Forum LOVAC

Lovna kinologija => Lovna kinologija => Autor teme: misko.nlt@gmail.com - 02. 01. 2010. 20:41:41

Naslov: kradja lovackih pasa
Autor: misko.nlt@gmail.com - 02. 01. 2010. 20:41:41
 >:(Posto su mi nestali psi u lovu cuo sam da postoje ljudi koji se bave kradjom i svercom pasa.

Kakva su vasa iskustva s time i imate li kakovih saznanja o tim navodnim kinolozima.

Predstavljanje teaa
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: valdop - 02. 01. 2010. 20:55:53
osobno sumnjam da postoje takovi ljudi, da bi krali pse, pa kaj će im ukradeni pas sa ugrađenim čipom, a ne boje se da će ga ugristi  ččč
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Nikola S - 02. 01. 2010. 20:59:42
Pa imas svakojakih nakaza. Imao sam i ja tu nesrecu da mi nestane dooooobar NLT u lovu,i to jos u gostima,postoji sansa da je ukraden,ali isto tako postoji sansa da je naisao na jamu od jazavca ili sakala,da je naleteo na svinju u gustisu.....sve je moguce.
Naucio sam tu skolu da se u lov na svinje vode dzumare,a ne psi u koje je ulozeno mnogo truda,vremena,zivaca i novca,i da se pas mora drzati na oku koliko je god to moguce. Isto tako nije lose ici redovno u teretanu kako bi se mogao posteno zahvaliti coveku koji ti je ukrao psa i hranio ga umesto tebe neko vreme  mad dois dois dois 2p. Vala bih pustio masti na volju i nebih zalio ni kazne ni oduzeto oruzje,samo da sam siguran da je ukraden i da se sazna ko je to uradio.
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: kamičanin - 02. 01. 2010. 22:18:26
Na žalost,znam dosta slučajeva gde su psi ukradjeni,bilo iz svog dvorišta ili u lovu(važi pogotovu za goniče,teren težak nepregledan,divljač ide uobičajenim putevima,poznatim i kradljivcima koji presreću pse i hvataju),psi se sklanjaju odmah na "sigurno",čeka se jedno vreme dok se ne slegne prašina zbog kradje i onda "via bara"preko plavog Jadrana za Italiju ili dalje,ili kopnom za  Grčku,Tursku i dalje.Što se tiče čipa ili tetovir broja,oni važe samo dok su ovde,ali psi brzo promene ne samo vlasnika nego i zemlju boravka....Posle dobijaju nove oznake preko starih.Kad je čip u pitanju,pitao sam jednog "ljevata" koji mi je delovao verziran u tim rabotama,kad je bio "u gasu",šta se tu dešava,a on lakonski odgovara:"Čip do čipa,moj će da očita".Što bi rekli stari,"brava je za poštenog,a za lopova nema brave":
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: SEJFO - 02. 01. 2010. 23:18:20
pozzz!!
Kod nas toga nema, mi smo krajišnici po tom pitanju MLOGO zajebani.....nikom se ne gine zbog,, psa,!!! zagi zagi
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Radan - 05. 01. 2010. 12:59:46
pozdrav za sve šta se tiče krađe, izgubljeni pasa i ko zna čega još teško o tome govoriti a slažem se sa sejfom , ali.u mojon ekipi zadnje tri četiri nedilje nestala su četiri iskusna pasa koji su tu puno puta lovili i znadu dobro teren ali ni traga ni glasa od pasa.prošle godine lovio sam u okolici srba na granici sa bosnom i nestaju taj dan četiri pasa dva dobra i dva loša poslija traženja i obavjesti svim i svakom ništa nakon mjesec dana pojave se na istom području oba loša pasa od ova dva druga ništa.taj dan kad su naši nestali došla su dva posavca i mi zovemo vlasnika i odvozimo pase do granice jer ti lovci nisu imali auto,a na kraju ti lovci ispali najsumljiviji
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: fazan šumeće - 05. 01. 2010. 13:11:49
kod nas su u lovu bili neki gosti neznam od kud su al pričaju da im je netko ukro brak jazavčare i zamislite nazovu gazdu i traz 300 kn po komadu ako hoce svoje pse nazad pa dokle je ovaj svjet došo nemogu vjerovat
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: karabat - 05. 01. 2010. 21:21:18
ljudi najbolje da se prebacite na ptičare pa barba vujo na dvi noge neče da ga odnese
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: ante kula - 05. 01. 2010. 21:34:43
za te tipove sta traze 300 kuna po pasu,reces mu da ces mu dat i kad dodjes po pasa povedes sobom 3-4 kolege i udri po njemu,da mu ne pane na pamet vise..
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Tyger - 05. 01. 2010. 21:40:23
I onda ne samo da si umalo ostao bez psa nego ces ostat i bez oruzja
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Macak - 05. 01. 2010. 22:16:37
I onda ne samo da si umalo ostao bez psa nego ces ostat i bez oruzja

