Forum LOVAC

Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci => Oprema i Odjeća i obuća => Obuća => Autor teme: HunterDon - 04. 01. 2010. 23:01:46

Naslov: LP gumene čizme
Autor: HunterDon - 04. 01. 2010. 23:01:46
Jel ih ima tko? Kako ste zadovoljni? Treba mi nešto takvo na brzinu jer sam svoje uništio ovu nedjelju... z30


Pozdrav!!!

HunterDon
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: Legion66 - 04. 01. 2010. 23:55:29
Dobre su, nosio sam ih cijelu prošlu sezonu í do prošle nedelje kad sam ih negdi razderal sa strane. Sad budu imale jedan lijepi crveno crni cvijetić od tip-top krpe.
Definitivno nisu za čekanje jer imaju 3 mm debeli neoprenski uložak koji je fiksan i ne vadi se, pa nakon lagane šetnje noga se uznoji i poslije se na štantu smrzne. Imaju dosta visoku saru, do koljena i dosta široku tak da stanu dvoje debele dokoljenke, duge gače i hlače u nju. Nisu neke fensi šmensi, ali kome trebaju radne čizme u kojima će prtit po 2 kg blata na svakoj preko polja, nek ih slobodno uzme.
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: HunterDon - 05. 01. 2010. 00:12:37
2 Legion66: Svaka čast na brzom i detaljnom odgovoru!!! Hvala!!!


Pozdrav!!!

HunterDon
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: fazan šumeće - 05. 01. 2010. 09:37:23
imao sam ih i ja i brat i nisam  zadovoljan jedne cure na peti a rupe nigdje nema a drugima se podero neoprem iz nutra pa poderu i dvoje čarape nismo ih nosili ni cijelu sezonu a otiso sam u bos. brod i kupio dvoje tigrove cizm za 120 kn kom i za sada sam prezadovoljan u odnosu na cjenu
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: kalnik - 05. 01. 2010. 13:18:21
imao sam ih i ja i brat i nisam  zadovoljan jedne cure na peti a rupe nigdje nema a drugima se podero neoprem iz nutra pa poderu i dvoje čarape nismo ih nosili ni cijelu sezonu a otiso sam u bos. brod i kupio dvoje tigrove cizm za 120 kn kom i za sada sam prezadovoljan u odnosu na cjenu
To je ona vječna tema; svaku seznu novi par čizama, ili pet sezona jedan par ččč
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: roma - 05. 01. 2010. 20:04:40
Imao sam ih u 4-5 lovova i to na štandu i naravno otpala peta jer je stara guma, zato su i jeftine.
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: Legion66 - 06. 01. 2010. 17:57:26
Jbga i meni se raspale, baš dok sam ih pohvalio.
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: karabat - 06. 01. 2010. 18:08:08
moje traju već 2 godine ali nisio sam ih 3 puta u lov i 2 puta opra auto u njima  :laugh:
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: kalnik - 06. 01. 2010. 18:49:42
I to je to. Idemo u lov, lije kiša ko luda. jedan moj lovac zaboravi čizme kod kuće. Stanemo pred samoposlugom, a on fino kupi čuzme za 50kn( malo su niže ;D) Bilo je to pred tri godine. Još ih ima.
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: dobra kob - 06. 01. 2010. 18:52:01
Ja sam u Borovu kupio cizme bas za lov!Zovu se Hunting! 300kn jako su tople i imajufilc mini su odlične!!
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: almir - 06. 01. 2010. 18:57:17
neznam koliko puta sam držao čizme od 100€ u rukama i razmišljao da ili ne
Ko da se ženim  ;D
i jednom slučajno bio u Metrou u Grazu i vidim zelene čizme za 10€ mislim uzet ču šta me košta
Evo sad su 3 sezone i još su ko nove
Nikad mi nije bilo jasno šta ima koštat 100 pa i 300€ u čizmama  ččč  ččč
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: kalnik - 06. 01. 2010. 19:12:46
Vele da je skupa ona značkica na vrhu ;D A isto je gumena.
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: dalmatino - 06. 01. 2010. 21:08:15
Imam LP čizme, ne koristim ih često. Za blato i vodu su zakon. Neoprenski uložak čini ih nešto toplijim od onih "Borovo" i sličnih. Ono što je meni bitno, nisu zamorne i ako su visoke i lako se skidaju! Kod ih nosim obavezno visoke dokoljenke, debele a za hladna vremena dva para.
Bilo koje gumene čizme nisu za trnje i slično. Jedna rupica i  čao....
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: HunterDon - 06. 01. 2010. 21:20:02
Ma nisam mogao nigdje na brzinu naći poštene čizme pa sam uzeo u Borovu, cijena 380 kuna... imao sam ih tri lova, vratim se kući, izujem ih i evo dvije pukotine/porezotine sa strane... a još mi teta u Borovu kaže: "e sad ćeš biti miran barem 5 godina"... mislih si, jeah, to ćemo još vidit... tako je i bilo... rol Mada u to kratko vrijeme ni nisam bio previše zadovoljan njima, razlog: pretjerano široke i noga se užasno znoji u njima... mad Kad hodaš je ok, ali kad staneš, smrt... :tommy:

