Forum LOVAC

Divljač => Lovište => Autor teme: Tom-is-lav - 11. 10. 2017. 13:18:47

Naslov: Natječaj za sufinanciranje smanjenja brojnog stanja divljači predatora u 2017. g
Autor: Tom-is-lav - 11. 10. 2017. 13:18:47
Da li se tko prijavio na natječaj.
Koliko sam shvatio obavezan je trofejni list ili potvrda da je u veterinarskoj stanici pregledano.
u prijavi traže ukupan broj odstrela divljači, a subvencira se samo divljač koja je pregledana u veterinarskoj ili predata na ocjenjivanje? da li da se upiše ukupno ili samo sto je pregledano i ocjenjeno....
Naslov: Odg: Natječaj za sufinanciranje smanjenja brojnog stanja divljači predatora u 2017. g
Autor: Fazan Okićki - 11. 10. 2017. 19:38:28
Mi smo se prijavili.

Prijavljuješ samo ono što možeš dokumentirati. Dakle, ili preslike LBANAR obrasca (veterinar) ili preslika ovjerenog ETD obrasca na kojem se vidi broj ocijenjenih trofeja (lubanje čaglja i lisice).

Ono što ne možeš dokazati ovim dokumentima, nemoj niti tražiti, neće ti proći. Provjereno! ;-)

Dobra kob!
Naslov: Odg: Natječaj za sufinanciranje smanjenja brojnog stanja divljači predatora u 2017. g
Autor: sile - 11. 10. 2017. 21:22:18
doneseš odstrijeljenu lisicu u veterinarsku a oni naravno pojma nemaju o nikakvim poticajima ni natječajima..
Naslov: Odg: Natječaj za sufinanciranje smanjenja brojnog stanja divljači predatora u 2017. g
Autor: Gabro - 11. 10. 2017. 21:53:04
Da da. Neče ni da je uzme, da je njemu to problem nosit na zavod da nosimo sami, da on može uvrj glave napisat uputnicu pa da mi s lisicom radimo šta hočemo...
Naslov: Odg: Natječaj za sufinanciranje smanjenja brojnog stanja divljači predatora u 2017. g
Autor: Tom-is-lav - 12. 10. 2017. 07:04:54
Hvala na infromacijama, da li u veterinarskoj stanici imaju ti obrasci da od njih kopiramo..., pošto prošle godine su predali lovci  lisice, ali obrasce nisu vratili u drustvo.