....i onda bit kaznjava, pa jos platit mu tjelasnu odstetu.
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: valdop - 05. 01. 2010. 22:28:27
ja i dalje ne vjerujem da neko krade pse a šinteraji su ih puni . . . pesi
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: laky - 05. 01. 2010. 23:43:37
ja znam za par slucajeva krade a na drugom forumu se gospoda hvale kako nabavljaju takve pase i jos se prepucavaju ko je vise kupio tih ukradenih pasa, ja sam za jednim svojim ukradenim dosa do banjaluke i tu mu se gubi svaki trag da bi nakon godinu dvi dobio obavjest iz italije da je ziv i da dodem po stence od njega ako zelim covik trazio po starom broju tetovaze i nasa me posteno od njega nema sta
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: KISS - 06. 01. 2010. 00:13:55
Meni je ovaj ukraden prije 2god.!!! uf
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: ante kula - 06. 01. 2010. 18:01:36
ne da mu bog bilo kome da ja moga pasa nadjem kod njega,ajme mu se onda bez obzira na oruzje i ostalo..
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: PinzHunter - 06. 01. 2010. 18:17:08
ja znam za par slucajeva krade a na drugom forumu se gospoda hvale kako nabavljaju takve pase i jos se prepucavaju ko je vise kupio tih ukradenih pasa, ja sam za jednim svojim ukradenim dosa do banjaluke i tu mu se gubi svaki trag da bi nakon godinu dvi dobio obavjest iz italije da je ziv i da dodem po stence od njega ako zelim covik trazio po starom broju tetovaze i nasa me posteno od njega nema sta

100 % si u pravu.
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: karabat - 06. 01. 2010. 18:34:59
a uvik se kralo i krast će se ko to može spriječit nedaj bože da se desi nikome jer znam koliko se truda uloži u psa pa nestane tako, ali pitanje je kako to spriječit
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: HS-2000 - 06. 01. 2010. 23:24:54
Mislim da bi uz jednog lovačkog trebali imati "ludog" hrv.ovčara ili belgijskog ovčara dois 2p
pa da vidite onda tko će ući u dvorište i ukrasti lovačkog psa... ref
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Harry P. - 06. 01. 2010. 23:54:04
Mislim da bi uz jednog lovačkog trebali imati "ludog" hrv.ovčara ili belgijskog ovčara dois 2p
pa da vidite onda tko će ući u dvorište i ukrasti lovačkog psa... ref

... ili nešto slično...  ;)

(http://img63.imageshack.us/img63/917/dsc00263i.jpg)
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: nazime - 06. 01. 2010. 23:55:12
Jedan ovakav crni uu sredini i nema brige. hao
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Harry P. - 06. 01. 2010. 23:57:06
Jedan ovakav crni uu sredini i nema brige. hao

 dois dois
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: nazime - 07. 01. 2010. 00:01:18
dois  dois   slL
sauf  sauf   d4
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: .50AE - 07. 01. 2010. 15:41:23
Tema je postala planetarno popularna, čak i novine pišu o tome  ;).
 zagi
http://www.vecernji.hr/vijesti/lovacke-pse-vrijedne-nekoliko-tisuca-eura-kradu-krijumcare-italiju-clanak-76005 (http://www.vecernji.hr/vijesti/lovacke-pse-vrijedne-nekoliko-tisuca-eura-kradu-krijumcare-italiju-clanak-76005)
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: fazan šumeće - 07. 01. 2010. 15:47:22
hs ne kradu oni pse u dvoristu nego u lovistu pitaj Filu i Matu kad dodjes ope u lov jesu nasli svoje pse a sto je naj gore i znaju tko ih je ukro a nemaju dokaza a ovaj samo povećava cjenu i sta napravittakvom jedino ga izlomit dobro i onda si na sudu non stop
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: shandi - 07. 01. 2010. 15:58:07
Harry, jel su to oni Markuševački ptičari fre
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: .50AE - 07. 01. 2010. 16:08:31
nemaju dokaza a ovaj samo povećava cjenu i sta napravit

