Forum LOVAC

Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci => Oprema i Odjeća i obuća => Autor teme: Ry1 - 23. 06. 2009. 15:23:39

Naslov: Fiskars sekira
Autor: Ry1 - 23. 06. 2009. 15:23:39
Danas mi je dosla u ruke i provedoh popodne igrajuci se
Odlicna!!!
Preporucujem

majku im finsku..sve znaju

(http://i386.photobucket.com/albums/oo302/hounddog11/P1060441.jpg)
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: zhrvoje - 23. 06. 2009. 19:40:16
I ja sam imao priliku igrati se s jednom takvom. Prva liga sjekira d4!
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Lazar - 23. 06. 2009. 21:44:19
odlicna stvar i stalno  nosim ovaj mali model u rancu, odlicna i za otvaranje vece divljaci ( grudnog kosa i ...)
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: top_trap - 23. 06. 2009. 21:48:00
vidio sam u metrou da su ih imali na akciji nema dugo,možda  još traje akcija, a zgledaju stvarno dobro
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Lazar - 23. 06. 2009. 21:49:32
a cekic sto imaju za cijepanje drva nema boljeg od njega
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Harry P. - 23. 06. 2009. 22:05:48
top trap, u kojem si to metrou vidio i kolika joj je cijena?
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: skyangel - 24. 06. 2009. 08:08:42
Baš me zanima, u kojem Metrou si vidio te sjekirice? Jedna takva bi dobrodošla u moj ruksak any time...
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: josip89 - 24. 06. 2009. 09:31:26
ima vam u bauhausu na slavonskoj dođe oko 300 400 kuna
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: perop - 24. 06. 2009. 11:06:47
Imam vrlo sličnu Gerberovu i odličnog je kvaliteta. Nešto je kraća od ove na slici pa zauzima malo prostora oštra je kao britva i uvijek je u ruksaku, često mi dobro dođe u raznim situacijama u lovu.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: top_trap - 24. 06. 2009. 17:15:06
Isprićavam se svima ,al nisam imo vremena za pisanje,vidio sam je u Metrou Sesvte,al sad stvarno neznam kolko je koštala, al sam siguran da je bila dosta jeftinija nego prvi pur kad sam je vidio. Svima ljep pozdrav i dobra vam kob!
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Harry P. - 24. 06. 2009. 22:35:29
Danas sam bio u Metrou Sesvete i imaju samo velike sjekire duljine drške cca 60 cm. Malih su navodno par komada dobili i odmah prodali.  paci

Da, ako nekoga zanima... ove velike su bile po cijeni oko 360 kuna, a sada su na sniženju oko 260 kuna.. tako nekako


 
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: kalnik - 25. 06. 2009. 08:44:28
Danas sam bio u Metrou Sesvete i imaju samo velike sjekire duljine drške cca 60 cm. Malih su navodno par komada dobili i odmah prodali.  paci

Da, ako nekoga zanima... ove velike su bile po cijeni oko 360 kuna, a sada su na sniženju oko 260 kuna.. tako nekako


 
Nazovi Poljoopskrbu u Martićevoj ili Maksimirskoj. Oni su direktni uvoznik , tako da je za očekivati i povoljniju cijenu. Poz
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Baki - 25. 06. 2009. 09:47:39
Danas sam bio u Metrou Sesvete i imaju samo velike sjekire duljine drške cca 60 cm. Malih su navodno par komada dobili i odmah prodali.  paci

Da, ako nekoga zanima... ove velike su bile po cijeni oko 360 kuna, a sada su na sniženju oko 260 kuna.. tako nekako


 
Nazovi Poljoopskrbu u Martićevoj ili Maksimirskoj. Oni su direktni uvoznik , tako da je za očekivati i povoljniju cijenu. Poz

Imas li mozda broj telefona? Da ih nazovem a nasao bi nekog da mi kupi. Jer kod nas u radnjama nema je da se kupi.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Harry P. - 25. 06. 2009. 10:43:40
Kalnik, hvala na informaciji. Ako stignem, zatrčat ću se sutra do njih (danas ne rade)
Baki, ako nađem kupit ću i tebi jednu pa se već budemo čuli.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Baki - 25. 06. 2009. 10:53:00
Kalnik, hvala na informaciji. Ako stignem, zatrčat ću se sutra do njih (danas ne rade)
Baki, ako nađem kupit ću i tebi jednu pa se već budemo čuli.