Kako pod rukom imam samo te Borovo, odlučio sam isprobati te LP, pa ako izdrže par lovova koliko se još ide ja zadovoljan... a za jesen će se pribaviti nešto kvalitetnije... ;)


Pozdrav!!!

HunterDon
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: Nikola - 06. 01. 2010. 22:08:19
neznam koliko puta sam držao čizme od 100€ u rukama i razmišljao da ili ne
Ko da se ženim  ;D
i jednom slučajno bio u Metrou u Grazu i vidim zelene čizme za 10€ mislim uzet ču šta me košta
Evo sad su 3 sezone i još su ko nove
Nikad mi nije bilo jasno šta ima koštat 100 pa i 300€ u čizmama  ččč  ččč
lovim 13 god.. i svasta sam probao.
čizma od 10 eura nema sta parirati ovima od 100 ili vise, ne samo zbog cijene,vec puno drugih elemenata
1. udobonost- jeftine čizme niti ergonomski niti kvalitetom đona (koji je meni bitan) nemogu parirati skupljim čizmama
2. nije istina da s čizmama nemožete u pogon.. i u kupine, ja to radim vec trecu sezonu...
3. toplinska izolacija..

neda mi se sad slikati da vidite kako izgleda moja gumena čizma nakon današnjeg pogona..

i za kraj da predstavim moje čizme :)

http://www.lacrossefootwear.com/product/recreation/hunting/alphaburly+sport+hunting+boots.do (http://www.lacrossefootwear.com/product/recreation/hunting/alphaburly+sport+hunting+boots.do)
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: kalnik - 06. 01. 2010. 22:31:20
Koja je cijena Lacrosse čizama i tko ih prodaje u Hrvatskoj?
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: zhrvoje - 06. 01. 2010. 22:32:25
Nazalost nitko paci!
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: HS-2000 - 06. 01. 2010. 23:06:48
Stvarno ponekad mi dođe da plačem paci jer uvijek je teško naći moj broj 50 gumenih čizama. uf
Ali stvarno se pripremam za jedne gumene naručiti u Borovu ref  pa šta bude nek bude, gss
da i ja dobijem taj osjećaj kako je to u gumenjacima, hodati po mokroj slavoniji... gss
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: Antezg - 06. 01. 2010. 23:12:22
Ma nisam mogao nigdje na brzinu naći poštene čizme pa sam uzeo u Borovu, cijena 380 kuna... imao sam ih tri lova, vratim se kući, izujem ih i evo dvije pukotine/porezotine sa strane... a još mi teta u Borovu kaže: "e sad ćeš biti miran barem 5 godina"... mislih si, jeah, to ćemo još vidit... tako je i bilo... rol Mada u to kratko vrijeme ni nisam bio previše zadovoljan njima, razlog: pretjerano široke i noga se užasno znoji u njima... mad Kad hodaš je ok, ali kad staneš, smrt... :tommy:

Kako pod rukom imam samo te Borovo, odlučio sam isprobati te LP, pa ako izdrže par lovova koliko se još ide ja zadovoljan... a za jesen će se pribaviti nešto kvalitetnije... ;)


Pozdrav!!!