Pa kako kontaktira vlasnika? Telefonom?
Najbolji put:
Policijska postaja, pa dobar dan, ja bi prijavio krađu i iznudu, po mogućnosti donjeti sa sobom rodovnike od pasa ili drugi dokaz o vlasništvu....bitno je naglasiti vrijednost psa (rasni pas, školovan truć blah...veliki novci uloženi u psa..donjeti i članak iz večernjaka gdje piše da takve pse prodaju po 2000-3000eur itd..., za vrijednosti ispod 1000kn ide privatnom tužbom, a ovako ide prijava po službenoj dužnosti ;)).  Na kraju obavezno tražiti broj iz evidencije događaja kako bi se mogao informirati o poduzetim mjerama i radnjama. Ovisno o tome koliko su raspoloženi, imaju mnogo mogućnosti na raspolaganju.
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Harry P. - 07. 01. 2010. 16:41:26
Harry, jel su to oni Markuševački ptičari fre

 happi
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: prepelicar - 07. 01. 2010. 16:59:49
Slazem se da uvek treba prijaviti nestanak pasa tako meni nestanu dva psa pre jedno 7-8 god. Muzijak star 5 god i zenka 8 meseci Nkd! Smejali mi se u policiji kad sam prijavljivao e kad sam rekao cenu malo vecu normalno oni stali pa upisuju itd. No ja nadjem samo zato sto sam bio uporan svoje pse posle jedno 7 dana i zato sto su culi za prijavu i jos trazili cast! Psi na dve lokacije podeljeni uzmem zenku odem po muzijaka on nece da ide samnom oni kazu nije tvoj pas padne koja teska rec u medjuvremenu ja vidim zenku u teranju u boksu i odmah ukapiram kako su ga uhvatili a stene je samo pratilo muzijaka! Da se vratim na policajce dosli posle  15-20 dana na uvidjaj  pa se raspituju ja im se zahvalim nista im i nekazem kako sam nasao pse jos i sa njima da imam posla dovoljno mi je bilo ono maltretiranje i trazenje.
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Neno - 08. 01. 2010. 08:22:19
Znam jednog koji je od krađe pasa i još koječega živio, ali jako je teško dokazati, jednom je i izvukao batine jer je čovjek prepoznao svog psa a novi vlasnik fino ispričao kod koga je kupio ali policija nula bodova  paci
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Radan - 08. 01. 2010. 18:52:49
Leo
Nestao 10.12.2009. u okolici Golubića,Knin.
Lijepe građe,malo više narančastih fleka(oznaka) po tijelu.
Tetovirni broj:17640
mob:0989219163
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Radan - 08. 01. 2010. 19:00:34
Lara
Nestala 19.01.2008. okolica D.Srba.
Karakteristična polumaska i fleka(oznaka) kod repa.
Tetovirni broj:17642
Mob:0989219163
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Radan - 08. 01. 2010. 19:02:04
Lara...
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: laky - 08. 01. 2010. 19:09:40
radane jeli to leo oni od knezovica , izgleda da su istarci opet na cjeni kako mogu cut opet ih dosta nestaje na podruciju dalmacije i hercegovine samo je pitanje jesu li dvonozni ili ćetveronozni vukovi krivi za nestanak
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: ante kula - 08. 01. 2010. 19:23:31
radane di si lovio kad ti je nestao u okolici golubica?
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Radan - 08. 01. 2010. 20:24:25
na slici su brat i sestra i još jedna sestra od knezovića je nestala i svi na čudne načine i pasi koji su lovili na tin terenin.sa leon sam lovio livi od crkve u golubiću kraj one kave?zadnje informacije livo od skladišta u pravcu plavnog je gonio?lara je nestala po povratku kod auta i dok smo izvlačili vepra nestaje?zadnje informacije Drvar,Korenica i pravac Karlovac?
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: SEJFO - 08. 01. 2010. 20:26:58
 pozdrav!!
evo pokušaću prekopirati št je jedan moj kolega napisao o krađi pasa!!!
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: RACI - 08. 01. 2010. 23:37:48
pozdrav!!
evo pokušaću prekopirati št je jedan moj kolega napisao o krađi pasa!!!