Hvala prijatelju,kupi mi jednu ja ti posaljem novce nema da brines.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Harry P. - 25. 06. 2009. 22:39:02
Hvala prijatelju, kupi mi jednu ja ti posaljem novce nema da brines.

Samo da ja njima uđem u trag, a ostalo je najmanji problem.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Tyger - 26. 06. 2009. 00:11:27
..steta prekinuti niz, krenulo s vabilicama i evo nas na sjekirama..primate narudzbe i za to??  hao  hao  z10
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Harry P. - 26. 06. 2009. 00:20:00
Ako trebaš, može.  d4
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Tyger - 26. 06. 2009. 00:35:02
..sala, netreba.. zagi
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: SEJFO - 26. 06. 2009. 00:50:42
..sala, netreba.. zagi
Netreba se piše odvojeno: NE TREBA!!! (obzirom da nije đžaba) ref ref ref ref

(ovako ja na forumu otkrivam-židove-škote i piroćance) hao hao hao hao
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Ry1 - 26. 06. 2009. 03:57:29
Orezivanje vocaka Down Under zagi
(http://i386.photobucket.com/albums/oo302/hounddog11/P1060458.jpg)
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: perop - 26. 06. 2009. 08:05:02
Slika i sjekira su dobre kao i reklama o obrezivanju voćaka ali ako netko i malo poznaje sjekiru vidi se da ona grana nije kidana sjekirom ili možda smo  dijelom.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Neno - 26. 06. 2009. 08:37:26
..sala, netreba.. zagi
Netreba se piše odvojeno: NE TREBA!!! (obzirom da nije đžaba) ref ref ref ref

(ovako ja na forumu otkrivam-židove-škote i piroćance) hao hao hao hao

Sejfo zaboravio si Bračane.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Ry1 - 26. 06. 2009. 08:43:20
jeste pero..jeste i to u potpunosti
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Zoran - 26. 06. 2009. 09:41:48


majku im finsku..sve znaju

ma šta znaju?? imaš tu sjekiru i janje peceno na raržnju naravno drvenom!
nemozes nista sa sjekirom! tom napraviti  uf

(http://img141.imageshack.us/img141/3990/tesarska1.jpg) (http://img141.imageshack.us/i/tesarska1.jpg/)

ovo je singerica za sve!
ja imam dvije u mini formatu! možeš si gablec narezati, ako si zaboravio nož. a uvjek možeš i ekser(caval)izvaditi  hao
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Harry P. - 02. 07. 2009. 22:30:57
(http://img37.imageshack.us/img37/6341/copyoffiskarsveaimanja.jpg)

Da mi je samo znati čija je ovo sjekira (u crvenom okviru)...  fre

... ali kreće tek u Utorak na odredište...  happi
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: shandi - 02. 07. 2009. 22:33:42
Di si kupio ovu malu i koliko košta?
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Štef - 02. 09. 2009. 14:48:25
Di si kupio ovu malu i koliko košta?