HunterDon

Eto, a da si odma kupio najjeftinije aigle ili lechameau (oko 500kn) trajale bi ti godinama,bile udobnije i ljepše, a platio bi sve skupa manje teaa
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: SEJFO - 06. 01. 2010. 23:23:00
Stvarno ponekad mi dođe da plačem paci jer uvijek je teško naći moj broj 50 gumenih čizama. uf
Ali stvarno se pripremam za jedne gumene naručiti u Borovu ref  pa šta bude nek bude, gss
da i ja dobijem taj osjećaj kako je to u gumenjacima, hodati po mokroj slavoniji... gss

Na tu težinu i taj broj ti treba đon od 25 cm----jebote bićeš ko Šakil O" NIL !!!! hao hao hao hao
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: HunterDon - 06. 01. 2010. 23:30:59

Eto, a da si odma kupio najjeftinije aigle ili lechameau (oko 500kn) trajale bi ti godinama,bile udobnije i ljepše, a platio bi sve skupa manje teaa

Ha, znam i sam... ali nisam mogao naći nešto bolje! Da sam našao, kupio bih... ;) Inače sam i filozofije, da rađe odmah uzmem nešto bolje, često je to i skuplje, nego da uzmem nešto gore pa da kraće traje ili nisam zadovoljan... dr.i

Sad ću do jeseni lijepo nabaviti prave pa da imam... d1


Pozdrav!!!

HunterDon
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: almir - 06. 01. 2010. 23:33:28
neznam koliko puta sam držao čizme od 100€ u rukama i razmišljao da ili ne
Ko da se ženim  ;D
i jednom slučajno bio u Metrou u Grazu i vidim zelene čizme za 10€ mislim uzet ču šta me košta
Evo sad su 3 sezone i još su ko nove
Nikad mi nije bilo jasno šta ima koštat 100 pa i 300€ u čizmama  ččč  ččč
lovim 13 god.. i svasta sam probao.
čizma od 10 eura nema sta parirati ovima od 100 ili vise, ne samo zbog cijene,vec puno drugih elemenata
1. udobonost- jeftine čizme niti ergonomski niti kvalitetom đona (koji je meni bitan) nemogu parirati skupljim čizmama
2. nije istina da s čizmama nemožete u pogon.. i u kupine, ja to radim vec trecu sezonu...
3. toplinska izolacija..

neda mi se sad slikati da vidite kako izgleda moja gumena čizma nakon današnjeg pogona..

i za kraj da predstavim moje čizme :)

http://www.lacrossefootwear.com/product/recreation/hunting/alphaburly+sport+hunting+boots.do (http://www.lacrossefootwear.com/product/recreation/hunting/alphaburly+sport+hunting+boots.do)
haha mogu konkurirat i konkuriraju onda kad se probuše  hao
nemože ni lada konkurirat G klasi a meni nekako lada bliže  ;D

Neka mi netko objasni fenomen da čizma košta 100 + € i onda najednom sniženje na 30€
Koja je realna cijena????

Ja uzmem one termo čarape i eto izolacije
a iskreno kad sam kupovo nisam ni pomišljao da ču ih nosit
3 sezone tek sad vidim kako sam imo sreće jer kolko čitam iskustva
do sad sam mogao več 300€ potrošit na čizme.  :bunny:
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: milan.jurjevic - 23. 06. 2010. 11:29:32
I ja sam imao sa borovom jako loše iskustvo. Nakon tri lova mi je jedna počela puštati vodu. LP-ove imaju neki iz mog društva i zadovoljni su.
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: Lovac - 23. 06. 2010. 11:43:34
80kn
(http://www.fanzoj.hr/components/com_virtuemart/shop_image/product/resized/__izma_lova__ka_4c1f84090abd7_150x180.jpg) (http://www.fanzoj.hr/akcija.html)
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: ico - 04. 08. 2010. 11:58:01
 >:(Kolege lovci,imao sam ja i moj sused LP-ove čizme,i mogu vam reć da su koma,njemu su otkazale već nakon 2 mj (peta se odvojila od gornjeg dijela čizme,a meni su se doslovce raspale za od prilike 1 god.

to ti je zato što se nisi predstavio
Naslov: Odg: LP gumene čizme
Autor: scorpion - 04. 08. 2010. 15:58:35
 hao   hao   hao
 d4  valdop