Steta, nije citljivo :-(
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: SEJFO - 09. 01. 2010. 13:45:23
AMA ne znam povećati--a da prepisujem --NEĆU... hao hao

Šalim se povećaću samo dok safatam nekog  koji to zna povećati-!!!! zagi zagi
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: karabat - 09. 01. 2010. 14:45:36
stavi lupo pa uslikaj povečat ćeš sigurno  happi
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: SEJFO - 09. 01. 2010. 17:56:25
stavi lupo pa uslikaj povečat ćeš sigurno  happi

Staviću.... dobro  da si mi napomenuo!!! Nikad se  sam nebi sjetio !!! ref ref ref ref ref
 ččč ččč ččč ččč (Radan ima bolje pse od tvojih!!!! hao hao hao
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: karabat - 09. 01. 2010. 18:06:00
A stvarno ti treba lupo, eh ti stari ljudi, pa naravno da ima bolje vidiš da su mu nestali (malo crnog humora Radane  sor ), neče moje đukele niko ni da im stavim 100 eur za vrat  happi
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Joža - 09. 01. 2010. 18:21:26
Evo kolege lovci i kinolozi da se i ja ubacim u komentar o krađi ili nestanku pasa, meni je isto tak cucak nestal u lovu u lekeniku i nemrem ga naci vec 3tj, paci
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Harry P. - 09. 01. 2010. 20:04:09
Evo kolege lovci i kinolozi da se i ja ubacim u komentar o krađi ili nestanku pasa, meni je isto tak cucak nestal u lovu u lekeniku i nemrem ga naci vec 3tj, paci

HM, dal ga je vepar odvukao ili ga je netko maznuo pitanje je sad. 

Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Radan - 09. 01. 2010. 22:12:23
pozdrav za sve nema problema za humor navika ja na sve pa i na humor,samo da neko javi dobru vjest da je naša svog pasa.
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: kerber - 17. 03. 2010. 01:39:18
ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: NLT - 17. 03. 2010. 02:57:24
Bas dobro sto ti ga je vratio.Platio si 200Eura za toliku hranu sto je pojeo ali ti je on vjerujem doplatio za parenje, jer kako je prijavio leglo?
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: nostromo - 17. 03. 2010. 06:29:55
ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

E ja ovo ne mogu virovati! Ovo me podsjetilo na onu definiciju hrabrosti kad se poseres Chuck Norrisu isprid vrata pa onda pozvonis i pitas papira :shok: Koji sokol uf

Ako nista bar imas pasa nazad...
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: TUROPOLJE - 17. 03. 2010. 06:52:32
G . Kerber dali si cijelu situaciju prijavio policiji...... teaa
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: dean - 17. 03. 2010. 08:14:37
ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............
U takoj situaciji ljudima proradi žila glupača pa malo manje popularnim metodama takvim "lovcima" objasne kako stvari stoje...
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Hunter7x64 - 17. 03. 2010. 10:27:23
evo moj terijer...stara linija...
Pavo reci mi od kojih je pasa ovaj tvoj,i ko mu je odgajivac?
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: mve - 17. 03. 2010. 10:41:55
ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

Kolega tog dotičnog treba navesti IMENOM I PREZIMENOM!!!!!! Bar neka se crveni ako ništa drugo...
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: dean - 17. 03. 2010. 10:47:13
Slažem se!!!
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: TUROPOLJE - 17. 03. 2010. 11:39:37
Poveči oglas staviti u sve lovačke novine a pomoč potražiti i pravnim putem.