 Ima ih u trgovini "Merkur", oko 300,00 Kn je cijena.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Legion66 - 02. 09. 2009. 14:56:46
Ima ih i u Metrou.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: mac421 - 02. 09. 2009. 15:27:41
najpovoljnije i najveci izbor imate u poljoopskrbi u Marticevij u Zg ja osobno imam onu naj manju i macetu s kojom sam prezadovoljan  d4
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: mac421 - 02. 09. 2009. 17:08:31
ako kupujete fiskarsove sjekire,nozeve ili macete svakako si uzmite i njihov ostrac vrhunska stvar ja ga vec koristim 4godine i u kucanstvu i lovu vrijeme je za novi
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: manjkasd - 17. 09. 2009. 18:26:48
Poštovani kolege lovci ukoliko imate ikakvih pitanja o FISKARS proizvodima ja vam radim za generalnog uvoznika za Hrvatsku, te vam mogu nabaviti sve što oni imaju u programu a po povoljnijim cjenama od svih centara !Ako vas išta zanima imam kataloge i sve vam mogu objasniti!
Također je i sve na skladištu tako da nema problema oko nabave!
Inače radi se o vrhunskoj firmi iz Finske koja je prva izmislila spoj metala i plastike(bile su to one škare sa naranđastom plastičnom drškom i to im je zaštitna boja),tako da i sjekire su im danas fantastične-držalice su gotovo nesalomljive!
Inače davali su i garanciju na spoj čak 10godina!
Fiskars se prije nekoliko godina kupio Gerber tako da i te sjekire su u biti fiskarsov proizvod samo više za američko tržište!
Ako koga zanima i program Coleman te Campingaz(oprema za boravak u prirodi) i tu vam mogu pomoći
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: PinzHunter - 17. 09. 2009. 19:38:28
Poštovani kolege lovci ukoliko imate ikakvih pitanja o FISKARS proizvodima ja vam radim za generalnog uvoznika za Hrvatsku, te vam mogu nabaviti sve što oni imaju u programu a po povoljnijim cjenama od svih centara !Ako vas išta zanima imam kataloge i sve vam mogu objasniti!
Također je i sve na skladištu tako da nema problema oko nabave!
Inače radi se o vrhunskoj firmi iz Finske koja je prva izmislila spoj metala i plastike(bile su to one škare sa naranđastom plastičnom drškom i to im je zaštitna boja),tako da i sjekire su im danas fantastične-držalice su gotovo nesalomljive!
Inače davali su i garanciju na spoj čak 10godina!
Fiskars se prije nekoliko godina kupio Gerber tako da i te sjekire su u biti fiskarsov proizvod samo više za američko tržište!
Ako koga zanima i program Coleman te Campingaz(oprema za boravak u prirodi) i tu vam mogu pomoći

Super da si se javio. d4

Te,bas te narandzaste skare imamo u domacinstvu oko 25 godina i jos sijeku kao prvi dan.
Osim toga pribor za vrt nam je isto Fiskars i tu nema greske,radi se sa pola snage,rez je odlican.

Daj nam koju ponudu za sjekire,pile itd... ako hoces posalji mi kataloge na email da vidim sta nudite i koje su cijene?

LP

PinzHunter
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Harry P. - 17. 09. 2009. 22:10:16
Molio bih te ako možeš doći do cijena ovih dvije što sam ja postavio na 2. stranici... baš me nešto zanima
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: mac421 - 17. 09. 2009. 22:20:10
trebas ti onu vrecu ili  z14
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: Kokot - 18. 09. 2009. 09:09:42
Poštovani kolege lovci ukoliko imate ikakvih pitanja o FISKARS proizvodima ja vam radim za generalnog uvoznika za Hrvatsku, te vam mogu nabaviti sve što oni imaju u programu a po povoljnijim cjenama od svih centara !Ako vas išta zanima imam kataloge i sve vam mogu objasniti!
Također je i sve na skladištu tako da nema problema oko nabave!
Inače radi se o vrhunskoj firmi iz Finske koja je prva izmislila spoj metala i plastike(bile su to one škare sa naranđastom plastičnom drškom i to im je zaštitna boja),tako da i sjekire su im danas fantastične-držalice su gotovo nesalomljive!
Inače davali su i garanciju na spoj čak 10godina!
Fiskars se prije nekoliko godina kupio Gerber tako da i te sjekire su u biti fiskarsov proizvod samo više za američko tržište!
Ako koga zanima i program Coleman te Campingaz(oprema za boravak u prirodi) i tu vam mogu pomoći

