Forum LOVAC

Streljaštvo => Natjecanja .:. Treninzi => Autor teme: fazan - 28. 03. 2008. 09:27:31

Naslov: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: fazan - 28. 03. 2008. 09:27:31
U ime ovačkog društva "Fazan" Šestine obavještavam sve zainteresirane da smo domaćini Zagrebačke lige 22.lipnja, te pozivam ekipu od 6 strijelaca članova foruma da sudjeluju u otvorenom dijelu takmićenja koji poćinje iza 11,30 sati.
Nudimo Vam dobru zabavu i nagrade , a ekipu forumaša oslobađam kotizacije, te častim lovačkim paprikašem i s 2litre i dvije vode.

DOBRODOŠLI!
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Nikola - 28. 03. 2008. 09:30:20
 :Copy of prima: ktiz 1liga bravooo ludiloo
Mateka računaš u ekipu FORUMA??
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: dean - 28. 03. 2008. 09:33:56
Tako se to dela!  z10  d4
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: skyangel - 28. 03. 2008. 09:34:51
bravo fazan! svaka ti dala!  ;D
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: fazan - 28. 03. 2008. 09:35:38
 NE. Matek je moj član i ima zastupati boje društva.
No ako ponudite dobru cijenu, možda Vam ga posudimo za taj dan. ;D
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Štef - 28. 03. 2008. 09:43:15
 Fino, dolazim definitivno. Koja borba za Mateka, a da Matek uzme menađera? Vidim da se Fazan već ubacio u kombinaciju! ;D ;)
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: medicus - 28. 03. 2008. 09:45:37
Vidim ja da se tu neki biznis menađerski vrti,ja dolazim ali kao moralna potpora ekipi s foruma z10
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Nikola - 28. 03. 2008. 09:46:20
NE. Matek je moj član i ima zastupati boje društva.
No ako ponudite dobru cijenu, možda Vam ga posudimo za taj dan. ;D
Ma ja eć vidim ekipu, ja se proglašavam menadžerom ekipe FORUMA Lovac.info...
Zainteresirani meni na PM, tko bi mogao doći i tko želi...
hehehhee admin
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: medicus - 28. 03. 2008. 09:53:10
NE. Matek je moj član i ima zastupati boje društva.
No ako ponudite dobru cijenu, možda Vam ga posudimo za taj dan. ;D
Ma ja eć vidim ekipu, ja se proglašavam menadžerom ekipe FORUMA Lovac.info...
Zainteresirani meni na PM, tko bi mogao doći i tko želi...
hehehhee admin

Malo si se zaletio,Dean i ja se javljamo u ekipu,znači da ti se piše loša sudbina menađera...

poznato je da bi nas dvojica skinula 12 golubova




zajedno
 ;D
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Štef - 28. 03. 2008. 09:58:34
 Med, jel si mislio na glinene golubove ili one kaj sjede na krovu kuće? ;D
Da nisi malo pretjeral sa brojem skinutih ak su u pitanju glineni! ;)
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: medicus - 28. 03. 2008. 10:01:07
Med, jel si mislio na glinene golubove ili one kaj sjede na krovu kuće? ;D
Da nisi malo pretjeral sa brojem skinutih ak su u pitanju glineni! ;)


Dobro,dobro,pretjeral sam,6 bi ih skinuli


zajedno

možda
 :laugh:
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: dean - 28. 03. 2008. 10:10:02
Ja treniram, mislim da će se ekipa iznenadit. Zajedno ćemo Medicus i ja sigurno puknut više od 6! Ali ćemo sve vidjet 22.6.
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: medicus - 28. 03. 2008. 10:14:43
Ja treniram, mislim da će se ekipa iznenadit. Zajedno ćemo Medicus i ja sigurno puknut više od 6! Ali ćemo sve vidjet 22.6.

lol,ma daj ja se zajebavam,hihi,pa ima tu ljudi koji pucaju ko veliki,kao što sam reko dolazim ko potpora,a kao dio ekipe samo da zlog admina bacim u bankrot :P

fazan sorry na OT
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Mali Matek - 28. 03. 2008. 10:21:33
 nebuislo

morat ću razočarati i jednu i drugu ekipu, ali sam najvjerojatnije (90%) taj vikend u Pleternici (G.P. Pleternice)

