko prerezao žicu od akumulatora do kamere, prerezao remen kojim je kamera bila vezana za drvo. a da budem iskren zvao sam ga radi toga da mi potvrdi prednosti kamere, tj. snimanja terena na koji dolazi divljač. naravno on mi je potvrdio da je kamera potpuno ok ako ti ju niko ne ukrade. kaže nakon toga : odoh vidjeti jel bar druga na mjestu. nisam ga zvao kasnije, opet ću sutra ujutro, nek se malo smiri, znam kako bi meni bilo da mi se to dogodi.
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: Expresica - 19. 09. 2009. 15:38:45
Ja sam to rijesio malo drugacije,jos jedna kamera je u blizini a i onako kao potajno sam rekao nekim kolegama da imam po dvije kamere (bolje nego da sam objavio na radio Banovini) i nitko ne dira bar do sada.
Ona prva nije problem ali zato ona di nitko nezna odkuda bi mogla da cvrkne dois
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: bena - 19. 09. 2009. 16:45:28
hehe....dobra idea expres d4
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: 7X64 - 19. 09. 2009. 17:47:07
Expresica nazalost ali istinito da se tako mora raditi ali to je ta nasa gorka istina imo sam onaj najnoviji sat za svinje da vidite kad su bile tu.Nije skup kao kamera ali opet 500kuna sam ga platio i nesto je a sajla odrezana,sad sam kupio ponovo ali ga nisam postavio jer sam isto tako razmisljo da stavim kameru ali nekako u strahujem da cu izgubiti neke prijatelje (lazne)ali probat cu to sigurno.
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: TOMISLAV KT - 19. 09. 2009. 18:01:46
To je stvarno jadno kako nisko se mogu spustiti naši "prijatelji" lovci. Kod mene još nije bilo krađa vrijednijih stvari, ali sad smo u izgradnji spremišta za zrnatu hranu itd. i ako ostane koja posuda za malter sutradan je nema. To u Pevecu košta nekih 30-ak kn.
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: 7X64 - 19. 09. 2009. 18:28:08
I sta mislis ko je odnese a neko iz obliznjeg sela i NASI KOLEGE LOVCI
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: HS-2000 - 19. 09. 2009. 19:54:13
Svaka čast na domišljatosti kolega exspresica ovo je odlično just  ref
a tko nam sve to radi pa zna se samo kolege lovci iz našeg društva, to je naša gorka istina paci
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: KOBI - 19. 09. 2009. 20:32:10
To rade fukare i neljudi,krivolovci i zavidni majmuni,cestit covjek nece ukrast sigurno.

Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: valdop - 19. 09. 2009. 20:35:10
kobi, lakše malo, da sam znao da ćeš se tako uzrujati pisao bi polakše  pljus
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: KOBI - 19. 09. 2009. 20:47:29
kobi, lakše malo, da sam znao da ćeš se tako uzrujati pisao bi polakše  pljus
Nemam sliku od ceke al cu nabavit pa ces vidjet sta je tip uradio od nje.
Nije lovac al je najveca stetocina i ljutski otpad koji sam sreo.
Taj ti se popne na stablo tresnje s pilom i sjece grane a onda sidje i obere,nemam ti sta pricat vise...
Svaku dasku je otrgnuo sa ceke i odvezo kuci majkU mu jeb..m,
A da bi nesto ostavio na ceki,to nema sanse...
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: SEJFO - 19. 09. 2009. 21:07:01
 stvarno je peder....... da ti nije rođak, pa mu ne možete ništa, ja bih ga razbio !!!! zagi
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: karabat - 19. 09. 2009. 22:30:44
možda je ćoviku trebalo pa si je posudija možda je vrati fre
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: sljuka lukavec - 19. 09. 2009. 22:36:49
Da mozda ce im vratit,ako mu plate!
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: karabat - 19. 09. 2009. 22:39:10
pa poštenom nalazniku sljedi nagrada bl
Naslov: Odg: Krađa opreme iz lovišta
Autor: Nikola S - 10. 11. 2009. 20:38:51
Mi napravimo akciju iznosenja soli za srne,zavrsimo,vratimo se u dom na rucak,kroz pola sata ja setam pse atarom,prolazim pored solista,a so je vec dobila noge  ččč ččč ččč  Ako je jaca zima uglavnom i soliste nekom zatreba za ogrev   ččč uf