Postavi nekakav link za katalog (ako je u digitalnom obliku) ili nekakav kontakt na e-mail
pozz
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: manjkasd - 18. 09. 2009. 18:47:01
Pozdarv!S obzirom da bi se mogla o tome napraviti cijela tema jer ima jako puno artikala,pa dok to ne riješimo pošaljite mi ako vas išta od tog zanima na e-mail!
Po upitu ću vam reći i cijene a za ostalo ćemo se dogovoriti!
Inače Fiskars sjekira ima više vrsta i modela zavisi od namjene-za cijepanje,kresanje granja,ove male koje ste pokazali već,za kalanje panjeva u izradi drva(tkzv.kalač).to im je po meni najjača stvar jer sa njim je puno lakše kalati gule nego sa drugim kalčima zbog specifičnog izgleda i kuta oštrice a držalica gotovo nesalomiva!
Znam ljude kojima sam nabavio te sjekire prije desetak godina i dan danas ih koriste i prezadovoljni su!
Fiskars ima i škare za orezivanje granja i voćaka sa raznim redukcijama za povećanje pritiska rezanja(otprilike do fi 50mm)
Inače sve se većinom radi iz švedskog čelika i prevučeno je slojevima neke vrste teflona radi manjeg trenja pri sječenju ili rezanju!

Moj e-mail je zeljeznarija.manjkas@bj.htne.hr
Za sada vam jedino tako mogu poslati sve podatke za želejni proizvod

Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: kalnik - 19. 09. 2009. 08:29:55
Poštovani kolege lovci ukoliko imate ikakvih pitanja o FISKARS proizvodima ja vam radim za generalnog uvoznika za Hrvatsku, te vam mogu nabaviti sve što oni imaju u programu a po povoljnijim cjenama od svih centara !Ako vas išta zanima imam kataloge i sve vam mogu objasniti!
Također je i sve na skladištu tako da nema problema oko nabave!
Inače radi se o vrhunskoj firmi iz Finske koja je prva izmislila spoj metala i plastike(bile su to one škare sa naranđastom plastičnom drškom i to im je zaštitna boja),tako da i sjekire su im danas fantastične-držalice su gotovo nesalomljive!
Inače davali su i garanciju na spoj čak 10godina!
Fiskars se prije nekoliko godina kupio Gerber tako da i te sjekire su u biti fiskarsov proizvod samo više za američko tržište!
Ako koga zanima i program Coleman te Campingaz(oprema za boravak u prirodi) i tu vam mogu pomoći
Pozz. Jel ima nekakvo oštrilo za Fiskars mačetu? Kupio sam je u Poljoopskrbi u Martićevoj. Alat bez premca u gustišu. d4
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: manjkasd - 19. 09. 2009. 11:05:31
Možeš oštriti sa brusačem kakav je pokazao mac421,stvarno je odličan jer radi bridove kakve treba za oštrinu!
Pozdarav!
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: manjkasd - 07. 10. 2009. 18:57:43
Imam par sjekira i oštrača od Fiskarsa pa ako koga zanima stojim na usluzi!?
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: bajo - 17. 11. 2009. 21:16:06
ja imam jednu (najmanji model) od 97.godine .sve pohvale !
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: sibirevski - 25. 03. 2010. 12:17:36
Bok dečki ako neko treba ima Fiskarsovu sjekiru u Merkuru Čakovec 1400/67cm cijena je 209 kn ali prije provjerite 040 373 917 .  JOš su dvije na zalihi z2. Potrči u Merkur i kupi svoj Fiskars!  ako hoćete možete i  meni javiti pa vam pošaljem poštom.
Naslov: Odg: Fiskars sekira
Autor: javor153 - 05. 03. 2013. 16:58:05
(http://img37.imageshack.us/img37/6341/copyoffiskarsveaimanja.jpg)

Da mi je samo znati čija je ovo sjekira (u crvenom okviru)...  fre

... ali kreće tek u Utorak na odredište...  happi
Imam obe takve sjekire i odlične su+neki jeftini nož.Ova manja je odlična,jer može stati u ruksak ili čak za pojas koliko je mala i lagana.