 z10 z10
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: dean - 28. 03. 2008. 11:38:08
Pa Matek nisi u redu. Mi dolazimo u pojačanom sastavu, a tebe ne bude tam! Treba nam netko da nam popravlja prosjek!
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: SSG - 28. 03. 2008. 11:54:05
Odlično.Dolazim i ja. ludiloo
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Štef - 28. 03. 2008. 12:00:55
 Ma Matek bude sigorno došel sam kaj izcimava menađera za veću lovu. ;D
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Bugarin - 29. 03. 2008. 17:39:42
Ja sam isto zainteresiran. Ako netko želi može sutra navratiti u Ses. Kraljevac na gađanje glinenih golubova u organizaciji S. K. "Priroda". Bilo bi mi drago da se pojavi ekipa Forumaša pa da i oni pokažu svoje zanje i umijeće.
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Baki - 29. 03. 2008. 20:35:20
Bi vrlo rado ali se bojimo kada bi dosli,da bi vas osramotili jer ipak mi smo profesijonalci.
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: stric - 09. 04. 2008. 18:18:55
 sa veseljem se bilježim na svako druženje,a ako se pucaju glineni golubovi onda VRLO RADO
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: BROWNING 525 - 21. 04. 2008. 22:24:19
evo forumaši i ja se javljam za ekipu i pozivam da se nađemo na streljani ld šestine 21.06.2008 u 16:00 sati na treningu
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: fazan - 10. 06. 2008. 09:16:24
Zbog odlaska na stari godišnji  od 12 lipnja me nema na forumu , već se družim samo s srnjacima i pajcekima (pravim) , diljem lijepe naše.
Što se tiće poziva na pucanje 22 lipnja ,  vidimo se na strelištu .
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: medicus - 20. 06. 2008. 11:41:13
Jel bude kaj od ovog okupljanja,jel dolazi tko,jel se okupila ekipa i di je to točno,nisam još nikad bil na toj streljani ččč
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: dean - 20. 06. 2008. 12:13:40
Čujemo se pa odemo zajedno!
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: medicus - 22. 06. 2008. 22:05:37
Evo vratio se sa malog okupljanja,upoznao fazana i fulira,pa se malo popilo,pojelo...


Fazan hvala na gostoprimstvu d4
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Harry P. - 22. 06. 2008. 22:52:26
Evo vratio se sa malog okupljanja,upoznao fazana i fulira,pa se malo popilo,pojelo...


Fazan hvala na gostoprimstvu d4
... i kako je bilo?
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: dean - 23. 06. 2008. 08:27:01
Bilo je super! Fazan se kao domaćin iskazao i sve je za 5! Streljana je više nego solidna, malo se družili i sve u sve mu  d4
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: skyangel - 23. 06. 2008. 08:41:19
Evo ja ću prvi, dakle okupilo nas se 9-oro. Nikola, Dean, Tomek, Foka, Bugarin, Fulir, tamo smo zatekli već Mawericka i domaćina Fazana. S nama je bio još i Robi Horvat, naš kolega i prijatelj koji nam je uskočio jer nam je Huntercro otkazao dolazak. I me, myself i ja. Kasnije nam se pridružio i Medicus kad je žega malo splahnula, ima problema sa tenom pa nemre po najvećoj vrućini biti vani  ;D
Što reći, streljana u Šestinama je u jako lijepom okruženju, park prirode, okružena šumom, zrak čist, jako je lijepo uređena, vidi se da LD "fazan" Šestine drži do toga maximalno. Dečki su se stvarno trudili i napravili lijepo izdanje streljane, da i ne spominjem primamljivi šank hehe. Gdin Zlatko (Fazan) nas je stvarno vrhunski ugostio, čekao nas je rezervirani stol, vrući gulaš koji je bio fenomenalan, i litra i voda naravno. Na poklon smo od domaćina dobili multimedia tipkovnice kao dar dobrodošlice, te nam ih je Fazan uručio uz najbolje želje da sad malo manje griješimo pri pisanju postova hehehe.

Krenuli smo na streljanu, svi su se dobro držali i napravili smo solidan rezultat. Sve u svemu, boje foruma smo solidno predstavili i nismo se zblamirali hehe. Prva serija je bila nešto lošija, navikavanje na streljanu i golubove (oni niski golubovi su nas izmorili skroz hehe), dok je druga serija bila već skoro i vrhunska. Pukli smo ja mislim 58 ili 59 što je vrlo pristojan rezultat za neuigranu ekipu koja prvi put zajedno puca kao ekipa.

Poslije pucanja, uslijedilo je još x litri i vodi, te smo se lagano oprostili od domaćina i zahvalili mu se na gostoprimstvu. Povorka je završila u prvoj birtiji na "kavi" hehe, i kasnije nas je Rubelj ugostio sa finim ćevapima. Dolazak kući u kasne večernje sate.

Sve u svemu, opet jedno jako lijepo druženje vjernih kolega i prijatelja forumaša. Još jednom se zahvaljujem Fazanu na fenomenalnom gostoprimstvu, stvarno nemam riječi. Pravi je gospodin!

