Forum LOVAC

Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci => Oprema i Odjeća i obuća => Obuća => Autor teme: fazan III - 06. 06. 2014. 11:26:48

Naslov: lovačke čizme Borovo
Autor: fazan III - 06. 06. 2014. 11:26:48
dali je netko vidio ili isprobao navedene čizme,komentari! članak u LV,cini mi se se cijena ok uz predocenje iskaznice hls
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: Dadx - 06. 06. 2014. 13:43:00
ja sam odustal od takvih stvari, jednom platim malo ivše, ne nužno top modele i vozi, općenito nikad više bilo kaj za noge kaj nema čvrstu tabanicu
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: salic - 06. 06. 2014. 19:50:56
Malo nisam u toku, pošto ću do LV doći tek za mjesec dana. Kolika je cijena, liče li na nešto? Ako je imalo dobro bilo bi lijepo kupiti domaći proizvod, primjetio sam da se Tigar odlično prodaju iako su...
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: fazan III - 07. 06. 2014. 08:30:29
cijena uz predocenje iskaznice hls 399 kn,izgledaju solidno!
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: akma - 07. 06. 2014. 17:33:51
a zivi bili pa vidjeli ,nema ih ni na stranici od Borova
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: PanLagan - 10. 09. 2014. 15:16:54
Evo danas kupljene u prodavaonici na Kvatriću, po mom mišljenju omjer cijene i kvalitete izrade solidan, zasad ugodne za nosit, vrijeme će pokazati stvarno stanje... pošto slika govori 1000 riječi, stavljam vam nekoliko pa ocijenite sami...

OBAVIJEST O PROIZVODU
1.Naziv proizvoda: LOVAČKA ČIZMA sa podstavom od neoprena ART.-502/N
2.Proizvođač: BOROVO d.d. Vukovar-Dr.A.Starčevića bb.
3.Zemlja podrijetla: Hrvatska
4.Vrsta obuće: Gumene čizme
5.Namjena nošenja obuće: Za suho i vlažno vrijeme-za LOV
6.Način održavanja: Pranje 
7.Način izrade proizvoda: Konfekcija i vulkanizacija
8.Godina proizvodnje: 2014
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: Dadx - 10. 09. 2014. 15:44:30
kakav je džon, jel mekan?
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: deeejan - 10. 09. 2014. 15:54:15
to su te za 399kn?
solidno izgledaju d4
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: HS-2000 - 10. 09. 2014. 18:27:11
Za sada su čizme po izgledu odlične,nadam se da će te kolega dugo služiti u lovu.
Međutim davno sam poslao mail za te čizme broj 48-49 i služba Borova za upite građana se pokazala NEPROFESIONALNO već skoro pa mjesec dana nije odgovorila gdje se može i kako naručiti Hrvatski proizvod tj.čizme za lov;to je naša politika kako pridobiti kupca slL uf
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: Iggy - 10. 09. 2014. 18:56:05

 HS valjda se neznaju koristit internetom ili e-mailom  ;D

..a čizme su čisto solidne za tu cijenu,tko nemože dati više za čizme ili neće,čisto mu budu oke!! ;)
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: Štef - 10. 09. 2014. 21:00:22
HS / da ja prodajem čizme i netko mi pošalje upit za 49 broj , ja bi ga uputio kod Pićuljana.
 
http://www.piculjan.hr/piculjanHR.htm (http://www.piculjan.hr/piculjanHR.htm)

hao hao hao hao
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: HS-2000 - 10. 09. 2014. 23:10:08
Sutra kupujem u Borovu na trešnjevci u tratinskoj ulici.
Imaju broj 47 veliki kalupi i sve mi odgovara i nadam se da će mi poslužiti svrsi... gss
A njihova nekultura i neprofesionalnost ostaje njima na čast... uf
Pozdrav
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: pepi2 - 10. 09. 2014. 23:16:16
HS uzmi dva para..
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: HS-2000 - 10. 09. 2014. 23:19:44
Imaju još dva para od broja 47.
Imam Aigl nove ali jako uske za skidanje pa imam totalnu muku kad završi lov i treba ih skinuti a imam veliki "rist" stopala ili kako se već kaže... uf
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: PanLagan - 11. 09. 2014. 03:20:49
Ufff... mislim da je najbolje da vam redom odgovorim...

Dadx:
Što se tiče džona, iskreno ne znam što da kažem- nije tvrd kao kamen, a opet nije ni žvakača guma, negdje između...  rol znam samo da jako dobro obuhvaćaju nogu oko gležnja i daju dosta stabilan osjećaj...