Mene samo zanima ako su i lovili sa tim psom kako ostali lovci nisu primjetili tog psa jer je G. Kerber naveo da je obljepio plakatima sa slikama cjelo selo..

 mad mad mad
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: TUROPOLJE - 17. 03. 2010. 11:40:56
G. Kerber mene samo zanima dali si ti njemu platio 200 €..


 dr.i
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: PinzHunter - 17. 03. 2010. 21:19:09
ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

ako si mu dao taj novac onda imaš stvarno čelične živce  d1
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: 7X64 - 17. 03. 2010. 21:29:25
Daj mu stavi ime i prezime ako moze i br.tel. da ga malo ljudi naspotaju .Kakav je to bezubrazluk to nigdje nema a kako je lovijo sa njim a sta su idrugi lovci bili sljepi.
Vjerujem da si sretan jer ponovo imas svog psa. zagi
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: nostromo - 17. 03. 2010. 21:46:10
ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

ako si mu dao taj novac onda imaš stvarno čelične živce  d1

Imam ja jednog prijatelja koji bi to rijesija na sljedeci nacin;

Dosa bi po pasa, dao liku novce koje trazi i cim ovaj uzme pare odma bi ga saka-nos-patos-ligenzi ko metla! I vuk sit a ovca u komadu, svi sritni i zadovoljni ;D On je moj junak just

 8) Svaka slicnost sa stvarnim osobama je plod vase maste ;D
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: PinzHunter - 17. 03. 2010. 22:14:37
ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

ako si mu dao taj novac onda imaš stvarno čelične živce  d1

Imam ja jednog prijatelja koji bi to rijesija na sljedeci nacin;

Dosa bi po pasa, dao liku novce koje trazi i cim ovaj uzme pare odma bi ga saka-nos-patos-ligenzi ko metla! I vuk sit a ovca u komadu, svi sritni i zadovoljni ;D On je moj junak just

 8) Svaka slicnost sa stvarnim osobama je plod vase maste ;D

 d4
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Tihomir - 17. 03. 2010. 22:35:49
Mom kolegi nestao brak jazavčar u Lonjskom polju u lovu,tražio i tražio i nema.

Igrom slučaja njegov prijatelj bio u lovu u Gradiškoj i prepozna psa,nazove ga,provjere tetovažu i to je taj.Dođe on u Gradišku kod tipa pita od kud mu pas,ovaj veli kupio psa od tog i tog lika,ovaj uzeo psa nazad i tako je to završilo.

Navodne dosta pasa tako "ode" s kamionima za prijevoz drva.Psi uvijek dođu do ljudi kad se izgube u šumi,puno puta su to ljdi koji rade drva u šumi i tako peso ode,niti orao niti kopao,a par sto eura u đep.
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: File - 17. 03. 2010. 22:39:16
A ko bi mu platio kad bi mu rebra bila mekša od droba :shok:
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: Harry P. - 17. 03. 2010. 22:53:55
A ko bi mu platio kad bi mu rebra bila mekša od droba :shok:


 hao hao hao hao

E, Toni, Toni... krme te ubolo...
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: kerber - 18. 03. 2010. 22:30:49
 rol rol rol rol  ne nisam mu platio ni lipice morao sam mu reći naravno da pristajem da bi mi rekao ime i adresu a onda smo nas trojica otišli po njega ipak je to velik pas  happi treba ga utovariti  u gepek a i moraš imati 2 svoja  svjedoka dok čovjeku objašnjavaš u njegovom dvorištu da se malo zaje............u računici.    Nebih o detaljima uglavnom pas je živ i zdrav i već ima dogovorena 2 parenja kod mene radi dobro malo je bio buvljiv i mršav ali popravlja se :hundtrinkend: :smil4226ce1d491b5:
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: File - 18. 03. 2010. 22:33:21
Ma tako je kerber, to je iznuda šta je on tebi tija napravit...

a siguran sam da se nije bunio šta mu nisi platio
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: kerber - 19. 03. 2010. 04:50:21
ma je bunio se pa se predomislio :laugh:
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: TUROPOLJE - 19. 03. 2010. 07:11:54
 ččč ččč ččč da nije taj tvoj čuko poklao kokoši u selu pa si čekao dok dokazi nestanu. hao
Naslov: Odg: kradja lovackih pasa
Autor: fazan šumeće - 22. 03. 2010. 12:50:28
žalosno je što još takvih (ne)ljudi ima, ali se slažem da se objave imena takvih drznika pa neka se srame ako uopće imaju karakter . pozz