Dobra Vam kob!
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Huntercro - 23. 06. 2008. 08:56:28
Neizmjerno mi je žao, ali ova vrućina, otvoren prozor i propuh i neke stvari od ranije dovele su do toga da u subotu ujutro izađem iz noćne ukočen kao upitnik  :'( . Deep heat i ostale kreme nisu dale rezultate nego sam morao u hitnu na voltarene. E sad ovo je već drugi put da sam usrao zbog zdravlja, valjda će biti treća sreća. Nadam se da ekipa neće zamjeriti ali jednostavno nije išlo  :'( :'(.
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: PinzHunter - 23. 06. 2008. 09:28:14
@ Sky, dobar izvjestaj

na svu srecu mogu dobro predpostaviti sta znaci x litri i vode. d4
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Lovac - 23. 06. 2008. 09:29:40
Jako mi je žao kaj nisam mogao doč, tj. otkazao u zadnji čas, morao sam poslom do Vanje u lovište...milioni komaraca, vručina, znoj...što bi dao da sam mogao biti s vama z6
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: skyangel - 23. 06. 2008. 10:57:28
a čuj kaj da ti velim, ja sam noć prije cijelu noć na momačkoj bio, ujutro sam odradio radnu akciju u društvu, kad smo stigli na streljanu ono sunce upeklo, da nisam maznul jedan mrzli gemišt odma, ne vjerujem da bi i pušku mogao podići. A s gemištom mi se vratila energija i bistrina nazad i lijepo sam složio 2 14-ice.  ;D
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Mali Matek - 23. 06. 2008. 13:08:17
Zahvaljujem se na majci, žao mi je što nisam bio s vama, vratio sam se u 19 sati iz pleternice gdje je bilo odlično (99 pogodaka)
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Bugarin - 23. 06. 2008. 13:28:52
Želio bi zahvaliti našem uvaženom domaćinu Fazanu na jako lijepom gostoprimstvu i poklonima te se nadam da ćemo ovako nešto uskoro ponoviti. Što se tiće ambijenta,  d4 čisto savršenstvo!!  d4
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Mali Matek - 24. 06. 2008. 12:24:19
U ime organizatora L.D."FAZAN" Šestine zahvalio bi se svim članovima foruma koji su se odazvali na druženje, i nadam se da ćemo se okupiti u još većem broju na II. memorial dr. Nikodem Gudac koji će biti prvi vikend u rujnu mjesecu (7.9.)  z10



L.D."FAZAN" Šestine
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: dean - 24. 06. 2008. 12:28:13
Ja dolazim osim ako ne bude neki opravdani razlog, ali ako taj puta ne dođeš, znam tko plaća janjca i  z10
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Harry P. - 24. 06. 2008. 12:38:17
ja se drugi put neću jako napiti.
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: dean - 24. 06. 2008. 12:42:02
Kaj briješ?! Pa jel ti tko brojio? Nije, ko ni nama  z10
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Mali Matek - 24. 06. 2008. 13:18:38
Ja dolazim osim ako ne bude neki opravdani razlog, ali ako taj puta ne dođeš, znam tko plaća janjca i  z10

taj vikend nema nigdje sportskog natjecanja tako da sam 100% gore  z10 z10
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: fazan - 26. 06. 2008. 07:25:19
Pozdrav mladim kolegama !
U ime svog društva i u svoje zahvaljujem Vam na dolasku i ugodnom druženju.Bilo mi je čast osobno upoznati toliko mladih , kvalitetnih ljudi i zaljubljenika u lov.
Vi ste budućnost našeg lovstva i samo naprijed.
Moje kolege također su više nego zadovoljni streljačkim umijećem i ponašanjem na stazi.
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Nikola - 26. 06. 2008. 08:17:03
Pozdrav cijelom LD "Fazan" Šestine, posebno domaćinu gosp. Zlatku..
Kako nas je gore bilo 9.ero, moram se zahvaliti na poklonima za cijelu ekipu, uistinu ste nas iznenadili, došli smo u goste malo nepripremljeni, s nekoliko majica, slijedeći put dolazimo u boljem izdanju..
Prekrasan ambijent, streljana koja traži malo navikavanja, zbog čudnih golubova.... ali forumaši su se pokazali kao odlični strijelci i u drugoj seriji već je rezultat išao na bolje...Dečki su već sve gore ranije opisali, ja mislim da je zaključak jasan.... VIDIMO SE NA MEMORIJALU DR:GUDCA.
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: SSG - 26. 06. 2008. 10:17:52
Jedva čekam ovogodišnji memorijal z14
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: medicus - 26. 06. 2008. 22:32:35
ja se drugi put neću jako napiti.


ahahaa,sad sam se odšarafio od smjeha ;D ;D ;D
Naslov: Odg: POZIV NA DRUŽENJE
Autor: Harry P. - 27. 06. 2008. 23:57:18
i ja sam se onaj dan odšarafio od ranoga jutra