Dejan:
Da, točno 399,20 KN

HS:
Hvala, i ja se nadam da će ove malo duže potrajati.
Što se tiče nabavke, nemaju ih sve prodavaonice Borova, rekao mi prodavač da ih je dosta povučeno i poslano u područja pogođena nedavnim poplavama, pa se sad kao pravi nova serija koja bi trebala stići kroz tjedan-dva dana. I da, što se tiče broja, kalupi su stvarno veliki, ove moje su 41, a inače nosim 43...

Sve u svemu, iznadprosječno dobra čizma za mene prosječnog lovca i moj ispodprosječni lovni budžet !   rol
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: Dadx - 11. 09. 2014. 08:52:22
ako netko od vas ima ili je imao tigar čizme, a ima ili će imati borovo, bilo bi mi jako drago da napravi neku usporedbu.

mene je tigar razočaral nakon 2 sata, doduše, kad sam ih kupovao nisam niti znao kaj hoću od čizme...

1. imam jači list i čizma mi je zadihtana ko kurton oko noge
2. jako mekana tabanica i svaku neravninu osječam

Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: Huntercro - 11. 09. 2014. 09:30:44
ja imam tigar, za sada udoban i dobar, čak mi je i boja dobra, imaju kao neko lagano krzno, čini mi se ok, kad prođe zima dajem utiske, kolega koji ima problem kao i HS i kaze da bez problema obuva i izuva
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: KOBI - 11. 09. 2014. 11:10:53
ja imam tigar, za sada udoban i dobar, čak mi je i boja dobra, imaju kao neko lagano krzno, čini mi se ok, kad prođe zima dajem utiske
Nije neko savrsenstvo ali nece te ni razocarati.Ja sam sa svojima zadovoljan,bojom takodjer.
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: Huntercro - 11. 09. 2014. 15:30:03
takav način lov i terene na kojima ja lovim ako izdrze jednu zimu bit će ok, ako riknu kupit ću nove, za te pare vrijede svaku lipu
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: tomica - 15. 11. 2016. 09:48:31
Pozdrav kolege, molim za pomoc...danas gledao ove cizme u trgovini, imaju model s filcom i s neoprenom!
Koje su prednosti jednog a koje drugog modela?
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: 4lovca - 15. 11. 2016. 10:26:09
Neopren je bolji
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: ges - 15. 11. 2016. 11:24:41
Sa filcom nisam probal tak da nemrem reci koji je bolji...imam model s neoprenom i na peti mi se dost brzo poderal,vjerovatno zato jer su mi malo vece pa noga radi. Zaje...sam se kaj sam kupil vece kao da mi stane i debela carapa. S debelom carapom su mi taman al dok imam samo tanku noga plese. Ako uzimas s neoprenom moj savjet je da uzmes broj koji ti je taman uz nogu...
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: Huntercro - 15. 11. 2016. 11:57:00
što se tiče tigra, uglavnom nakon nekog vremena počelo je razočaranje, noge su mi uvijek mokre u njima
milism da će ove nove borovke sa filcom biti ok
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: mladjo - 15. 11. 2016. 13:00:53
Ja imam tigar s neoprenom i "broj veće"  u njih uvijek ide vunena čarapa pletena na bosu nogu i nema zime... a ako idem u pogon, ide tanka čarapa pa na nju vunena... za sad su mi najbolje... ako hodaš u svakoj čizmi se noga moči... meni u ovoj najmanje do sada... imaju jos jednu prednost sa neoprenom- ja sam ih u pogonu probusio i razderao barem 10puta- dobro ih osušim i krpam sa ljepilom za krpat gume  bez greške...  zagi i to bez zakrpe... kapne se na neopren i na gumu i stisne se sve skupa... drži odlično!  zagi
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: bagi - 17. 01. 2017. 12:58:18
Imao sam i 4 lova. Razderale se na suhu grančicu. Koristio ih nakon toga doma i nakon 7 - 8 mjeseci pukle na pregibu. Neopren se odvojio na peti već u drugom lovu. Bačen novac. Inače nastojim kupovati čim više hrvatsku robu, ali Borovo će morati još poraditi na kvaliteti ove čizme.
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: Huntercro - 17. 01. 2017. 18:16:17
neki dan sam kupio borovo sa filcom, sa popustom cca 350 kn, prezadovoljan zasad
Naslov: Odg: lovačke čizme Borovo
Autor: roger - 17. 01. 2017. 18:47:02
Ja lovim sa "borovo" cizmom vec dvije sezone. Takodjer redovno nosim na barku u morski ribolov (vrse, parangali), dakle slana sredina. Gaze more, blato, rosu i snijeg.
Uglavnom su ok, sa neoprenom trpe i zimu i snijeg, nije hladno.
Nakon dvije sezone, izderao mi se neopren na podrucju pete, u lijevoj cizmi,